ГугелП@лАмался• 13 мая 2023
Лор відділення Алішера Навої
Можливо в когось є контакти лікаря, як записатись на прийом. В дитини сторонній запах з´явився при диханні, були сьогодні у стоматолога, все ок. Каже до лора, а потім в ШКТ шукати причини. Не хочу через участкового й далі через поліклініку. Буду дуже вдячна за допомогу. Можу звернутись на платній основі.
ГугелП@лАмался
• 13 мая 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
йой щось в буфері не то було. вибачайте!
ось ДНУ ’НПЦ ПКМ’ ДУС
Отоларингологічне відділення консультативно-діагностичного центру
ОВ КДЦ
Завідувач – Шкорботун Ярослав Володимирович
ось ДНУ ’НПЦ ПКМ’ ДУС
ОВ КДЦ
В суботу працюють до 14, але, я сьогодні й без коліс(( піду завтра на Алішера, а там подивимся на результат.