Звезда в шоке• 12 мая 2023
Київ - Краків
Розкажіть, будь ласка, які враження від цього маршруту з пересадками на електричку, кордон з пропускним пунктом / т.д., дано 2 дитини чемодан і коляска, як щодо сходів ліфтів і т.п., наскільки це все складно і довго? Хочу оцінити чи варто їхати так, чи простіше безболісно в Варшаву да й все.
БезПаспортаНеПродаю• 12 мая 2023
Автобусом прямо що в Краків що в Варшаву
Саме страшне
Це рава руська
10-12-14 год на кордоні
Саме страшне
Це рава руська
10-12-14 год на кордоні
Замороженная селедка• 12 мая 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Саме страшне
Це рава руська
10-12-14 год на кордоні
Саме страшне
Це рава руська
10-12-14 год на кордоні
+ еще Шегины.Но автор,видимо, про поезд только спрашивает
В рот не ложи• 12 мая 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Саме страшне
Це рава руська
10-12-14 год на кордоні
Саме страшне
Це рава руська
10-12-14 год на кордоні
Це зараз стільки стояти якщо прямим з Києва?? Наприклад фліксбас
Замороженная селедка• 12 мая 2023
Ответ дляВ рот не ложи
без разницы,кто перевозчик.Как попадете.Но я на раве стояла 7 часов вместе с проходом границ,а на Шегинах 10 только в очереди((
БезПаспортаНеПродаю• 12 мая 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Два тижні тому їхала
Київ Варшава
10 год стояли ((
Поруч жінка сиділа з 7 міс дитиною і старшому 4 рочки
То я їй допомагала на руках носити меншого
Разом в туалет виходили
Київ Варшава
10 год стояли ((
Разом в туалет виходили
В рот не ложи• 12 мая 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Це жах(( думала поїхати на вихідні в Краків погуляти. Виходить все ж краще до Пшемишля з пересадкою
Замороженная селедка• 12 мая 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Два тижні тому їхала
Київ Варшава
10 год стояли ((
Разом в туалет виходили
Київ Варшава
10 год стояли ((
Разом в туалет виходили
не помните,кем ехали? Перевозчик
БезПаспортаНеПродаю• 12 мая 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Однозначно поїздом коаще
Хай дорожче
Але економія 24 год та здоров’я міцніше
Хай дорожче
Але економія 24 год та здоров’я міцніше
В рот не ложи• 12 мая 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Два тижні тому їхала
Київ Варшава
10 год стояли ((
Разом в туалет виходили
Київ Варшава
10 год стояли ((
Разом в туалет виходили
Бідні діти.. я чомусь думала кілька годин і все.. отже тільки потяг
Замороженная селедка• 12 мая 2023
Ответ дляВ рот не ложи
в автобусе один плюс-там с вещами сел и поехал.Вытаскивать их только на въезде в Польшу
БезПаспортаНеПродаю• 12 мая 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
не помните,кем ехали? Перевозчик
Транс шось там
З автовокзалу
Квитки купувала на басфор сайті
Чи ПП терлецький
Я часто ізджу
З автовокзалу
Квитки купувала на басфор сайті
Чи ПП терлецький
Я часто ізджу
В рот не ложи• 12 мая 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Однозначно поїздом коаще
Хай дорожче
Але економія 24 год та здоров’я міцніше
Хай дорожче
Але економія 24 год та здоров’я міцніше
Це точно. А з Пшемишля покупати на Краків квитки краще одразу на місці? Я просто вперше, може ви знаєте
БезПаспортаНеПродаю• 12 мая 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Не підкажу
Їздила завжди поїздом
Київ Варшава до війни
Де три полки в купе
А зараз не Модливо квитки купити на нього
Їздила завжди поїздом
Київ Варшава до війни
Де три полки в купе
Замороженная селедка• 12 мая 2023
Ответ дляВ рот не ложи
на koleo.pl можете посмотреть расписание.Там 1-2 раза в час ходит на Краков
В рот не ложи• 12 мая 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Дуже дякую
язззззь!!!• 12 мая 2023
Автобусом зручно що сіли і доїхали, без пересадок, тягання речей. Приїхали на автовокзал, він в центрі, до всього близько, жд вокзал прямо поруч, якщо треба, до аеропорту можна електричкою 20хв прямо в термінал. Якщо автобус не до аеропорту. Але скільки стоятимете на кордоні - це загадка непередбачувана.
Потягом з пересадкою в Пшемишлі, на вулиці пройти таможню з речами, може зачекати пару годин потяг, пересісти...
Якщо просто погуляти в Краків з двома дітьми і речами навіть не знаю як краще. Ми до аеропорту їхали, на літак, то я обрала автобус, сіла і доїхала без зайвих рухів.
МадамОхмури• 12 мая 2023
Ответ дляязззззь!!!
Плюсую про автобус, мы 3ч стояли . На поезде двое вернулись знакомых в разное время, одни также 3ч стояли, другие-дольше, их досматривали очень долго, все вещи проверяли.
Жанна-Joanna• 13 мая 2023
Автор, в Пшемислі на залізничному вокзалі вихід на перон по сходах, як і в Києві, нам з мамою (70 років) і двома валізами було непросто, але завжди знаходилися люди, які самі пропонували мамі допомогу. А в Кракові є ескалатори, там простіше.