барабанщица• 12 мая 2023
На тоналка спф можна наносити звичайну тоналка чи під?
Якщо спф не справляється з недоліками шкіри, то як правильно робити?
Це так сказати нема кожен день, а якщо найвигідніше в світ треба замаскувати почервоніння чи прищі, то як вірно робити?
барабанщица
• 12 мая 2023
Про лікувати шкіру і тд знаю) треба порада на особливий випадок , а рамна кожен день
Бриджит_Фрикандо• 12 мая 2023
Ви перепили? Створіть тему з нормальним питанням. Теж цікавить, але ви таку кашу наклацали
барабанщица
• 12 мая 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Сорі) т9 на вихід в світ мала на увазі
Незнакомлюся• 12 мая 2023
На санскрин тон, но тогда защита намного слабее. Лучше подберите санскрин тонирующий.
Крию матом страшно• 14 мая 2023
Ответ длябарабанщица
Чи можна на спф кушон краще? Порадьте пліз
Не знаю можно ли но я пудру наношу т.к спф выбеливает кожу.