Страхованная• 14 мая 2023

Чи варто продовжувати спілкування з таким чоловіком?

Познайомилася в тіндері з хлопцем. Йому 34 роки, мені теж. Якось зразу пішла невимушена і легка розмова. Запропонував зустрітися. Я вибрала маршрут прогулянки. Він запропонував заїхати за мною. Під час прогулянки запропонував зайти в кафе на каву. Він мені сподобався. По спілкуванню виявився дуже простим і щирим якимсь. Якось в процесі розмови запитала чи в нього були серйозні стосунки. Він почав розказувати, що розійшовся з дружиною рік як. Вона поїхала закордон з війною і через три місяця сказала йому, що не повернеться, що знайшла іншого. З дружиною був 12 років і сказав, що для нього це було ударом і він досить важко переживав перший час. Але розумів, що вона вже давно остила до нього. Він хотів дітей і повноцінну сімʼю з нею. Вона не хотіла, працювала в шоу-бізнесі і їй не хотілося цієї сімейної рутини. Він думав, що все ще зміниться, але вона його остаточно покинула. В цьому ми схожі, мене колишній теж зрадив з іншою. І його теперішній стан я розумію. Але в мене пройшло вже 2,5 роки після розлучення. І от після цього я подумала чи треба з ним далі продовжувати спілкування, коли в нього ще швидше за все не зажили повністю рани? Чи може з таким чоловіком в майбутньому щось вийти серйозне? Чи він просто полікується мною? З його сторони не було навіть натяків на секс, не вішав мені лапшу на вуха. Просто приємно провели час, спілкуючись як друзі. На тіндері він місяць, зі мною першою зустрівся. Спілкується зі мною і ще паралельно з однією дівчиною. Мені аж смішно стало з його відкритості)) але в процесі розмови зрозуміла, що він просто такий і є щирий і відкритий і навіть не розуміє, що десь щось треба прикрашати і замовчувати. Він мені здався, як говорять «хороших чоловіків розбирають цуценятами». А я уже дуже добре розбираюся в цих чоловіках. Розумію, де себе хочуть показати кращими ніж є і їздять по вухам…. Після кави ми продовжили гуляти, по дорозі він запропонував зайти на морозиво. Відчувалась в ньому легкість і в одночас сила чоловіча, що за ним хочеться йти. Працює він в органах, не поліція. Поки військовий стан, то графік нестабільний, можуть в будь-який момент вирвати його на роботу. Є квартира, дві машини, будує будинок зараз за містом. Гуляли ми десь години 4. І в процесі йому подзвонили і визвали на роботу. Але він не зірвався прям зразу, ми ще годинку погуляли, він мене відвіз додому, сказав що робота трохи ще почекає. І вже потім поїхав. Склалося в мене позитивне враження від нього. Склав враження чоловіка з сімейними цінностями, відповідальний, вихований, цікавий, поводився як справжній чоловік, навіть на першій зустрічі намагався створити для мене комфорт. Одним словом все добре, якби не його таке недавнє розтавання. От це мене заставляє сумніватися. Чи не зарано йому ще? І чи потрібно мені це? ( хоча ми просто спілкуємося зараз, але в майбутньому я хочу серйозні стосунки) Не хочу бути жилеткою для заліковування ран. Якби не всі його позитивні якості, то точно б спілкування на цьому закінчила. А тут сумніваюсь, бо рідко зустрінеш зараз таких чоловіків. Можливо у вас був схожий досвід? Чи знаєте такі історії? Може із цього в майбутньому щось вийти хороше?
P.S Зразу після зустрічі написав мені в тіндері. Перед цим попросив дати мій телефон. Я дала телеграм, туди теж зразу написав.
любименькая• 14 мая 2023
Ответ дляСтрахованная
Та в мене теж вперше така гарна зустріч вийшла за довгий час, тому і вирішила спитати поради тут
Смотрите дела , пока все мутно , о особенно. командировки на свидании

Федорино Горе• 14 мая 2023
Ответ длялюбименькая
В чем ? Мент диагноз , даже с центра Киева
Нигде не сказано, что он мент. У меня зять в сбу работает- это не мешает ему быть открытым и человечным. Он же мне за семейными ужинами гос тайны не выдаёт. А в простых жизненных вопросах весьма обычный человек
Стриптизерка• 14 мая 2023
Как надоедите запроторит в психушку . В органах и прям открытый душка ? Вы серьезно сейчас?
На какие доходы машина 2 квартиры и дом ?
Мутный мужик .
ИзЮмрудная• 14 мая 2023
Ответ дляФедорино Горе
Вы из тех, у кого мужья отпрашиваются на новогодний корпоратив? Потому что там по любому все ахаются друг с другом
А ваш без отпрашиваний в гараже ахается?)) А то я не понимаю причем здесь корпоратив к лапшовесу с сз)
Федорино Горе• 14 мая 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Удалено администрацией...
Пошаманю• 14 мая 2023
Автор, я просто в шоці з вашої наївності 🙈
На тіндері місяць і з вами першою зустрівся - так вони це кажуть ВСІМ!
ИзЮмрудная• 14 мая 2023
Ответ дляФедорино Горе
Удалено администрацией...
ИзЮмрудная• 14 мая 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Потому что искренний))
hrushyk• 14 мая 2023
Ответ дляСтрахованная
Ніколи не питайте порад тут
Тут в цьому плані справжній серпентарій
Дійте по обстановці
По-моєму норм чувак,а там як казала моя баба «дасться знати»

Сумка з негодою• 14 мая 2023
Ответ дляФедорино Горе
Я прям зачиталась, автор) 🥰🙏🏻 Хороший мужчина, не надумывайте. Общайтесь и проводите время вместе. Разведённого мужика надо тепленького брать, из одного гнёздышка в другое. Пока он не ощутил прелестей холостяцкой жизни))))
Это точно.
Мы встречались с парнем 2 месяца, который на тот момент развелся полгода назад.
Мы с ним расстались и вот спустя 4 месяца он уже женат
Парню 24 года, военный.
Я в шоке))
автор Страхованная • 14 мая 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Так кажуть ті, які намагаються розвести просто на секс. А цьому навіщо вішати лапшу, якщо зі мною просто спілкувався без натяків на щось.
Пошаманю• 14 мая 2023
Перечитую і диву даюсь 😏
«Спілкується зі мною і ще з однією дівчиною» - автор, ну ви що? Ну хто це буде правду розповідати з яким десятком дівчат (і до речі далеко не тільки в тіндері ) спілкується. Ви пишете, що вам 34 (мені теж), але ви думаєте і вірите хлопцю якого бачили вперше в житті, ніби вам 24.
Я би на вашому місці продовжувала активненько сидіти в тіндері далі, відповідати цьому на повідомлення, але фату зняти )
Неробименінерви• 14 мая 2023
Жінки, як жінки. У вас була одна зустріч, ви вже заміж збираєтесь.
Сумка з негодою• 14 мая 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Якщо він такий простий і щирий, хай розповість, в яких це таких органах працює. І звідки у нього ’квартира, дві машини, будує будинок зараз за містом’
Как говорит мой младший братик, которому 10 лет:’3 квартиры, 3 дома, 3 машины и 3 года колонии’
автор Страхованная • 14 мая 2023
Ответ дляСумка з негодою
Это точно.
Парню 24 года, военный.
Я в шоке))
От цього і боюсь. Щоб не стати перехідним пунктом на якийсь час(
Сумка з негодою• 14 мая 2023
Ответ длялюбименькая
Слился . Просто это сценарий , классика
Он улетел но вернётся
Типичный мужчина-карлсон
Федорино Горе• 14 мая 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Удалено администрацией...
Сумка з негодою• 14 мая 2023
Ответ дляСтриптизерка
Мутный мужик .
Заработал на белых билетах
Поехал мужиков через границу перевозить
Кондуктор троллейбуса• 14 мая 2023
Ответ дляСумка з негодою
Это точно.
Парню 24 года, военный.
Я в шоке))
У нас с мужем от знакомства до свадьбы прошло два месяца с хвостиком

ИзЮмрудная• 14 мая 2023
Ответ дляФедорино Горе
Удалено администрацией...
Кіна не буде• 14 мая 2023
Если напишет снова, встречайтесь, а там как сложится. Мы с мужем познакомились, через 3 часа как он расстался с девушкой, а я была в процессе развода. С первым мужем мы на тот момент уже не жили. И мы через месяц съехались, через 3 месяца поженились. Вот уже 7 лет живем.
Пошаманю• 14 мая 2023
Ответ дляСтрахованная
Автор, так ще парочку таких побачень - кава і морозиво і все буде)) ви ВЖЕ ним зацікавились настільки , що аж створили тему тут, це червоний прапор. От мужики дають) а де букети, де ресторани?
Автор, я вже 4 роки в тіндері, не поспішайте , прошу
автор Страхованная • 14 мая 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Перечитую і диву даюсь 😏
На даний момент про фату думок немає в мене. На даний момент я в роздумах чи взагалі продовжувати з ним спілкування чи одразу обірвати все, з такими даними
автор Страхованная • 14 мая 2023
Ответ дляНеробименінерви
Де я писала про заміж. Я писала, що в сумнівах чи треба продовжувати спілкування
Подмигашка• 14 мая 2023
Ответ дляСтрахованная
Первая встреча без намеков, потом пару дней будет молчать, вы уже думаете о нем, почти замуж вышли в мечтах, на следующем свидании, если оно будет, готовы будете на все.
hrushyk• 14 мая 2023
Ответ дляСтрахованная
Треба,акуратно і не форсувати
Придивлятись,як поводитиме себе
Те,що на секс одразу не натякав теж може тактикою своєрідною,щоб розвести на секс )
Сумка з негодою• 14 мая 2023
Ответ дляСтрахованная
Если он серьезно настроен, то берите его в оборот)
Если поймете, что он еще в поиске вариантов, то бросайте сразу.
Мой кстати, уехал на учения во Львов и перестал звонить
Нашел другую девушку уже спустя пару дней в компании друзей
Неробименінерви• 14 мая 2023
Ответ дляСтрахованная
Ви так за нього взялись, що нібито заміж зібралися. Ніби за одне побачення можно пізнати людину. Дитячий садок. Може він сам не схоче з вами зустрічатися. А ви, як маленька: кожне слово, речення розбираєте на шматки. Про заміжжя, то було образно кажучи.
Федорино Горе• 14 мая 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Удалено администрацией...
Как вы меня раскусили…. Экая мисс Марпл
автор Страхованная • 14 мая 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Дякую, я і не поспішаю. На даний момент у мене просто сумніви чи взагалі варто продовжувати з таким спілкування. Про секс і мови не йде