АяВсёЗнаю• 13 мая 2023

Мужчина подарил на помолвку пандору. Зашквар или я обнаглела?

Даже не с золотой коллекции и не бриллианс
Результат:
вже голосів: 212
110 (51.89%) Зашквар
102 (48.11%) Мне б понравилось
СкокоМнеДадите• 13 мая 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Цветок как половой орган раскрытый в бок, сердцевина как клитор, а отдельный лепесток как член. Но если вы не видете, значит это только я извращенка
А ромашка и ’любит - не любит’ вам в голову не пришло?.....

_Юта_• 13 мая 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Вау
А когда вы на облака смотрите, что видите?
Бавовнятко• 13 мая 2023
Зашквар женится в 21
Тут надолго• 13 мая 2023
Ответ дляразмахер
Звідки у нього у цьому віці кошти на діаманти Cartier?
Вам би папіка шукати, а не студента
Та з хлопцем все добре.Очевидно не брав кредит, не брав у батьків, купив те на що були кошти. Оскільки пардора на слуху - цілком міг вважвти що це крутіше ніж просто срібне колечко.
То на автора впливають тупорилі нав´язані стереотипи схоже. Але таких чоловіків і тоеба брати в чоловіки, поки молодий, запальний і не боїться одружуватись.
Знаю 2 випадки зашквару:
1.30-річний хлоп після 5 років стосунків зробив пропозицію срібною тонюсінькою каблучкою за 300 грн. Це при зп у 2000 €, наявності квартири, машини, ще й переконував що не треба весілля, максимум кілька друзів, його начальник, навіть батьків не треба, бо нашо ті лишні трати. Одяг собі купував тільки брендовий, доречі.
2. Чоловік 36 років і жінка 38 років одружувались зі срібними каблучками за 950 грн. Весілля було мега скромне, на кошти нареченої, бо вона дуже його хотіла з білою сукнею, а обранець не розумів нашо ото жениттсь і тратити гроші.

Так що у 23 роки це чудовий подарунок і очевидно непоганий кандидат в чоловіки
Хи хи, ну ну• 13 мая 2023
Ответ дляАль де Барановна
То есть если люди не тратят деньги на бижутерию , которую именуют серебром , то эти люди автоматом носят Картье ?
Логика … я даже не знаю какие еще слова подобрать 😂
Ну зганьбились ви в першому коментарі, то майте сміливість викрутитись достойно, а не занурюватися ще глибше в багно.
Воно вам треба проти ночі - обпльованою лягти спати?
Зоряний Шлях• 13 мая 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
А первой почему другое не подарил как второй?
Тогда ещё не имел возможности. Оранжеровки делал, квартиру снимал, машину хотел купить, себя раскрутить... а вторая скромно с ним на волне была, она тоже известная исполнительница.
Шукаю стакан• 13 мая 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Особенно от этих браслетов с шармами,на каждой второй этот инкубатор.
Лучше уж браслеты, чем спортивные костюмы ))
Дали полный бан• 13 мая 2023
Ответ дляTammy21
Вы там про маркер писали) Возможно, я только предполагаю, эта история поможет вам чуть более комплексно подойти к вопросу восприятия ’маркеров’.
Нет, не поможет никак. Тем более, что речь шла не обо мне)))) Я не сортирую людей по туалетно-бумажному признаку, я просто сказала, что по бумаге в доме холостяка возможно спрогнозировать собственное будущее рядом с ним))
Дали полный бан• 13 мая 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
в вас пропадает дизайнер украшений для влюбленных))

Кава з адреналіном• 14 мая 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Для мене повна фігня та Пандора
Але деякі пані прям в оргазмі від неї
Мне пару моделек сережек нравится, но многое просто детсад....
Обижулька• 14 мая 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
А ви що із себе представляєте?
А вы из тех выдрессированных родителями хАроших девАчек, которые считают, что подарок/внимание/любовь нужно заслужить?
Викачую яйцями• 14 мая 2023
Ответ дляАль де Барановна
А шо в этой бижутерии есть бриллианс?😂
Конечно есть . И брюлики и золото .
Бюст Березуцкого• 14 мая 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Мать моя женщина....
Tammy21• 14 мая 2023
Ответ дляБылПоражон
Речь о вас, это же вы холостяков ’прогнозируете’, но не поможет так не поможет. Я как бы не то, чтобы всерьез рассчитывала на то, что рандомный коммент изменит глубинное убеждение;)
Люблю джаз• 14 мая 2023
В идеале, конечно же хотелось бы как в кино, но если человек от души🥰не в украшении дело
Брюнетка в Мармеладе• 14 мая 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Омайгад шо ви курите 😅😅😅
Дуже ніжне колечко насправді ,дуже миле.Ви ще зовсім молоді, достойний подарунок як на ваш обох вік.
маринабаранова• 14 мая 2023
Не мужчина - а жених, если помолвка) И это зависит - любите ли вы этого человека, или просто так, от нечего делать. Не такой - ищите побогаче)
Я инженер, меряю от 1• 14 мая 2023
Инста - зло, насмотрятся блохеров и Картье подавай в 21 год
Дрібка щастя• 14 мая 2023
С этим кольцом и предложение сделал? Если это первый промах - не очень страшно, покажите ему какое хотите на свадьбу. Мне муж предложил жениться без кольца, потом отправил варианты колец (с цирконием), я сказала что подожду пока насобирает на бриллиантовое. Через пару лет купил такое как я хотела. Всё таки всю жизнь носить

автор АяВсёЗнаю • 14 мая 2023
Ответ дляДрібка щастя
Да, это помолвочное кольцо
100%• 14 мая 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Ви ШО! Мені вже пояснювала одна хм пані що я не розумію трендів і мій смак то колхоз.
Ну колхоз де родилась і живу називають Київ, але то ж фігня головне тренд.
Родилась- на мове по -другому будет. Сегодня зашкавр с мовою- то на недільку, то чемодан, то родилась. Нет в мове таких слов, кроме суржика канешна.
Хитрушка-чекушка• 14 мая 2023
Ответ дляОбижулька
Та ні, люблю себе понад усе.
Rolovskaya• 14 мая 2023
Ответ дляПерша на селі
Не выдумывайте
От вам акаунти дівчат і жінок з США та інших країн, в них дохід явно більший, ніж у доброї частини користувачів цього форуму, що тут плюються. Що скажете?
https://instagram.com/highlowluxxe?igshid=
https://instagram.com/prgrl?igshid=
https://instagram.com/magicwithlilly?igshid=
https://instagram.com/myprettycharmedlife?igshid=
Перша на селі• 14 мая 2023
Ответ дляRolovskaya
https://instagram.com/prgrl?igshid=
Фейки скинули
Меня не звали• 14 мая 2023
Муж делал предложение с серебряным кольцом Кочут)) меня больше расстроило, что он не угадал с размером. До этого покупал мне кольцо, я носила его на среднем пальце и ок было. Он думал, что все пальцы одного размера))))
какая разница из какого материала кольцо, если вы рады тому, что любимый человек сделал вам предложение. а если не рады - а думаете «вот, он жлоб, я хотела не такое» - то может и не стоит вам жениться
Rolovskaya• 14 мая 2023
Ответ дляПерша на селі
Фейки скинули
Фейки чого, прикрас чи самих особ?! Перший акаунт офіційно підтверджений зі спеціальним значком біля нікнейму.
El_ena• 14 мая 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Якось так сумно насправді... Хлопець і дівчина, 23 і 21 рік, кохання, заручини, мало б бути щастя, а в реалі ’мужчіна падаріл пандору, а не брульянти, зашквар?’ Як на мене, то повний зашквар.
От читаю і дивуюся. Виходила заміж, навіть не думала про брільянти. 15 років разом, пережили багато, але я за чоловіком як за стіною. А тут не те подарував.
Rolovskaya• 14 мая 2023
Ответ дляEl_ena
Нажаль так(
Я після вашого посту чомусь одразу про цю пару згадала, що на фото згадала.
Тому автор - не засмучуйтеся, що не діаманти. Головне кохання. Сьогодні ваш обранець - простий молодий хлопчина, а через років 5-10 може мати можливість купити вам одразу весь магазин.
Yana1915• 14 мая 2023
Подякуйте йому, хлопець молодець , він просто хотів вас порадувати . Пандора дуже популярна. Стильно і гарно виглядає,молоді дуже подобається ! Є такі чоловіки які взагалі нічого не дарують типу так і потрібно . А діаманти дарують з віком , носіть з задоволення
Yana1915• 14 мая 2023
Ответ дляТут надолго
Знаю 2 випадки зашквару:

Так це точно прикладів є багато , от в мене є приклад що дівчині було 19 а хлопцю 20 подарував їй каблучку за кошти батьків зробити весілля на 150 чоловік в ресторані і тд., і прожили 5 років все розлучилися. А є що їй було 28 а йому 31 одружилися посиділи вдома з сім’єю відсвяткували ( каблучки взагалі не дарував ;))) і полетіли святкувати разом на Мальдіви і Слава Богу :)))