Rosa Blanca• 14 мая 2023
Попередні тривоги якось було, а ці останні щось не вивозяться вже. Недосип. Де брати нові нерви і куди дівати поламані? Піду на автопілоті перетягну дітей у с/в... Задрали ті гади
Rosa Blanca• 14 мая 2023
Ахрана атмєна. Хвилюємось далі 🥴❗️Станом на зараз ракет у повітряному просторі України — НЕМАЄ.
Сподіваюся загроза від Ту не справдиться🙏
📡Куди летить?
Rosa Blanca• 14 мая 2023
Ответ дляСчастливый магазинчик
Терористы конченые, которую ночь подряд, ну суки такие, хочется уже , что б их настигло все плохое, ей Богу 😡
2 бумеранга теж гарний результат
healer09648293• 14 мая 2023
Це пздц так жить...а що буде після контрнаступу? Ой блііін...та взагалі круглодобово будуть запускати хрінь якусь, вона то у них ніколи не закінчиться🤬🤬🤬
Rosa Blanca• 14 мая 2023
Ответ дляmanu1
Так им надо время еще долететь, писали же что в 3-30 только на территорию Украины залетят
Бажаємо їм не долетіти, не вилетіти і взагалі - щоб вони в тім Каспії рибам на корм пішли всім повним складом металобрухту. Всьогоїм того, чого вони нам бажають.
катерина12009• 14 мая 2023
Ответ дляЕлена1265
А то не воры? 😂
Нє чи я своїх сусідів не знаю🤣 От кожну тривогу так), але мабуть вже пішли до метро
healer09648293• 14 мая 2023
Ответ дляЕлена1265
В нашем доме был случай, что кто-то выносил вещи из квартиры, все думали, что это соседи, а оказалось, что воры🤷🏻♀️
Причем их видело пол дома
І що, вдалось зробити норм фотороботи? 😁😁😁
Николь1986• 14 мая 2023
Ответ дляАтланта
Да, опять молчат. Как и вчера
Хоть бы писали, где эти сраные ракеты сейчас. Думаю, когда в коридор перебираться.