Вбигудях• 13 мая 2023

Киев или Львов?

Мы живём в прифронтовом городе, как сложится дальше- никто не знает. Ребенок в Киеве. С целью инвестиции где бы купили жилье Киев или Львов? Не сдавать в аренду.
Зубачистка• 13 мая 2023
Ответ дляТуся муся
Мова не про це.
Про утиски у Львові тимчасово переміщених осіб

Туся муся• 13 мая 2023
Ответ дляФорточка
оо, капець у вас звісно історія, ну нічого, це ж як у нас з Київом досвід, люди ой як змінюються, коли біда приходить до них, а поки це ось так віддалено - то гарно хвостом махати, я звісно не бажаю людям поганого, це просто думки в голос...

а ми тут кілька квартир знімали, поки оце осіли вже в одній на довгий строк - то таких загонів не було, ніхто нічого такого не питав, не то щоб вимагав
100%.
Ми приїхали в березні, у Львові самий пік був переселенців, перше питання було у власників про військомат. Я думаю, вони нас боялись, типу східняки як вони кажуть і хотіли щоб ми засвічені були во всіх інстанціях))
Та купа таких історій, моя подруга вже 3 квартири змінила, просто в один день приходить власниця і каже: наступний місяць + 5 тисяч оренда. Якщо не згодні, декілька днів на виїзд.
Зубачистка• 13 мая 2023
Ответ дляФорточка
в іншу що? державу)))
Байдуже, лише б не примушували.
Туся муся• 13 мая 2023
Ответ дляЗубачистка
Точно. І ви цим зараз в цій темі успішно займаєтесь.
Зубачистка• 13 мая 2023
Ответ дляТуся муся
Успішно?
Туся муся• 13 мая 2023
Ответ дляЗубачистка
Успішно?
Ви дуже неприємна. Не позорте Львів.
Зубачистка• 13 мая 2023
Ответ дляТуся муся
Ви дуже неприємна. Не позорте Львів.
Удалено администрацией...

Форточка• 13 мая 2023
Ответ дляТуся муся
Ви дуже неприємна. Не позорте Львів.
та це пані під анонімом сміливо жовчою прискає))
без аноніма тихенька буде, чого я впевнена, як і при особистій зустрічі)
чисто помітила по собі таку різницю - у 2014 ’терпіла’ таке ставлення, а ось при повторному переміщенні то я такого ставлення до себе/рідних не допускаю, я в своїй державі, де хочу там і живу, маю право, те саме і про документи - хочеш щось від мене, то надай так само документи і мені свої)))
Туся муся• 13 мая 2023
Ответ дляЗубачистка
Удалено администрацией...
Трейдер кріпти• 13 мая 2023
Ответ дляВбигудях
У березні 2022 ми були вдома, працювали, боронили місто як і в інші місяці. Може я помиляюся, але жителі ЗУ тоді добре заробили.
Львівяни в перші місяці дуже багато допомагали. Я дивувалась, де у них стільки витримки береться
Туся муся• 13 мая 2023
Ответ дляФорточка
Правильна позиція!
Зубачистка• 13 мая 2023
Ответ дляТуся муся
Удалено администрацией...
Туся муся• 13 мая 2023
Ответ дляЗубачистка
Удалено администрацией...
🤣🤣🤣
Ось він, цвіт нації👌
Форточка• 13 мая 2023
Ответ дляЗубачистка
Удалено администрацией...
не позортесь, навіть під анонімом))))
Зубачистка• 13 мая 2023
Ответ дляФорточка
не позортесь, навіть під анонімом))))
Удалено администрацией...
Зубачистка• 13 мая 2023
Ответ дляТуся муся
🤣🤣🤣
Ось він, цвіт нації👌
Так, у Львові саме цвіт нації
Туся муся• 13 мая 2023
Ответ дляЗубачистка
Так, у Львові саме цвіт нації
Як євреї?
Зубачистка• 13 мая 2023
Ответ дляТуся муся
Як євреї?
А президент хто?
Папина дочка• 13 мая 2023
Киев однозначно.

Фокус-Покус• 13 мая 2023
Краще Київ. Львів не розрахований на таку кількість людей ні інфраструктурно, ні в плані роботи. А Київ проковтне ще мільйон як мінімум легко
Страхованная• 13 мая 2023
Ответ дляВбигудях
Дякую вам за розповідь, дуже цікаво. А може ви знаєте які люди у Франківську? Чи добре ставляться до приїжджих?
Всюди люди є які добре ставляться до приїжджих, і є яким всі мішають.
Тому Ви не знайдете нажаль місце, де будуть лише доброзичливі люди.
Для вибора місця проживання краще орієнтуватися на мінталитет, звичаї і рівень культури.
Форточка• 14 мая 2023
Ответ дляЗубачистка
Так, у Львові саме цвіт нації
окрім вас))
Форточка• 14 мая 2023
Ответ дляЗубачистка
Удалено администрацией...
Зубачистка• 14 мая 2023
Ответ дляФорточка
Удалено администрацией...
Зубачистка• 14 мая 2023
Ответ дляФорточка
окрім вас))
А я не у Львові))
Форточка• 14 мая 2023
Ответ дляЗубачистка
А я не у Львові))
ну хто б сумнівався) хату здали та за бугор)))) ахахах
p.s. пані, інші варіанти де ви, можете не писати
Форточка• 14 мая 2023
Ответ дляЗубачистка
Удалено администрацией...
мені чужого не треба, а у вас свої думки закінчились й ото лише вистачає на копіпаст) сміх та й годі від вас
ДаЗдраПерма• 14 мая 2023
Львів не люблю бо старе там все і не ремонтується. Пилять гроші..
Ті балкони старі скрізь що майже впали - страшно ходити.
Зубачистка• 15 мая 2023
Ответ дляФорточка
То хоч маєте можливість посміятися