Оля-1821• 12 мая 2023
Здравствуйте, можете пожалуйста подсказать сколько стоит вход в Харьков зоопарк?
ЛеньГуглить_правда• 12 мая 2023
Ответ дляИщу-брожу
Там є на кого дивитися ?
Нема і не було по суті й раніше, але то таке
ФФФФристайла• 12 мая 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Чого це, до війни було на кого
Последний вагон• 12 мая 2023
Ответ дляЧаюри
Реально? Ви були? Розкажіть, будь ласка, скільки довелося стояти, бо ми, мабуть, довго не вистоїмо. Дякую.
Я не была, знакомые 3 раза пытались попасть. Очереди примерно как за гуманитаркой на НП год назад)
Причем очереди даже в четверг прошлый были днем. А что в выходные - сложно представить
Пасхальний тролік• 12 мая 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Було,то ви не туди дивилися
Последний вагон• 12 мая 2023
Ответ дляЧаюри
Думаю, надо месяцок подождать)
Неправдиша• 12 мая 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Чого не було і немає? Зараз нові локації. Ведмеді гуляють на великій території (відносно), дуже цікаво спостерігати. Дуже подобається нова локація з мавпами, а також з крокодилами, гіпопотамом.
ЛеньГуглить_правда• 12 мая 2023
Ответ дляЭ-велин@
Не ерундите. Зоопарк суперский. Вот только с него еду
🤣🤣🤣
З бісиками• 12 мая 2023
Їдьте у будній день. Менше черги. І останніх відвідувачів пускають не пізніше 18.30.
Женщина_в_лосинах• 12 мая 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Бідні тваринки, передає їм морквинку і привіт
там все отлично
Женщина_в_лосинах• 12 мая 2023
Ответ дляПоследний вагон
Бесплатно, но очереди длиною в жизнь
нет. как получится