Великолепный век стал недоступным на ютюб… шо делать будем?
БоВжеВільна• 13 мая 2023
Ответ дляРойЛеля
Хай це буде саме жахливе в вашому житті)))Я дивлюсь на 1+1 пн-чт.
Почала спочатку ))
Обожнюю серіал.
На юткбі знаю з озвучкою руснявою був, визнаю мені дуже подобається рос озвучка, там голос султане був в саме серце.
Але звикла до укр також.
А ви перший раз дивитесь?
Почала спочатку ))
Обожнюю серіал.
Але звикла до укр також.
А ви перший раз дивитесь?
А я його в оригіналі дивилась, турецькою. З субтитрами. Класно! Але це було в іншому житті. Сто років тому.
После 18• 13 мая 2023
Ответ дляГейСюда
Вважаю що переглядати по кілька разів серіали, то ознака дебільності
Тим більше такі довжелезні.
Ще розумію, улюблені серії, но всі...
Фіфачка• 13 мая 2023
Ответ дляКвітка папороті
А що тут ще не вміють готувати?
Бо сирники то було саме популярне)))
Я лише за Висоцькою роблю. Шоб пишненькі були
ГейСюда• 13 мая 2023
Ответ дляФіфачка
Це за останніми відео що тут виставляли?
Фіфачка• 13 мая 2023
Ответ дляГейСюда
Так)) і не тільки тут🤪Юля вірусняком бродить по всіх усюдах
вкрации• 13 мая 2023
На резку идите, только она работает через раз или на других сайтах смотрите. Вы только сейчас смотрите или пересматриваете?
Квітка папороті• 13 мая 2023
Ответ дляФіфачка
То треш, я як побачила, то думаю як так могло статись. Я колись її передачі дивилась, правда мала була, то може і не звнернула увагу.
А вчора я бачила рибу у газеті, макарони з горілкою. Хай Бог милує, хто ж її готувати пустив...
Ответ дляРойЛеля
Почала спочатку ))
Обожнюю серіал.
Але звикла до укр також.
А ви перший раз дивитесь?
Почала спочатку ))
Обожнюю серіал.
Але звикла до укр також.
А ви перший раз дивитесь?
Сто перший 🤪
Ответ дляRyramily
Я дивлюсь різні серіали та фільми, проте ВВ вмикаю коли нічого дивитись та воно на фоні йде, це не означає що кожен раз як вперше.
Саме так.
Я починала дивитись його в 2012 році. Були роки переривів, знову поверталась. Дещо пропустила, дещо фоном, бо діти вже пішли один за одним.
Сюжет і героїв знаю. Якісь події були упущені, але незначні.
Деталі призабулись. Але красива картинка, безподобна музика.
Я фоном тепер дивлюсь, це якраз вечірній час моїх справ на кухні. Вечеря для сім´ї, посуда, випічка на ранок. Можу і не глянути на екран за всю серію, але діалоги улавлюю, суть знаю)))
Оці перші 2 сезони, коли вони молоді мої улюблені. Улюблена любовна лінія Нігяр і Ібрагім якраз почала розвиватись.
Тут пишуть, що днбіли переглядають кіька разів.
От я люблю фільми вперше дивитись уважно, а коли отак щось робиш на кухні, то тілтки повторно і фоном. В чому дебільність?
Ответ дляРойЛеля
Саме так.
Дибільність це те, що якщо не зрозуміло то треба засуджувати. Підіймати свою самооцінку 🤪