Вимагаю спілкування• 13 мая 2023
Євробачення
Хто сподобався?
Мені поки що тільки Франція.
Форс мажор• 14 мая 2023
Ответ дляКнопус
Чернигов не помню, но на Ч Черновцы ещё были. Обидно не то слово. И ладно бы там сказали, что испугались у нас снимать, но Киев вовсю снимали.
Я тоже возмущалась все время, страшно им наверно все таки
Солоденька цукОрка• 14 мая 2023
Ответ дляМавка
Такие наивные, как дети
Так так, одна ви тут сама ненаївна, знаєте що для формату Євробачення та що для Євробачення найкраще.
Форс мажор• 14 мая 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
В коментах на ютубі писали, що цього року ці відео знімала група ВВС. Де їм дали дозвіл знімати, там і знімали. В багатьох містах є заборона на політ цивільних дронів, тому навіть Одеси нема
А вот оно что...
СкумбріяП8• 14 мая 2023
Ответ дляЛика-прилипка
я - наивная надеялась на победу Франции и только сейчас поняла, что это было невозможно потому что конкурс проходил в Великобритании, но La Zarra красиво ввалила ’La Grande France’ на сцене в Великобритании
Франція, як на мене, пісня ніяка.
До чого тут географія?
СкумбріяП8• 14 мая 2023
Ответ дляВитворунка
Посмотрела начало, а то пропустила.
Джамала вообще петь умеет?
Шото там те 2 сек и то ужас.
Калуш классно все вышло, ну мне очень понравился клип и потом на сцене
Сердючка пела Лаша тумбай
Раша гудбай не было((
Ну эту, в красном , я вообще не люблю.
Шведка голос да, песня не понравилась и какая то она ваще стремная...
Как то так
Джамала вообще петь умеет?
Шото там те 2 сек и то ужас.
Сердючка пела Лаша тумбай
Раша гудбай не было((
Ну эту, в красном , я вообще не люблю.
Как то так
Було раша гудбай.
Витворунка• 14 мая 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Було раша гудбай.
Перемотала неск раз- не услышала
Чудо Ф_ф КеДаХ• 14 мая 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Щойно знов проглянула тогорічний виступ Калуш. Мурахиии. Як впереше. Достойно представили країну того року. Сильно і автентично!. Творчі-це новий ковток. Інший, цікавий, покащзує багатогранність, сучасність України. Але Калуш, то💛💙💛💙Біль і краса рідної України в одному виступі. .
А конопэльки? Тоже шедевр. Я 21 и 22 год смотрела с семьёй прямой эфир, голосовали. В этом году забила, на тиктоке смотрю ролики
СкумбріяП8• 14 мая 2023
Ответ дляВитворунка
Перемотала неск раз- не услышала
Я вчора, як перемогла, так відразу і почула.
Хотіла час надіслати, на якій хвилині, а в мене він до кінця почав лічити. Зараз пошукаю.
Лика-прилипка• 14 мая 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Франція, як на мене, пісня ніяка.
До чого тут географія?
у французов и англичан известная вековая неприязнь друг к другу
а песня красивая, переслушайте
СкумбріяП8• 14 мая 2023
Ответ дляВитворунка
Перемотала неск раз- не услышала
14:35
1 раз лаша
2 раз раша гудбай
1 раз лаша
2 раз раша гудбай
Витворунка• 14 мая 2023
Ответ дляСкумбріяП8
14:35
1 раз лаша
2 раз раша гудбай
1 раз лаша
2 раз раша гудбай
Нуу похоже))
Вчера ,я конечно , уже была сонная
Сегодня тоже слышу раша гудбай
(То ли вы меня убедили
и я теперь слышу
Та я ж и не против, а только за
)
Вчера ,я конечно , уже была сонная
Сегодня тоже слышу раша гудбай
(То ли вы меня убедили
и я теперь слышу
Та я ж и не против, а только за
)
Звёздонька• 14 мая 2023
Добрий ранок! Не витримала вчора , прокинулась. Нууууу, таке…..
Перше місто ок, згодна, але 2,3,4 якось ……
Дякуємо Великої Британії за гостинність та якісне шоу
СкумбріяП8• 14 мая 2023
Ответ дляЛика-прилипка
а песня красивая, переслушайте
Голос в неї гарний, дуже, але нема ритму запального. Я б сказала взагалі нема ритму.
І дуже заважає оце бах бах електронне, голосніше за неї.
Оле Лукойе• 14 мая 2023
Дивилась євробачення одним оком, більше слухала. Коли заспівала Лорін, мені зразу чкась ассоціація з ецфорією виникла. Була здивована, що співачка знов прийшла на конкурс. Вчора якось не сподобалось. Сьогодні узнала, что вона переможець, послухала ше раз. Наче нічого так. Але ейфорія номер та пісня були бомбезні. Я мало пам´ятаю переможців, лише Лорин з ецфорією та Рибака з його казкою.
Садова гойдалка• 14 мая 2023
Ответ дляПросто гостья
19 наши
Там такие ’наши’ что и ненаши совсем 🤪
КонФФетОшка• 14 мая 2023
Ответ дляIcosmo
То українка взагалі-то, і теж доречі на Євробаченні виступала
Хто украинка? Лорин? Или мужик в парике, который ее спародировал?)
Не за Будка• 14 мая 2023
Лорин победила с песней очень похожей на свою прошлую.
А вступление мне вообще было похоже на песню ABBA the winner takes it all
А я женатая• 14 мая 2023
Ответ дляЗвёздонька
у Ізраїля та Фінляндії прикольні пісні, а от Італія зовсім не зайшла особисто мені
Сплюшка• 14 мая 2023
В цьому році нарешті переміг дійсно вокал.
Швеція була найкращою з першого дня, я для себе відмітила великий відрив і поставила на перше місце. Бо останнім часом з половина учасників - якісь трансгендерні особи, які до того ж лажають в виконанні. Як могла опинитись на другому місці гусінь з зеленими нігтями, що намагалась прикрити недоліки нот зовнішнім виглядом…..
kot_begemot_kot• 14 мая 2023
Ответ дляПегас1981
не смотрю этот петушатник!
Евровидение давно превратилось в Садом и Гомору, одна п... и фрики. И чем непонятней кто оно (мужчина или женщина), тем круче.
Понимаю Димаша Кударбейгенова, который даже не рассматривает участие в этом петушином сборище, он никогда не сможет опуститься нак низко.
kot_begemot_kot• 14 мая 2023
Ответ дляEllillд
Простите, но такой шлак я давно не смотрю. Хайп на самом низком. Где тут культура? Да нигде. Политическое шоу с фриками.
А я поддержу Вас на 10000000%. Фрик на фрике.И фриком погоняет. Если кто нормальный попался - будет в хвосте.
черная мамба• 14 мая 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Вторая фраза раша гудбай, там чётко слышно)
Смотрела все от начала и не слышала. где вы нашли полное его выступление?
Ответ дляkot_begemot_kot
вот и я об этом же, пир уродов, а не эстрадный концерт! Не вижу смысла смотреть это УГ!
Апрель Ивановна• 14 мая 2023
Ответ дляСhanelKa
Скажіть, скільки коштував квиток і за скільки днів/місяців замовляли
Я мабуть поїду в наступному ..
На сайті написано, що коштував 80-380 фунтів, але їх розкупили за лічені хвилини як тільки відкрився продаж, я стояла у онлайн черзі, і поки до мене дійшла черга, уже нічого не залишилось. А потім у Ліверпулі не залишилось готелів або квартир, щоб зняти хоча б на одну ніч.
Але я виграла свої білети від англійського уряду, вони давали українцям, які опинились у Великобританії через війну. Всього було 3 тис білетів (це не лише на гранд фінал, а на усі полуфінали та репетиції), а заявок від українців було 90 тис. І мені пощастило виграти білети лише за 20 фунтів на гранд фінал, і живу я у Ліверпулі, тож не було проблем із житлом.