Вбигудях• 13 мая 2023

Киев или Львов?

Мы живём в прифронтовом городе, как сложится дальше- никто не знает. Ребенок в Киеве. С целью инвестиции где бы купили жилье Киев или Львов? Не сдавать в аренду.
автор Вбигудях • 13 мая 2023
Ответ дляФорточка
та я вас прошу, ви з двох-трьох анонімім на форумі робите висновки?
чудове місто, автор, повірте, а неадеквати є всюди, нажаль
Дякую))

Форточка• 13 мая 2023
Ответ дляВбигудях
А люди? Якось не очікувала взагалі такого, спочатку навіть і не зрозуміла що до чого. Ви до війни жили в Києві?
до 2014 Донецьк
з 2014 Київ
з 2022 Львів

Нормальні люди, чуйні, жодного кейса за цей час в моєї родини не було негативного досвіду через ставлення чи мову. Співчувають.
Страхованная• 13 мая 2023
Ответ дляЗубачистка
Київ. Дайте Львову спокійно жити.
Я тернополянка,яка уже 20 років проживаю в Києві. Живемо дякувати Богу в достатку (бізнес, квартири, авто,подорожі ).
В березні минулого року як і всі виїхали на ЗУ. Спочатку осіли в кумів, но зразу почали шукати житло. І мені було стидно за земляків, тим більше родичів, однокласників, сусудів.
З багатьма підтримувала зв´язок, тому знала хто здає житло. ВСІ, чуєте ВСІ озвучили суми в 5-10 разів вище тих цін,які здавали. Плюс через попит повисиляли людей,які жили в них роками, лиш би заробити. ПОЗОР, чуєте ПОЗОР таким землякам.
Моїй сім´ї не проблематично було орендувати за ті захмарні ціни, но я бачила сім´ї з Луганської,Донецької області,які щоб оплатити ту звірську оренду знімали гроші з кредиток, жили з дітьми в проголодь. Мені душа розривалася від такого.
Я ненавиджу русню, но і наші люди є гнилі і чортяки.
ОхиИВздохи• 13 мая 2023
Ответ дляВбигудях
Про Львів та львів´ян все зрозуміла. Цікаво, в інших містах Західної України такий самий жах? Не поїду туди , просто цікаво стало. Щось я пропустила за ці півтора роки війни...
На Волыне, в Ровном и в Хмельницком попроще люди
ОхиИВздохи• 13 мая 2023
Ответ дляЗубачистка
О, то ми не найбільше нажилися.
Вы понимаете, с этими все сразу было понятно, а вот что свои на горе своих же будут наживаться, многие не ожидали.
Форточка• 13 мая 2023
Ответ дляЗубачистка
Ще чого? Від хамки чую.
Ви їдьте в села і ліси. А то безкоштовно в селі селили ’ А ми не хотим в деревню, ми из города’
Наспівчувалися вже - досить, Європа і США ще приймають.
ну якщо в людей є гроші на квартиру з умовами, плюс людям потрібна робота, чи стабільний інет для роботи, лікарня поруч, садок для дитини і т.д. - чого вони мають приймати пропозицію ’хата в селі’, де не води ні туалету, пічка на дровах, лікарня чи магазин за 10-50 км від того села, бо їм запропонували, а відмовлятись то типу не по християнські?

чого ви робити якісь висновки про людей не знаючи про них нічого окрім того що вони ’городські’...таке шось

чи якщо ти переселенці, то тобі згодиться і хата в селі де стіні розвалюються чи он як на гуманітарках ото одяг/взуття брудний, з дірками, лише ото на свалку йому шлях - але люди рахують пересельцям згодиться...
ОхиИВздохи• 13 мая 2023
Ответ дляФорточка
трошки сумно що Київ став таким лише як відчув що воно таке війна...у 2014 з пропискою Донецьк/Луганськ ой як тяжко було знати житло, ким тільки не називали та які тільки документи не просили надати аби здати квартиру...
Не правда, в Киев всегда все ехали. По поводу прописки, ну так себя в тот момент некоторые зарекомендовали, я сама друзьям из Донецка снимала жилье в 2014, знаю о ситуации не по наслышке. Но все равно, с поведением ЗУ это не сравнится.

Зубачистка• 13 мая 2023
Ответ дляСтрахованная
Було вдосталь безкоштовного житла з харчуванням. Від голоду під дощем ніхто не жив. Навіть на шампанське і сигарети вистачало їм.
Страхованная• 13 мая 2023
Ответ дляВбигудях
автор написала вище коментар тій хамовитій львів´янці, почитайте.
Тернопіль тоже себе показав не з кращої сторони. Но місто красиве, і люди є всюди і хороші і не дуже. Сама народилася в Тернополі, прожила до 20 років і вот уже 20 років в Києві і з точністю можу сказати: западенці специфічні люди. Є дуже добряки, а є такі заздрісні, що хай Бог милує..Ну і на ЗУ важно що люди скажуть, бути як всі, а то бажано краще.
Тому якщо Ви привикли жити вільно, на свій розсуд і без тих плітків і дурних поглядів шукайте краще центральну Україну, а краще столицю. Як би хто не гнав на столичних, но тут я зустріла за свої 20 років дуже багато порядних, добрих і щирих людей.Дякую Богу, що завела мене сюди.
Бажаю миру і успіхів в пошуку!
Зубачистка• 13 мая 2023
Ответ дляОхиИВздохи
А влада в державі чия, не ваша?
Щей мабуть голосували за нього.
Форточка• 13 мая 2023
Ответ дляОхиИВздохи
що не правда?
миз чоловіком майже три місяці жили подобово та в готелях, бо не могли знайти житло, і я всі ці місяці з усіх сайтів не вилазила цілодобово в пошуках нових оголошень + рієлтор шукала, я не з чуток це пишу, і аналогічний досвід у друзів/знайомих хто так само в цей період виїхали з Донецьку/Луганську, а якщо ти з дитиною чи твариною - то це взагалі був анріал зняти..

в Київ завжди їхали, але не так масово з одного регіону як то було в 2014, це з різні речі
ОхиИВздохи• 13 мая 2023
Ответ дляЗубачистка
А влада в державі чия, не ваша?
Щей мабуть голосували за нього.
Нет, я с головой ещё не поругалась, что бы за комика голосовать)

Власть всегда своя собственная и народ она использует, любая власть.
Лагшмивара• 13 мая 2023
Я у Києві і за Львів)).Для мене там як інвестиція житло більш перспективніше.
Зубачистка• 13 мая 2023
Ответ дляСтрахованная
Бажаю миру і успіхів в пошуку!
Де я хамила? Ви читати не вмієте. Так само написала правду як і ви.
ОхиИВздохи• 13 мая 2023
Ответ дляФорточка
що не правда?

С животными и детьми всегда сложно, особенно если ограничен бюджет, сами жили на аренде и в курсе, хотя прописка у меня и мужа Киев и место рождения Киев.
Зубачистка• 13 мая 2023
Ответ дляОхиИВздохи

Ну і я за нього не голосувала.
Форточка• 13 мая 2023
Ответ дляЗубачистка
де то житло було?
ви його бачили?
ви бачили ті матраси в спорт залах?
ви були в тих дит.таборах де не опалення ні води теплої?
це ви рахуєте гідні умови в яких можна жити місяц-два...скільки?
Страхованная• 13 мая 2023
Ответ дляЗубачистка
Ви бачили те житло? Ви би там жили?
Люди тікали від війни, а не від бідності.
За 5000 сім´я легко могла собі дозволити орендувати квартиру і жити спокійно ,а не в спортзалі. А не тут то було, ціни стартували від 15000..яка середньостатистична сім´я без роботи і не відомо на скільки весь цей жах може собі дозволити такі оренди?
І так, нам ,які приїхали з великих міст, і не тільки, хватало і на шампанське і на сигарети, бо ми тікали не від бідності, а від стрілянини.
Яка Вам різниця хто що п´є? Ми шампанське, Ви самогон..хто на що заробив. Ми не просили чогось Вашого, просилилиш не нагліти..
Зубачистка• 13 мая 2023
Ответ дляСтрахованная
Ви бачили те житло? Ви би там жили?
А що влада не допомагала?

Форточка• 13 мая 2023
Ответ дляСтрахованная
Ви бачили те житло? Ви би там жили?
однушка у Львів обл 600 баксів березень 2022)))
шикарні ціні, доступні головне
Зубачистка• 13 мая 2023
Ответ дляФорточка
де то житло було?
ви його бачили?
ви бачили ті матраси в спорт залах?
Ви президенту писали?
Форточка• 13 мая 2023
Ответ дляЗубачистка
А що влада не допомагала?
типу влада усім винна?
як ви це собі уявляєте, де розмістити таку кількість людей?
ото обсирати на форумі під анонімами може кожен, а як на ділі - то тише води і ніжче трави
Зубачистка• 13 мая 2023
Ответ дляФорточка
типу влада усім винна?
А хто винен?
Форточка• 13 мая 2023
Ответ дляЗубачистка
Ви президенту писали?
для чого?
в мене є мозок і я їм користуюсь...тому не писала
Кастрюлька• 13 мая 2023
Ответ дляФорточка
та Львів тільки рад, стільки ’туристів’, стільки грошей, оренда он як в столиці..’спокійно жити’, нуну...
Так ви ж туризм з проживанням не порівнюйте...
Тут як послухаєш, то кожен львів´янин тільки те й робить, що наживається на туристах чи накупив квартир і обдирає бідних орендарів як липку. Насправді роботу знайти важко, житло нереально дороге, інфраструктура ніяка, тільки штампують новобудови з торговими центрами і велодоріжки...
Страхованная• 13 мая 2023
Ответ дляЗубачистка
А що влада не допомагала?
а нащо нам допомога влади? ми привикли самі свої проблеми вирішувати (і медицина, і навчання ,і житло, і т.д по списку).
ми ще й донатимо постійно, владі допомогаючи.
Но тут мова не про це.
Для нас не було накладно заплатити ті 25000 за будиночок, а вот сусідам,які були більш меншого достатку то було дуже накладно.
Люди не чекали безкоштовного житла, вони чекали ринкової вартості житла. всі їдучи в Тернопіль знали, що там зарплати невеликі, і оренда також.Тому надіялися, що легко найдуть житло, бо не дорого, а не так то було.
Зубачистка• 13 мая 2023
Ответ дляФорточка
для чого?
Значить все вас влаштовує.
Форточка• 13 мая 2023
Ответ дляЗубачистка
А хто винен?
ви масштаби проблеми розумієте чи лише як вітер дерева колише?
Зубачистка• 13 мая 2023
Ответ дляСтрахованная
Но тут мова не про це.
А в міліцію зверталися?
Страхованная• 13 мая 2023
Ответ дляФорточка
шикарні ціні, доступні головне
ми будинок в селі в області за 25000 орендували. У родички, по блату як то кажуть, яка здрисьнула з сім´єю (3 дітьми і чоловіком )в Німеччину.