Пожарник• 12 мая 2023
Психологічна залежність від туалета та дорога
Дівчата, як пережити довгу дорогу автобусом?
Десь місяць тому, почалася така проблема - психологічна залежність від туалета по маленькому. Це якійсь жах(
наступного тижня треба їхати довго автобусом. Що робити, щоб не здуріти від того всього?
Пожарник
• 12 мая 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Шо значит психологическая? Цистит у вас?
Ні, невроз чи якось так.
Пацака-задирака• 13 мая 2023
На моє велике здивування в автобусах два останні рази був туалет, а так щотригодини норм, якщо не пити багато
Кнопус• 13 мая 2023
Автор я Вас так розумію. Просто треба запастись прокладками або памперсами. Насправді вони Вам геть не знадобляться, але так спокійніше. Якщо перщі 2-3 години дороги витримаєте - далі буде набагато легше і спокійніше
Пожарник
• 13 мая 2023
Ответ дляGaleTTa
О, это моя тема. На всех заправках я первая в очереди)))
Це якийсь капець
Козяка-маляка• 13 мая 2023
Подруга какие-то таблетки принимала перед дорогой, и потом в туалет не ходишь/не хочешь определенное время.
Аннуитет• 13 мая 2023
У меня такая же проблема.
Утром не пить, пару раз сходить в туалет, прокладку положить.
И, думаю, автобус будет же делать остановки. Не паниковать, успокоиться, остановки будут.
ЕкатеринаС12• 13 мая 2023
Такая же проблема. но знаете в дальних дорогах возможно из-за стресса не хочется вообще в туалет.
Самая СоветЧиваЯ• 13 мая 2023
Спробуйте випити заспокілійве, може Валеріану - будете менше хвилюватись з цього приводу і краще витримаєте дорогу
Пожарник
• 13 мая 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Купите в аптеке урологические прокладки
Дякую за пораду
Пожарник
• 13 мая 2023
Ответ дляПацака-задирака
Там маленький буде автобус, точно без туалету (
Оно само купилось• 13 мая 2023
Памперс для взрослого одевать, а как ещё можно выкрутиться из сложившейся ситуации, не просить же водителя останавливать автобус постоянно.
аромат Жука• 13 мая 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
а если она подействует как мочегонное?
Пожарник
• 13 мая 2023
Ответ дляРостки жимолости
Давление какое? Я раньше тоже думала цистит, пока не померяла.
Та нормальний тиск, це не цистит, як тільки не бачу туалету, починається паніка і дуже хочу по маленькому (
аромат Жука• 13 мая 2023
Ответ дляПожарник
сходите к урологу, может подскажет препараты, раз это единоразово
Пожарник
• 13 мая 2023
Ответ дляЕкатеринаС12
На це й сподіваюся, що забуду в дорозі про це)
Черговий по кухні• 13 мая 2023
Дівчата, раджу здати аналізи на цукровий діабет. Це не нормально кожні дві-три години пісяти
Прикуси Язика• 13 мая 2023
Останнім часом їздила автобусом,то нічого страшного. Водії робили зупинки кожні 3-4 години. Все було дуже добре,тобто комфортно. Не хвилюйся!
Пожарник
• 13 мая 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Дякую
Козачка• 13 мая 2023
Ответ дляKriskaA
Не у всіх, нажаль....Навіть у дальняках немає....Це для мене не проблема, але, як бачимо, люди мучаються...Тобто фактично туалет є - але він як завжди не працює.
Я так не попадала
Живу на півночі ЄС
Навіть в автобусі дальністю 50-60 км є туалет і працює
Живу на півночі ЄС
Сладко-соленая• 13 мая 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Купите в аптеке урологические прокладки
для чего? ходить под себя? это же не комфортно