Планую робити епіляцію міжсідничної складки, я так розумію вона входить в процедуру глибокого бікіні ( інтимні зони) який маєте досвід, результат, який тип лазеру використовували
СтрашнаяНаташа• 14 мая 2023
Це боляче. Результат індивідуальний, бо місце дуже ’гормональне’, у молодих результати, як правило, не такі помітні.
нинель 1919• 14 мая 2023
делайе на деке мотус мовео аппарат и ощущения как при узи. но это один из самых дорогих лазеров