Ну шо не так?• Изменено 1 час назад

А як у вас. Батьки і будинок

Ви коли приїжджаєте до батьків теж постійно все вигрібаєте, вимиваєте і прибираєте?
Мова йде не про допомогу, а про те що збирається все роками і нічого не прибирається.
Пупуговка• 1 час назад
Ответ дляНу шо не так?
Так було завжди по життю. В мене проблем по здоров´ю в рази більше ніж в мами.
Так нащо ви їм нав´язуєте свої норми? В них своє життя і в своїй оселі вони вправі робити те, що хочуть.

Гопница-Советчица• 1 час назад
У моих идеальный порядок, чистота , ничего лишнего и никакого хлама, у меня наоборот, бывает когда приезжают ко мне то в шоке и могут начать убирать, я засранка
автор Ну шо не так? • 1 час назад
Ответ дляНевидимка
Маму это устраивает пусть так живет, вам там не жить
Мені не жити, але я приїжджаю і мен і лягти не має де. Я 4 години розгрібала кровать, щоб можна було лягти.
ПуГоФФка• 1 час назад
Раніше, коли приїжджала, то наводила порядки. Мама просто не любить хатню роботу. А зараз не займаюсь прибиранням, бо їх і так все влаштовує, то навіщо напрягатись, коли через два тижні буде те саме.
БоХатая• 55 минут назад
Ответ дляНу шо не так?
Тому що якщо наприклад крупи лежать 10 років і там завелись черви які зжерли навіть полку, то мабуть треба щось вже робити. І за хлама немає де сісти і як пройти.
Це автор вже не просто лінь, це може бути хвороба.
БоХатая• 56 минут назад
Ответ дляНу шо не так?
Ви начитались розумних слів, але де їх застосовувати не розумієте. Особисті кордони і коли будинок завалений хламом і це потребує того щоб з цим щось робити це різні речі.
Будинок чий автор, хто власник?
БоХатая• 53 минуты назад
Ответ дляНу шо не так?
Подивіться серіал в полоні власних речей. Вам багато стане зрозуміло. Дай Боже ваші мамі здоров´я але лад ви зможете навести лише коли вона помре. До того моменту, її право жити, як вона хоче.
КараПузовна• 36 минут назад
Ответ дляНу шо не так?
А нахрена вы это все делаете в ЧУЖОМ доме?
Залізний занавіс• 32 минуты назад
Вже ні. Зараз такий графік що ніколи і приїхати. 1-2год і додому.

Леди_в_ночи• 15 минут назад
Ответ дляНу шо не так?
А будинок ваш завалений ?
Мне без сахара• 15 минут назад
Ні. Я туди приходжу як в гості. Нікуди навіть не заходжу. Це не мій дім і я не в праві там хазяйнувати. Попила поїла поговорила на кухні і додому
Відморожена• 2 минуты назад
В моїх просто валом роботи, коли б не приїхала.
Хлам вони і самі давно повикидали. Стараються.
Роблять багато дурної роботи і я мушу помагати