Страхованная• 14 мая 2023

Чи варто продовжувати спілкування з таким чоловіком?

Познайомилася в тіндері з хлопцем. Йому 34 роки, мені теж. Якось зразу пішла невимушена і легка розмова. Запропонував зустрітися. Я вибрала маршрут прогулянки. Він запропонував заїхати за мною. Під час прогулянки запропонував зайти в кафе на каву. Він мені сподобався. По спілкуванню виявився дуже простим і щирим якимсь. Якось в процесі розмови запитала чи в нього були серйозні стосунки. Він почав розказувати, що розійшовся з дружиною рік як. Вона поїхала закордон з війною і через три місяця сказала йому, що не повернеться, що знайшла іншого. З дружиною був 12 років і сказав, що для нього це було ударом і він досить важко переживав перший час. Але розумів, що вона вже давно остила до нього. Він хотів дітей і повноцінну сімʼю з нею. Вона не хотіла, працювала в шоу-бізнесі і їй не хотілося цієї сімейної рутини. Він думав, що все ще зміниться, але вона його остаточно покинула. В цьому ми схожі, мене колишній теж зрадив з іншою. І його теперішній стан я розумію. Але в мене пройшло вже 2,5 роки після розлучення. І от після цього я подумала чи треба з ним далі продовжувати спілкування, коли в нього ще швидше за все не зажили повністю рани? Чи може з таким чоловіком в майбутньому щось вийти серйозне? Чи він просто полікується мною? З його сторони не було навіть натяків на секс, не вішав мені лапшу на вуха. Просто приємно провели час, спілкуючись як друзі. На тіндері він місяць, зі мною першою зустрівся. Спілкується зі мною і ще паралельно з однією дівчиною. Мені аж смішно стало з його відкритості)) але в процесі розмови зрозуміла, що він просто такий і є щирий і відкритий і навіть не розуміє, що десь щось треба прикрашати і замовчувати. Він мені здався, як говорять «хороших чоловіків розбирають цуценятами». А я уже дуже добре розбираюся в цих чоловіках. Розумію, де себе хочуть показати кращими ніж є і їздять по вухам…. Після кави ми продовжили гуляти, по дорозі він запропонував зайти на морозиво. Відчувалась в ньому легкість і в одночас сила чоловіча, що за ним хочеться йти. Працює він в органах, не поліція. Поки військовий стан, то графік нестабільний, можуть в будь-який момент вирвати його на роботу. Є квартира, дві машини, будує будинок зараз за містом. Гуляли ми десь години 4. І в процесі йому подзвонили і визвали на роботу. Але він не зірвався прям зразу, ми ще годинку погуляли, він мене відвіз додому, сказав що робота трохи ще почекає. І вже потім поїхав. Склалося в мене позитивне враження від нього. Склав враження чоловіка з сімейними цінностями, відповідальний, вихований, цікавий, поводився як справжній чоловік, навіть на першій зустрічі намагався створити для мене комфорт. Одним словом все добре, якби не його таке недавнє розтавання. От це мене заставляє сумніватися. Чи не зарано йому ще? І чи потрібно мені це? ( хоча ми просто спілкуємося зараз, але в майбутньому я хочу серйозні стосунки) Не хочу бути жилеткою для заліковування ран. Якби не всі його позитивні якості, то точно б спілкування на цьому закінчила. А тут сумніваюсь, бо рідко зустрінеш зараз таких чоловіків. Можливо у вас був схожий досвід? Чи знаєте такі історії? Може із цього в майбутньому щось вийти хороше?
P.S Зразу після зустрічі написав мені в тіндері. Перед цим попросив дати мій телефон. Я дала телеграм, туди теж зразу написав.
автор Страхованная • 15 мая 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Автор написал что то за сутки? Кажется мне что с женой он разводится не собирается, иначе бы уже развелся. И командировка кажется вымыслом или может как раз в Виннице жена)))
Вчора ввечері ще писав. Побажав гарної ночі. Зранку ще нічого. Одним словом, я буду просто спостерігати поки. Спішити не буду.

Ненька наша• 15 мая 2023
Ответ дляПодмигашка
Он слился.
Коли зливаються,то і немає сенсу писати більше,ви про що взагалі, тітько?
Ненька наша• 15 мая 2023
Ответ дляСтрахованная
Не знаю. А що про це говорить, що може не написати?
Удалено администрацией...
Ненька наша• 15 мая 2023
Ответ дляФедорино Горе
Вы из тех, у кого мужья отпрашиваются на новогодний корпоратив? Потому что там по любому все ахаются друг с другом
А якщо корпоратив в якомусь трц, то теж?