Намакушка• 14 мая 2023

Дівчата, що ви робите у косметологів? Ваш маст хев?

Дуже довго був веутрішній супротив колоти лице. Я завжди казала, що не буду, що це дурниця і тд
Але якось порадниця впливає на мене))
Я до порадниці ні сумки фірмові не купувала, ні косметику в брокарді))
Користувалася Ів роше і носила сумки з ТЦ (Туреччина) або взагалі подарункову від Ів роше)))
Постійно читаючи вас, звикаєш до того і починаєш дозволяти це і собі)
Якби не порадниця, може б і досі не купувала, хто зна.
І от косметолог..
Хочу почати щось робити.
Ботокс, філери, або біоревіталізацію?
У мене жодна подруга не коле нічого.
Може почати з біоревіталізації? На літо можна? Спека от-от буде
Потім міжбровку заколю?
Потім губи можна зволожити 0.5 мл
Що скажете?
Мені 36
Кому там слова не давали• 14 мая 2023
Коліть все, бо ж дівчата колють. І сумка треба не турецька, а як на порадниці.
автор Намакушка • 14 мая 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Другого життя не буде, тільки це)
Кому там слова не давали• 14 мая 2023
Ответ дляНамакушка
Другого життя не буде, тільки це)
Тому потрібно прожити його, як порадниці скажуть 🫣
Ку ка ку ка ку• 14 мая 2023
Мне 43. Колю раз в полгода ботокс. Больше ничего. В году 2015 делала губы - сейчас бы не сделала - моветон.
Новопоштинская• 14 мая 2023
Тільки губи, але послухаю у вашій темі))
автор Намакушка • 14 мая 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Ні, так як мені хочеться. Головне, коли порадниці показують: свої авто, ремонти, сумки, косметику бути перед собою відвертою хочеться чи ні.
От я з собою чесна. Хочеться))
Кому там слова не давали• 14 мая 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Дивлячись до якого прошарку суспільства належить автор) кожному своє
очки_ннадо• 14 мая 2023
Автор, надеюсь, вы троль
автор Намакушка • 14 мая 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Дякую за відповідь)
Моветон коли видно, що вколоті. А я хочу як у тих в кого свої. Якщо це місія нереальна, тоді не хочу😂
Кому там слова не давали• 14 мая 2023
Ответ дляНамакушка
От я з собою чесна. Хочеться))
Думаєте наприкінці єдиного життя згадуватимете філери і сумки?
очки_ннадо• 14 мая 2023
Ответ дляНамакушка
Другого життя не буде, тільки це)
Поэтому надо в лицо фигачить все, что тут пишут?
автор Намакушка • 14 мая 2023
Ответ дляочки_ннадо
Автор, надеюсь, вы троль
Ні, не троль)
А чому ви на це сподіваєтеся?
що не так?
Дали полный бан• 14 мая 2023
Я ничего не колю, тупо боюсь. На одного удачно колющегося приходится не меньше десятка тех, у кого осложнения/перекосы и не меньше сотни тех, кому можно было вообще ничего не колоть, разница постороннему глазу вообще незаметна. Это я о регулярных уколах, а не от случая к случаю.
К косметологу хожу только на пилинги-масочки, лазер, шлифовку и массаж, всё.
_MadonnA_• 14 мая 2023
Колют по своей имеющейся проблеме , а не то что все )
автор Намакушка • 14 мая 2023
Ответ дляочки_ннадо
От навіщо ви зайшли в цю тему, якщо вона назвою зрозуміла про що? У вас є негативний досвід? То прошу, поділіться, я прислухаюся. А ні, то навіщо?
Дали полный бан• 14 мая 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Тут в последнее время ридикюли из сэконда показывают)
очки_ннадо• 14 мая 2023
Ответ дляНамакушка
Ні, не троль)
А чому ви на це сподіваєтеся?
що не так?
Я не верю, что в здравом уме можно следовать советам людей с этого ресурса. Тут 98% рекомендаций можно только врагу посоветовать. А тем более колоть вот прям то все в одно лицо. Ну, если лиц много. То что. Делайте
автор Намакушка • 14 мая 2023
Ответ дляБылПоражон
До речі
Якраз втикаю на цю фотку
І не розумію які носогубки їй прибрали))
Де вони?)))
автор Намакушка • 14 мая 2023
Ответ для_MadonnA_
Біоревіталізація - це хіба не коктейль для молодості для всіх?
Кому там слова не давали• 14 мая 2023
Ответ дляБылПоражон
Я на екоторбинку перейшла , мамі фурлу шопер шкіряний віддала бо не моє 😂
очки_ннадо• 14 мая 2023
Ответ дляНамакушка
Моя подруга вот только последствия силикона выгребает. Врачу оборвала бы руки вообще за установку его и еще и на кость. Тоже все стандарты ей красоты хотелось в себе воплотить
автор Намакушка • 14 мая 2023
Ответ дляочки_ннадо
Ні, у мене є проблеми, але страшно починати з ботокса. А от білревіталізацію спробувала б. Після неї можливо не так і страшно ботокс
автор Намакушка • 14 мая 2023
Ответ дляочки_ннадо
Жах.. що то за процедура була?
очки_ннадо• 14 мая 2023
Ответ дляНамакушка
А почему зашла, потому что имею право делать то, что хочу. И тут писать тоже. Открытая тема на открытом форуме. А вы колите все перечисленное. Колите.
автор Намакушка • 14 мая 2023
Ответ дляочки_ннадо
Я не розумію порадниць. Коли викладала фотку, казали колоти все: під очі, міжбровку і лоб, контур обличчя. Я була морально не готова.
А як питаю з чого почати, то осуджують що розмірковую над цим
Я не чарівниця вам• 14 мая 2023
Ответ дляочки_ннадо
Куда она силикон втулила?
Я не чарівниця вам• 14 мая 2023
Делаю ботокс лоб+межбровь. Лоб отлично, межбровь довела до такого, что уже не берет( Планирую еще филлер в среднюю треть
Мурзилка• 14 мая 2023
мезотерапія під очі - хоч менші синці. В мене купероз
Хлопаю ресницами• 14 мая 2023
Ответ дляНамакушка
От я з собою чесна. Хочеться))
Дивна ви
Якщо у вас зп 20К і ви будете рівнятись на тих у кого дорогі авто , ремонти, косметика?))
Хочеться- це мало! Треба ще - Можеться !
А не на останні губи колоти, і до косметологів бігати, бо хочеться.
Якщо є за що, вперед, але щось мені підказує, що дохід у вас низький
Все і одразу• 14 мая 2023
Ответ дляочки_ннадо
А куда «ставят» силикон? Я что-то пропустила в современной косметологии?