Стрекоза любви• 12 мая 2023

Чому таке відбувається з фурнітурою доволі дорогої речі?

Купувала гаманець декілька років назад вартістю близько 100 євро. До якості шкіри претензій немає, а от фурнітура…
Бачила на дитячому майданчику у деяких мам сумки Furla та DKNY з такою ж самою ситуацією. Срібний шар злазить частково і проступає колір міді. Чому так відбувається, адже ці бренди доволі не бюджетні?
Говорю відверто• 12 мая 2023
Я пинко видела гривен за 300, поэтому с фурнитурой там все понятно. Думаю и у Вас так.
mammyanny• 12 мая 2023
Не знаю, корсу кошельку с распродажи уже больше 5ти лет, ничего не слезло.
А недавно сумку люкс сегмента купила, сначала не поняла, какая-то поцарапанная фурнитура приехала, оказалось специально типа состарена не облезлая, а типа как подзатертая.
автор Стрекоза любви • 12 мая 2023
Ответ дляГоворю відверто
Якби гаманець був за 300 гривень, то питань не виникало. Я все ж зазначила, що мій гаманець коштував близько 100 євро. Для мене це доволі немаленькі гроші. Очікувала кращої якості.
Мая твая не панимать• 12 мая 2023
На дитячих майданчиках і не таке побачиш)) щодо гаманця- не знаю навіть. Моєму пʼятий рік і що шкіра, що фурнітура в порядку. Єдиний момент- колись його впустила якось і почали розходитись трохи застібки, але майстер у взуттєвому ательє за хвилину це виправив і порядок.
Ананомчикус• 12 мая 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Может вам паль подсунули?
Говорю відверто• 12 мая 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Может подделка....
автор Стрекоза любви • 12 мая 2023
Ответ дляАнаномчикус
Может вам паль подсунули?
Не думаю. Заказывала на популярном немецком сайте. Вот пример фурнитуры. Хотя само изделие, учитывая сколько ему лет, сохранилось хорошо.
размахер• 12 мая 2023
На моей фурле с офиц. сайта застежка быстро стала поцарапанной, но не облезало ничего