Престидижитатор• 14 мая 2023

Гребінець Janeke звичайний чи small, допоможіть!

Дівчата, добрий день!
Маю гребінець Janeke, дуже подобається, користуємося з донькою вдома, нам підходить. Хотіла взяти його зменшену версію small для носіння в сумочці.
Прочитала, що версія small жорсткіша, тепер і думаю чи брати, щоб не розчарувала нас.

Хто знайом з обома версіями, підкажіть, будь ласка, чи ощутима та жорсткість, чи комфортна вона, яку краще взяти? Чи взяти звичайну версію для сумочки, чи таки Small?
Буду вдячна за ваші відгуки і поради.
Пирожкиня• 14 мая 2023
Такі дивні запитання тут))
У вас один гребінець на двох?))
SandraXS• 14 мая 2023
У мене 2 версії, більше подобається стандарт, small із плюсів, лише, змога носити у сумочці, але ефекту як від звичайної для волосся немає, вона жорсткіша і як видирає волосся у кінці. Волосся у мене довге та густе, можливо, у кого коротке - по-іншому
автор Престидижитатор • 14 мая 2023
Ответ дляSandraXS
Дякую! Можливо мені ще буде і нічого, а доньці може видирати, бо волосся довге.
автор Престидижитатор • 14 мая 2023
Ответ дляПирожкиня
Такі дивні запитання тут))
У вас один гребінець на двох?))
Такі дивні відповіді тут. Суть запитання викладена, не хочете відповідати, то проходьте повз.
Видящие_помогите• 14 мая 2023
Не совсем ответ на ваш вопрос. У меня для дома дженеке, для похода с собой расческа тангл тизер дорожная, нравится меньше, но там есть крышка, что спасает.
автор Престидижитатор • 14 мая 2023
Ответ дляВидящие_помогите
Дякую! Згодна, дорожня танго тизер більш зручна, теж на неї дивлюся. Але нещодавно купила тангл тизер the Ultimate і пошкодувала, Janeke подобається набагато більше.
Видящие_помогите• 14 мая 2023
Ответ дляПрестидижитатор
Мне ТТ голову царапают (у меня их 2). Но в течение дня волосы в порядок привести хватит