Вимагаю спілкування• 13 мая 2023
Євробачення
Хто сподобався?
Мені поки що тільки Франція.
Не за Будка• 14 мая 2023
Ответ дляВероятненько
Поляки як могли, скрізь просили (в Ютьюбі, на Реддіті, в фб): НЕ ГОЛОСУЙТЕ ЗА БЛАНКУ!!!! Вона підтримує рашу!
Ну але хто б їх чув. Півчату тут голосувала за польщу Ж((
А как же она попала на конкурс? У них не люди выбирают участника?
Лика-прилипка• 14 мая 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Там тьорки були з цього приводу. Я боялась, шо ще пустять тих орків.
та куда? чтобы их там же разорвали в том Ливерпуле?
КонФФетОшка• 14 мая 2023
Ответ дляНе зви чайна
Ну и суррогатную могла бы.
В любом случае, это ей бы не помешало выступить.
значит женщина решила жить для себя и мужа
Ваш лучший диетолог• 14 мая 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Тож з Ізраїля переможниця 2018 чи якого)
Вога мені як курка запам’яталась)₽₽
Вероятненько• 14 мая 2023
Ответ дляНе за Будка
Там був місцевий скандал з відбором, наскільки розумію.
Не настільки в темі, але останні дні на Реддіті і в Ютьюбі мільйон польських коментів під стрімами з Євробачення на цю тему.
Звёздонька• 14 мая 2023
Ответ дляВероятненько
У мене дочка говорить, що вона і гроші заплатила, щоб попасти на євробачення
Вероятненько• 14 мая 2023
Ответ дляЗвёздонька
не в темі, чесно. Але охоче вірю.
Не зви чайна• 14 мая 2023
Ответ дляВероятненько
Такие есть в Польше?
Дело даже не в Украине, это просто лютый мазохизм.
Лика-прилипка• 14 мая 2023
Ответ дляНе зви чайна
Такие есть в Польше?
100%
Хлопаю ресницами• 14 мая 2023
А может про Полячку- это пророссийский очередной вброс.. очень похоже ..
МамОмужа• 14 мая 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
100%
Пусин Кукин• 14 мая 2023
Ответ дляIcosmo
Шо серйозно? Її навіть в Києві на якихось екранах весь час показували щоб українці підтримали
То видно після минулорічного неголосування нашого журі за поляка вирішили цього року таким чином підтримати Польщу, але мимо)), бо поляки самі незадоволені своєю представницею.
Помидорина• 14 мая 2023
Ответ дляВероятненько
Як давно ви прочитали тут про заклик за неї голосувати? Пару годин тому написали, могли б і раніше з цією новиною прийти
Пусин Кукин• 14 мая 2023
До речі чи випадково ракети сьогодні в Тернопіль полетіли. Гурт на Євробаченні з Тернополя..
Вероятненько• 14 мая 2023
Ответ дляПомидорина
соррі. Прочитала ще вчора (в сенсі вже позавчора). Ну а сюди от тільки зайшла.
Коренная киевлянка• 14 мая 2023
Ответ дляIcosmo
Та вона наче ніколи і не хотіла, тіпа кар’єру вибрала але..
А не поїхала бо не позвали, вона в інсті сама все написала
А почему не позвали. Все- таки первый победитель от Украины и видно, что хотела
Вероятненько• 14 мая 2023
Ответ дляПусин Кукин
вони на першому рекапі сиділи з написом ТЕРНОПІЛЬ чорним кольором. І зовсім не тішилися, що і зрозуміло.
Пусин Кукин• 14 мая 2023
Ответ дляВероятненько
Так, помітила теж.
Вимагаю спілкування
• 14 мая 2023
Ответ дляМона Лиза
Ну понятно, жюри будут топить за Швецию
Чому?
Мене здивувало