Останнім часом постійно попадаються теми про якийсь LR, бізнес, елітну косметику та партнерів. Теж саме в ютубі постійно вибиває якихось тренерів по бізнесу. Що це за напасть така? Що то є таке той ЛР?
Ответ дляБелая и пушистая
Вы ещё об обучении IT забыли упомянуть)
Ага. Таке теж є, в фейсбуці постійно видає
Тут надолго• 14 мая 2023
а таро кто пиарит и зачем?
какой адекватный человек будет просить на форуме что-то ’глянуть’?
неужели у нас эпидемия тупости?
Раз одела не бу• 14 мая 2023
Ответ дляТут надолго
а таро кто пиарит и зачем?
неужели у нас эпидемия тупости?
Ну а що))) раніше ммм, зараз таро.. бізнес)))
Ответ дляТайТаке
ЛР это бады
Я не знаю що це, але ті бізнесмени мене вже дістали
Чумацький Шлях• 14 мая 2023
Ответ дляTammy21
Тобто, Ви з свіжою регістрацією прийшли запитати про тролів, перерахували все, що вони транслюють, створивши ще один інфо привід і при цьому ви не троль?)
І не змогла зрозуміти що це)
Ответ дляTammy21
Ну в мене реєстрація не така вже й свіжа. Десь біля місяця, до того я просто регулярно читала форум. Я дійсно не розумію, чому останнім часом всюди такі пости. То чому я троль?
Чумацький Шлях• 14 мая 2023
Автор, а що так погано бізнес іде?
Не хотять чомусь люди в мережевий іти?
Ответ дляЧумацький Шлях
І не змогла зрозуміти що це)
Я не орієнтуюсь що це. Бо в одній і теж самій темі пишуть і про бізнес, і про ще щось
Ответ дляМилая девочка Лиза
Тому що ви на форумі тільки місяць, це єдина ваша тема, реклами і спаму тут не більше ніж завжди, а ви перерахували не будь що а конкретно вказали;)
Будь ласка, просто стопнитесь.
Ответ дляЧумацький Шлях
Автор, а що так погано бізнес іде?
Не хотять чомусь люди в мережевий іти?
Я не займаюсь бізнесом. Я працюю медсестрою і ніякий бізнес не практикую.
Ответ дляTammy21
Будь ласка, просто стопнитесь.
Я маю право створювати теми про те, що мене цікавить. Тому давайте не будемо розповідати один одному як жити. Дякую за увагу.
Дали полный бан• 14 мая 2023
Ответ дляТут надолго
а таро кто пиарит и зачем?
неужели у нас эпидемия тупости?
Мне больше нравятся темы ’посмотрю за фидбэк’, ’сделаю расклад за отзыв в моём Инстаграм-аккаунте’ :)
Это так трогательно и наивно)))
Life is Beautiful• 14 мая 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
Тому що Ви місяць на форумі.
Ответ дляБылПоражон
Это так трогательно и наивно)))
Ну це хто як може, так і намагається заробити
Ответ дляLife is Beautiful
Тому що Ви місяць на форумі.
І що? Ви теж колись були лиш місяць на форумі.
Life is Beautiful• 14 мая 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
Я теж місяць, мене називали тролем. Але в мене вже біля 50 тем, невроз якісь.
Life is Beautiful• 14 мая 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
А у Вас перша тема та одразу про тролів)
Ответ дляLife is Beautiful
Та я просто зазвичай читаю форум, я не створювала тем, оскільки не маю про що їх створювати. Але за останній тиждень щось мене надраконило
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Напишите честно: за что забанили прошлый аккаунт?
Якщо чесно, то це мій перший аккаунт.
Фізик-ядерщик заочно• 14 мая 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
Якщо чесно, то це мій перший аккаунт.
Врать не стоит. Сильно палитесь своей писаниной.
Раз одела не бу• 14 мая 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Ви вже по 25 кругу місяць))))
Life is Beautiful• 14 мая 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Ви вже по 25 кругу місяць))))
Не було мене тут раніше. З 30 березня я тут.
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
А я не вру.
Ответ дляTammy21
А я маю право написати комент де озвучую свою точку зору на вашу темку, ага;)
Ну то Ви написали. То радійте