VAKULKA• 13 мая 2023

Статистика вернувшихся.

Девочки,интересует сколько людей вернулось,сколько людей планирует вернуться в Украину.
Результат:
вже голосів: 374
191 (51.07%) Не выезжали
54 (14.44%) Не решили еще
53 (14.17%) Будем жить в другой стране
51 (13.64%) Вернулись давно
25 (6.68%) Возвращаемся в ближайшее время
Рюшка-Ринка• 13 мая 2023
Вернулась недавно (2 недели назад), из Германии
Сланочка• 13 мая 2023
Я ничего не решила. Буду смотреть по ситуации 🤷‍♀️
Uebersetzerin• 13 мая 2023
Понятно, что большинство не выезжало. Тех, кто не выезжал нет смысла опрашивать - их и так большинство.
Каллипсо• 13 мая 2023
Не выезжали
Mariya_S• 13 мая 2023
Вернусь сразу после прекращения активных боевых действий и обстрела городов - такого варианта нет, не голосовала
автор VAKULKA • 13 мая 2023
Ответ дляРюшка-Ринка
В какой город?
Рюшка-Ринка• 13 мая 2023
Киев
rybka21• 13 мая 2023
Повернулись в січні
Iren55• 13 мая 2023
А де варіант-не повернусь, бо сдаю свою квартиру за 2000$ замість 200$?
автор VAKULKA • 13 мая 2023
Ответ дляIren55
Это ваш вариант?
Uebersetzerin• 13 мая 2023
Ответ дляIren55
Такие существуют?)))
Кто в здравом уме будет их снимать, если она действительно стоит 200?
Dianichka• 13 мая 2023
В Германии с мужем и детьми. Хотим вернуться домой. Свое будущее видим в Украине. Но мы с Востока, ждем победы, никак не раньше
Falcon82• 13 мая 2023
В березні виїхали з донькою, в червні повернулись. Минулого року. Подорожували, жили за власні кошти, прихисток ніде не оформляли
Iren55• 13 мая 2023
Ответ дляUebersetzerin
Такие существуют?)))
Ви жартуєте? Уся зу таке робила) навіть сусіди диву давалися із таких бізнесменів
Iren55• 13 мая 2023
Ответ дляVAKULKA
Это ваш вариант?
Ой, така дешева спроба)) вас заділо, бо робили таке?
автор VAKULKA • 13 мая 2023
Ответ дляIren55
Я про це не писала.
Різницю відчуваєте?
Можете не відповідать
Iren55• 13 мая 2023
Ответ дляVAKULKA
Я про це не писала.
Різницю відчуваєте?
Можете не відповідать
А Ви наче не зрозуміли, що спитали? Не треба прикриватися, не робіть так) якщо буду вважати за потрібне-напишу.
tettiana• 13 мая 2023
Ответ дляIren55
там є варіант Будемо жити в іншій країні, обирайте його, він підходить
арина-ветерок• 13 мая 2023
Знаю много выехавших по Украине и в другие страны. Многие вернулись. Но из Германии пока никто из тех кого знаю не вернулся и не собирается
Uebersetzerin• 13 мая 2023
Ответ дляIren55
Не было такого, что стоит 200, а сдают за 2000

Не преувеличивайте!
Iren55• 13 мая 2023
Ответ дляtettiana
Мені і в моїй країні добре.
tettiana• 13 мая 2023
Ответ дляIren55
Мені і в моїй країні добре.
але це ж ви спитали про такий варіант відповіді....
Iren55• 13 мая 2023
Ответ дляUebersetzerin

Не преувеличивайте!
Ну якщо ви не зіткнулися-то дуже добре, не пишіть за всіх і не намагайтеся зі мною посперечатися, бо я не з пліток інфо пишу.
KotkaZamordovana• 13 мая 2023
Я хочу домой в Кривой Рог, но у меня сыну 17, и муж здесь.
Iren55• 13 мая 2023
Ответ дляtettiana
Я написала про конкретний варіант, якого не має, чи ви вважаєте, що всі виїхали за кордон? Серйозно?
tettiana• 13 мая 2023
Ответ дляIren55
я подумала ви для себе питаєте, тому і порадила. Чому я маю думати що всі виїхали, якщо сама дома? не розумію вашу логіку.....
Iren55• 13 мая 2023
Ответ дляtettiana
Ну ви написали про одну сторону, а я про іншу. Тут же є дві сторони) арендодавець и винаймач. Ми просто про різне. Я вже від теми відійшла, бо на питання інших відповідала. Нє, самий смак саме у моєму формулюванні відповіді, бо там відповідний зміст, чи ви не розумієте? Добре, поясню, що є різниця між живу , бо вимушений та живу, бо на своїх же співгромадянах заробляю.
VivaForever• 13 мая 2023
Ответ дляРюшка-Ринка
я думала Германия последними вернется домой
Ira-4dbd• 13 мая 2023
Ответ дляРюшка-Ринка
Киев
А что так. В Германии многим нравится? Не жалеете что вернулись?
Khmelnichanka• 13 мая 2023
До закінчення війни не повернусь.