40ка• 13 мая 2023

Кеди чи сандалі влітку?

Я з Хмельницької області, багато хто вже на форумі читали, що цеї ночі було і саме тому я принципово розвиваю тему про літнє взуття.
Сандалі чи кеди? Я з тих, кому завжди жарко, просто погано робиться: нудота, запаморочення. Тому завжди влітку сандалі.
І це брудні ноги, ніби боса пройшлась.
А в кедах жарко. Навіть у тоненьких.
Зате ноги чисті.
Тому вже трохи думаю перейти на кеди цого року.
Та й взагалі хочеться внести зміни у стиль, я таке періодично роблю.
Результат:
вже голосів: 76
47 (61.84%) Сандалі
19 (25%) Кеди
10 (13.16%) Кирзові чоботи
klaraneill• 13 мая 2023
мне комфорт важнее, чем чистота. можно прийти домой и помыть ноги, в жару это как раз кайфово. так что никаких кед, только открытая обувь летом
Вера• 13 мая 2023
Я не можу у кросівки, кедах влітку ходити. Можливо ще балетки чи мокасини з тоненькі шкіри з перфорацією і то не завжди. Колись у мене були вагабонд, це моя любов. Так на заміну нічого і не знайшла, легенькі і не жарко в них було .
FireKitten• 13 мая 2023
Сын и муж предпочитают сетчатые кроссы (у обоих скечерсы).
Я сетчатые кроссы надеваю когда много по городу бегать планирую. В остальные дни предпочитаю босоножки . В кедах мне жарче, чем в сетчатых кроссах
sluoly• 13 мая 2023
Я перегріваюсь, максимум відкритого тіла і твльки натуральні тканини, капелюх і сандалі.
автор 40ка • 13 мая 2023
Ответ дляВера
У мене теж варіант кеди з перфорацією, виробництво Львів
Тому й задумалась перебути літо в них
Ермолайчик• 13 мая 2023
Как в кедах ходить в +30??? Это ж бедные ножки(((
anuta 27• 13 мая 2023
Хожу летом только в босоножках не понимаю зачем ходить и парить ноги в кедах кроссовках , вечером еще нормально но днем . Можно прийти и за пару минут помыть ноги
o.shalneva• 13 мая 2023
У мене і босоніжки і кросівки літні..
НаталиNataly• 13 мая 2023
Я взагалі не ношу крім кросівок Reebok classic нічого. В мороз хіба що ugg або черевики))І якщо на вихід туфлі на шпильках високих)
катерина12009• 13 мая 2023
Спорт босоножки там высокая подошва и ноги не так пачкаются.
Dianichka• 13 мая 2023
Сандалики! Я на Теону подсела. Мега удобно
автор 40ка • 13 мая 2023
Ответ дляНаталиNataly
І влітку коли спека теж кросівки?
НаталиNataly• 13 мая 2023
Ответ для40ка
І влітку коли спека теж кросівки?
Так))
Чувиха• 13 мая 2023
Кеды
Чувиха• 13 мая 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Нормально это, если не нравится не ходите, никто не заставляет
Чувиха• 13 мая 2023
Ответ дляanuta 27
Кеды лучше выглядеть как по мне, например мне боссоножки вообще не нравятся. Только кеды и кроссы
Чувиха• 13 мая 2023
Ответ дляanuta 27
И кроксы
Ермолайчик• 13 мая 2023
Ответ дляЧувиха
Я и не хожу)
Чувиха• 13 мая 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Я и не хожу)
То и других не жалейте