Тундиринда• 12 мая 2023

Чого одним все дається легко, а інші все життя товчуться за краще життя?

От візьмем питання житла, роботи.
Одних батьки всім забезпечать і за ручку приведуть на роботу, бабусі повідписують квартири у спадок і т.д.
А інші кожні 100$ самі заробляють, складають і так все життя, +тяжка праця.
Ну чому все так не справедливо?
І потім перші радіють життю, мають гарні нерви, а другі як бумажка-промокашка, що вже і тому житлу не раді.
Электричка• 12 мая 2023
Ответ дляДівка в намисті
Про різні зусилля вам розкажу.: колись я переїхала в США, дуже і дуж погано знала мову ( дещо розуміла). І було купа таких як я, всі вони йшли повально на роботу: клінінг, в рускі магази, в аеропорт прибирати дітаки, бо там наші, бо там мови не треба. А я шукала роботу в середовищі, шукала де можна вчити мову безкоштовно, ходила всюди взнавала, знайшла декілька асоціацій де можна було вчити мову і вони шукали роботу для тебе, влаштували мене в той же аеропорт, але готувати обладнання для літака, по списку скласти в ящики різні речі, списки були різні, колектив одні іноземці, от я шуршала і мову підтянула і на кращу посаду перевели, потім вже пішло поїхало, але дехто з співвітчизників так і прибирає в зоні свого комфорту.
Просто було приємно читати вашу історію. Завжди надихають такі приклади.
Зараз вам напишуть про цілу купу ’але..’ проте ви молодець що постарались перш за все заради себе самої. А деякі будуть все життя сидіти на одному місці, бо хочеться одразу в дамки. А поступово зростати, вчитись це для багатьох дуже нудно і навіть не хочуть вкладати зусиль. Скільки разів я на роботі колишній чула що не буде людина нічого нового опановувати бо це ж роботодавець на халяву скористається. А те що ти тепер можеш піти на іншу посаду в іншу компанію, будеш мати кращу кваліфікацію, навіть не думали.
ДелайКак_Я• 12 мая 2023
Також такі думки як і в автора в мене бувають, але коли згадую, що є люди народжені, або стали інвалідами, що їм нарікати на несправедливість в цьому світі? Потім мене попускає, дякую Богу за те що маю.
Дівка в намисті• 12 мая 2023
Ответ дляЭлектричка
Дякую, я і тут бачу купу таких історій, зараз коли багато наших приїхало, чесно мені дуже хочеться допомогти, хочеться щоб всі знали що українці молодці, але блін, хожу до дівчинки на манікюр, вже рік вона тут і ні прав не має, ні в коледж не пішла щоб вчити туж мову, просто сидить на виплаті в 400$ і думає як тяжко в Америці і ще все що я не робила, я старалась робити добре, коаще від інших, не халявитт
Электричка• 12 мая 2023
Ответ дляДівка в намисті
Я раніше дуже страждала що не можу врятувати всіх і зробити щасливими. Бо здається це просто - піти, зробити, досягати. Але потім зрозуміла, в людини є найбільший перепон і це вона сама. Якщо не хоче, не буде, не вірить,то ніяк не допоможеш. І мене відпустило. Є такі що їм нормально сидіти на виплатах і скаржитись на життя. Це теж зона комфорту, хай там будуть.
Малявка ще та• 12 мая 2023
Ответ дляДівка в намисті
Так она ж работает, а не просто сидит на выплатах. И возможно планирует возвращаться домой, поэтому и не учит язык
Дівка в намисті• 12 мая 2023
Ответ дляЭлектричка
Так, не потрібно помагати тому хто не просить
Дівка в намисті• 12 мая 2023
Ответ дляМалявка ще та
Ну як работаєт? Вдома без ліцензії? Має одного клієнта в день чи двох, це до пори до час, хтось стукане і + немає американського досвіду, не вчить мову, це дорога в нікуди
Виниловая пластинка• 12 мая 2023
Ответ дляДівка в намисті
Вы меня не услышали? Это не о том, какая вы вся практичная, а о другом
Дівка в намисті• 12 мая 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Про що?
Белая и пушистая• 13 мая 2023
Не знаю, потому что...
Бриджит_Фрикандо• 13 мая 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Причём тут жалость) при одинаковых исходных данных пути достижения могут быть абсолютно разными
100%.
У меня много таких примеров.
Вот один:

Кума и ее сестра. Исходные одинаковые. Даже учились в одном ВУЗе. И мужья с одинаковым достатком. Наследства не было ни у одной, и у мужей тоже.
Только одна успешная, с работой, достатком, семьёй хорошей, а вторая ноет, что все сестре, а ей ничего. Хотя кума сестру на работу устроила к себе (в айти) но та не смогла работать и ее уволили.

Разница в том, что пока одна работала и развивалась, вторая гуляла и говорила, что главное в молодости - отдохнуть, чтобы было что вспомнить.
Виниловая пластинка• 13 мая 2023
Ответ дляДівка в намисті
Про що?
О том что обе стоят , к примеру, на остановке, ждут автобус
У одной пришёл вовремя и она успела на важную встречу
У второй автобус сломался и все накрылось медным тазом

Одна умная и профи пришла на собеседование , но в тот день эрчар был зол на весь мир и он ее слушал вполуха и думал о своём
А вторая пришла, не такая профи и не такая умная, но эйрчар перед встречей посмотрел душещипательное видео и решил помогать людям
И о проффесионалтизме ейчара говорить не станем, он просто человек)
Или вышли две выпускницы из одного и того же вуза с одинаково посредственными знаниями, но одну за порогом ждал ее дядя и пристроил к себе в фирму, а вторая так и не прошла 100 собеседований))
Речь не о предприимчивости в одних и тех же условиях, а о случайных неслучайностях
А вами описаное немного в другой категории)