Пік Антна• 1 час назад

Доброе утро. Кто то ехал вчера Днепр- Львов 085П?

085П поездом , в 20-09 , может есть такие, как с этим маршрутом? Знаю, что с Одессы до Днепра очень сложно. На сегодня билеты , отложить не вариант.
Сусідка знизу• 58 минут назад
А що Вам не так? ПриІхали на жд.дочекалися, сіли, Ідете

автор Пік Антна • 51 минуту назад
Ответ дляСусідка знизу
Зрозуміло, ви не в курсі.
Сусідка знизу• 49 минут назад
Ответ дляПік Антна
Зрозуміло, ви не в курсі.
В курсі,, що робиться, тому єдиний вихід приїхати на вокзал і по ситуації чекати потяг.
Сусідка знизу• 47 минут назад
Ответ дляПік Антна
Зрозуміло, ви не в курсі.
Як курсують поїзди ввечері 7 серпня

Гарячий в усіх сенсах день для українських залізничників та пасажирів. Через підвищену загрозу обстрілів та пошкодження інфраструктури низка поїздів, які курсують через Дніпропетровську область, відхилися від графіка. Це спричинило затримки зворотніх рейсів та ті, на які вони мають вплив.

Наразі найбільші затримки у таких поїздів:

№ 119 Дніпро-Хелм +10:14
№ 041 Дніпро-Трускавець +9:00 обмежено по Львову
№ 083 Дніпро-Мукачево +9:14 обмежено до Львова
№ 003 Дніпро-Ужгород +6:45
№ 285 Дніпро-Львів +6:03

Зворотні рейси також матимуть відхилення від графіку. Просимо уважно стежити за повідомленнями в застосунку Укрзалізниці та на оголошеннями на вокзалі.

Поїзди №41 Дніпро-Трускавець та №83 Дніпро-Мукачево будуть обмежені по Львову. Підвіз пасажирів до Трускавця та Мукачево буде здійснюватися електричками. Купувати додаткові квитки не потрібно. Слідкуйте за координацією залізничників на вокзалі.

Команда Укрзалізниці оптимізує маршрути, екстрено готує рухомий склад, аби ваша поїздка пройшла максимально безпечно та з мінімальною затримкою. У свою чергу команда World Central Kitchen цілий день розвозить їжу для поїздів з найбільшими затримками. Сьогодні результати нашого надійного партнера вражають - близько 1700 пасажирів та членів поїзних бригад мали смачне й ситне харчування. Ще 1300 людей забезпечені водою в неймовірно спекотний день. Щиро вдячні за швидку й суттєву підтримку 🤝

Рушаймо далі! Працюємо, аби скоріше повернутися до графіку 🚆
Там-тарарам• 23 минуты назад
’Просимо уважно стежити за повідомленнями в застосунку Укрзалізниці’ - вот это у них точно бесполезное. Уведомления там очень редкие и неактуальные. Зная, что поезд опаздывает на 6.5 часов - 0 оповещений. Выход действительно только приехать на вокзал и ждать, если ситуация позволяет. Или посмотреть на автобус в кач-ве альтернативы
Там-тарарам• 19 минут назад
Ответ дляСусідка знизу
У человека может быть пересадка во Львове, в таком случае сидеть куковать на вокзале (с которого в тревогу, кстати, выгоняют) - вообще не вариант