Вбигудях• 13 мая 2023

Киев или Львов?

Мы живём в прифронтовом городе, как сложится дальше- никто не знает. Ребенок в Киеве. С целью инвестиции где бы купили жилье Киев или Львов? Не сдавать в аренду.
Страхованная• 13 мая 2023
Ответ дляЗубачистка
А в міліцію зверталися?
не зрозуміла питання

Зубачистка• 13 мая 2023
Ответ дляФорточка
ви масштаби проблеми розумієте чи лише як вітер дерева колише?
Якої проблеми?
Форточка• 13 мая 2023
Ответ дляКастрюлька
Так ви ж туризм з проживанням не порівнюйте...
Тут як послухаєш, то кожен львів´янин тільки те й робить, що наживається на туристах чи накупив квартир і обдирає бідних орендарів як липку. Насправді роботу знайти важко, житло нереально дороге, інфраструктура ніяка, тільки штампують новобудови з торговими центрами і велодоріжки...
ну ми тут рік, і я рахую себе та таких як ми ’туристами’ - я це мала на увазі, бо в центрі дуже багата саме таких як ми, котрі цікавляться усім = залишають кошті

по іншому - мені все ок в місті
Форточка• 13 мая 2023
Ответ дляЗубачистка
Значить все вас влаштовує.
я вмію аналізувати та адекватно оцінювати ситуацію, а не кричати - мені винна влада, це очевидно, що забезпечити таку кількість людей гідними умовами це нереально, а ви по ходу просто кидаєте фразочки аби якось розвивати тему, конструктиву ноль
Зубачистка• 13 мая 2023
Ответ дляФорточка
Кабінет Міністрів доповнив перелік категорій внутрішньо переміщених осіб, які мають право на отримання тимчасового житла.

Як передає Укрінформ, про це Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України повідомляє у Телеграмі.

“Сьогодні Кабмін схвалив зміни до Порядку формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб. Цей фонд формується органами місцевого самоврядування”,
Форточка• 13 мая 2023
Ответ дляЗубачистка
Якої проблеми?
ви у своїх коментарях заплутались?
Форточка• 13 мая 2023
Ответ дляЗубачистка

ви ж на приколі, правда?
бо людина яка знає як воно бути по цю сторону, купу безглуздих коментарів писати не буде

Зубачистка• 13 мая 2023
Ответ дляФорточка
ви у своїх коментарях заплутались?
Ви не можете визначити свою проблему?
Форточка• 13 мая 2023
Ответ дляЗубачистка
Ви не можете визначити свою проблему?
ви втратили логічний ланцюжок переписки?
Зубачистка• 13 мая 2023
Ответ дляФорточка
ви ж на приколі, правда?
Ваші коментарі не безглузді, облиште.
Зубачистка• 13 мая 2023
Ответ дляФорточка
Я нікому не писала перша))
Форточка• 13 мая 2023
Ответ дляЗубачистка
Ваші коментарі не безглузді, облиште.
за скліьки хату в оренду здали?)
Форточка• 13 мая 2023
Ответ дляЗубачистка
Я нікому не писала перша))
ми тут в змагання граємось хто перший, а хто другий?
Зубачистка• 13 мая 2023
Ответ дляФорточка
за скліьки хату в оренду здали?)
Кому?
Форточка• 13 мая 2023
Ответ дляЗубачистка
Кому?
питання було не кому, а за скільки
Зубачистка• 13 мая 2023
Ответ дляФорточка
питання було не кому, а за скільки
Вам всерівно не по кишені, повірте.
автор Вбигудях • 13 мая 2023
Ответ дляЗубачистка
Було вдосталь безкоштовного житла з харчуванням. Від голоду під дощем ніхто не жив. Навіть на шампанське і сигарети вистачало їм.
Ви знаєте, у нас також було багато біженців, звичайно менше, ніж у Львові. Ми селили людей допомагали, але мені б і в голову не прийшло сказати людям не їдьте до нас . Навпаки, всі казали не вертайтесь ще, посидьте тут , у вас небезпечно. Ви для мене ШОК. Я, напевне, щось дуже не знала про львів´ян.
Форточка• 13 мая 2023
Ответ дляЗубачистка
Вам всерівно не по кишені, повірте.
а, ну так, вибачте, ви ті самі наші рідненькі українці, вибачте що потурбували вас пані, куди там нам до вас, бізнесменів з оренди))))

податки хоч платите з оренди?
Форточка• 13 мая 2023
Ответ дляВбигудях
та це якийсь клінічний випадок, рілі
чи просто дама розважається, а як знімуть анонимів - так і пропаде безслідно)))

Зубачистка• 13 мая 2023
Ответ дляВбигудях
Добре, що шок для вас настав до переїзду у Львів.
Зубачистка• 13 мая 2023
Ответ дляФорточка

податки хоч платите з оренди?
Удалено администрацией...
Форточка• 13 мая 2023
Ответ дляЗубачистка
Удалено администрацией...
автор Вбигудях • 13 мая 2023
Ответ дляСтрахованная
автор написала вище коментар тій хамовитій львів´янці, почитайте.
Тернопіль тоже себе показав не з кращої сторони. Но місто красиве, і люди є всюди і хороші і не дуже. Сама народилася в Тернополі, прожила до 20 років і вот уже 20 років в Києві і з точністю можу сказати: западенці специфічні люди. Є дуже добряки, а є такі заздрісні, що хай Бог милує..Ну і на ЗУ важно що люди скажуть, бути як всі, а то бажано краще.
Тому якщо Ви привикли жити вільно, на свій розсуд і без тих плітків і дурних поглядів шукайте краще центральну Україну, а краще столицю. Як би хто не гнав на столичних, но тут я зустріла за свої 20 років дуже багато порядних, добрих і щирих людей.Дякую Богу, що завела мене сюди.
Бажаю миру і успіхів в пошуку!
Так я ж автор. Я вам дуже вдячна за погляд людини і з ЗУ , і з Києва. Для мене був просто шок не очікувала. Тим більше, що ми нікуди не їхали ні до кого, боронили своє місто, допомагали переселенцям .
Зубачистка• 13 мая 2023
Ответ дляФорточка
Удалено администрацией...
Форточка• 13 мая 2023
Ответ дляЗубачистка
Удалено администрацией...
які чужі справи?
Зубачистка• 13 мая 2023
Ответ дляФорточка
які чужі справи?
Чужі гроші))
Страхованная• 13 мая 2023
Ответ дляФорточка
ну якщо в людей є гроші на квартиру з умовами, плюс людям потрібна робота, чи стабільний інет для роботи, лікарня поруч, садок для дитини і т.д. - чого вони мають приймати пропозицію ’хата в селі’, де не води ні туалету, пічка на дровах, лікарня чи магазин за 10-50 км від того села, бо їм запропонували, а відмовлятись то типу не по християнські?

чого ви робити якісь висновки про людей не знаючи про них нічого окрім того що вони ’городські’...таке шось

чи якщо ти переселенці, то тобі згодиться і хата в селі де стіні розвалюються чи он як на гуманітарках ото одяг/взуття брудний, з дірками, лише ото на свалку йому шлях - але люди рахують пересельцям згодиться...
я вам більше скажу, якщо ти переселенець і не живеш в спортазалі, і щей не ходиш на роботу (про віддалену роботу в селі не вірять), і пів року не ниєш, а в мімцевому магазині купляєш якісні продукти і в місто їздиш часто за продуктами, то ти бандюкан.
Мого сина так одна бабка-сусідка зустріла на вулиці і почала розпитуати, а хто ми, за що живемо ,що в пакетах кожні 3 дні з міста привозимо.
Коли син її культурно відшив, понесла плітки, що ми бандюки і в пакетах певно наркоту возимо..Для неї те що в пакетах продукти, хімія, новий одяг вона не повірила.
Форточка• 13 мая 2023
Ответ дляЗубачистка
Чужі гроші))
так, чужі, не ваші, бо частина мала б йти на податки
Зубачистка• 13 мая 2023
Ответ дляФорточка
А вам що до моїх податків?
Форточка• 13 мая 2023
Ответ дляЗубачистка
А вам що до моїх податків?
а вам яке діло до переселенців і де вони живуть?