Туся муся• 13 мая 2023
Ви б вкололи таку носогубку?
Зліва немає. З правого боку носогубка доєднується до мімічних зморшок, які формуються при посмішці і утворюється штрих-зморшка, яка в спокійному стані теж трохи проглядається . Думаю ...
Результат:
вже голосів:
114 (87.69%)
Не колоти
16 (12.31%)
Вколоти
Ананомчикус• 13 мая 2023
Ответ дляТуся муся
Жир - це консервант. Я з часом стала вважати це навіть перевагою . Зволоження непросто підібрати , щоб без липкості, все інше виправлять матуючі серветки
У меня такая же кожа,я в теме)Это не очень красиво в молодости по сравнению с сухой кожей,но в зрелости это преимущество.
З вишневого садка• 13 мая 2023
Ответ дляТуся муся
І така шкіра повільніше старіє !
Тримбулька• 13 мая 2023
Ответ дляarina8
Дякую! Як лікаря обрали? Хто вам колов?
Я закордоном. Наша киянка, але зараз в іншій країні.
З горіха зерня• 13 мая 2023
Ответ дляТримбулька
Зрозуміло. Дякую