Айпишница• 14 мая 2023
Хто живе не біля моря - поїдете влітку в Одесу?
Цікаво, хто планує в цьому році цілеспрямовано відпочивати в Одесі? На пляжах не надто безпечно… Що обираєте? Можливо готелі з басейном з морською водою?
Скіфська пектораль• 14 мая 2023
Ніколи не їздила на море в Одесу і цього року не збираюся. Можливо, восени на екскурсію
Весотехник• 14 мая 2023
Цікаво хто зараз взагалі може щось планувати. Лягаєш думаєш виспишся, а далі самі знаєте...
наКоблучках• 14 мая 2023
Ні, будемо купатися в селі на озері, або їздити на Дніпро. В улюбленому Курортному пляж закритий цього року(((
наКоблучках• 14 мая 2023
Ответ дляВесотехник
Це ми мріємо) Звісно, ви праві.
Бесбардак• 14 мая 2023
Я из Одессы, в прошлом году ходили на пляж и купались .. опасно конечно ,но без море не то пальто . А так кучи пляжев с бассейнами на любой вкус и кошелёк.
Люблю Украину• 14 мая 2023
Небезпечно. Прилитіти може швидше, ніж буде тривога. В 2014 відпочивали з малими дітьми, але зараз і тоді не порівняти.
Весела моль• 14 мая 2023
Ні, не поїду. Я якось без моря можу обійтись спокійно. Я взагалі не розумію цього ідолопреклонения моря.
Всрусь, але на море попрусь :)
забиякина• 14 мая 2023
Может в Болгарию тогда, от Одессы близко и не так опасно.
А вообще Одессу нежно люблю
Скіфська пектораль• 14 мая 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Ракети це ще половина біди, а ще є морські міни з бойовою частиною у 230 - 250 кілограмів. Вижити після зустрічі з нею навіть на відстані 200 метрів шансів не дуже багато
Цідило правди• 14 мая 2023
Ответ дляВесотехник
Вторую ночь не высыпаюсь, хожу как сонная муха
Молчалка• 14 мая 2023
Морского полноценного отдыха в Украине будет не скоро. Море заминировано. Лучше поехать на ЗУ в комплекс с бассейном, если муж невыездной. Иначе - полно авиа туров из Кишинева и Жешува.
Закуйовджена життям• 14 мая 2023
Ответ дляВесела моль
Всрусь, але на море попрусь :)
так а где еще отдохнуть в позе звездочки?
горы - не то, бродить по городам и музеям тоже такое себе
Роза в вазі• 14 мая 2023
Ответ дляОтчебучкина
Безопасно, но пляжи закрыты, бассейны это не то
В каком смысле безопасно? Мины в море - это безопасно, по-вашему?
Люблю Украину• 14 мая 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Так. Про купання в морі навіть мови бути не може
НаливайКа• 14 мая 2023
Нет
Хотя хочется жуть как!
Как раз летом накануне большой войны открыли для себя отель Аквапарк в Затоке, собирались вернуться... Как там тот отель теперь...
Хотя хочется жуть как!
НуКаНаКа• 14 мая 2023
Ответ дляВесела моль
Всрусь, але на море попрусь :)
Прям с языка сняли
Айпишница
• 14 мая 2023
Ответ дляНаливайКа
Нет
Хотя хочется жуть как!
Нещодавно відео було в мережі з якомось аквапарком у Затоці
Можливо то був він
Просто красавица• 14 мая 2023
Ответ дляВесела моль
Всрусь, але на море попрусь :)
Теж так думаю))) а ще на тому морі треба загоріти як шкварка, щоб усі бачили, що ти на морі був