Страхованная• 14 мая 2023

Чи варто продовжувати спілкування з таким чоловіком?

Познайомилася в тіндері з хлопцем. Йому 34 роки, мені теж. Якось зразу пішла невимушена і легка розмова. Запропонував зустрітися. Я вибрала маршрут прогулянки. Він запропонував заїхати за мною. Під час прогулянки запропонував зайти в кафе на каву. Він мені сподобався. По спілкуванню виявився дуже простим і щирим якимсь. Якось в процесі розмови запитала чи в нього були серйозні стосунки. Він почав розказувати, що розійшовся з дружиною рік як. Вона поїхала закордон з війною і через три місяця сказала йому, що не повернеться, що знайшла іншого. З дружиною був 12 років і сказав, що для нього це було ударом і він досить важко переживав перший час. Але розумів, що вона вже давно остила до нього. Він хотів дітей і повноцінну сімʼю з нею. Вона не хотіла, працювала в шоу-бізнесі і їй не хотілося цієї сімейної рутини. Він думав, що все ще зміниться, але вона його остаточно покинула. В цьому ми схожі, мене колишній теж зрадив з іншою. І його теперішній стан я розумію. Але в мене пройшло вже 2,5 роки після розлучення. І от після цього я подумала чи треба з ним далі продовжувати спілкування, коли в нього ще швидше за все не зажили повністю рани? Чи може з таким чоловіком в майбутньому щось вийти серйозне? Чи він просто полікується мною? З його сторони не було навіть натяків на секс, не вішав мені лапшу на вуха. Просто приємно провели час, спілкуючись як друзі. На тіндері він місяць, зі мною першою зустрівся. Спілкується зі мною і ще паралельно з однією дівчиною. Мені аж смішно стало з його відкритості)) але в процесі розмови зрозуміла, що він просто такий і є щирий і відкритий і навіть не розуміє, що десь щось треба прикрашати і замовчувати. Він мені здався, як говорять «хороших чоловіків розбирають цуценятами». А я уже дуже добре розбираюся в цих чоловіках. Розумію, де себе хочуть показати кращими ніж є і їздять по вухам…. Після кави ми продовжили гуляти, по дорозі він запропонував зайти на морозиво. Відчувалась в ньому легкість і в одночас сила чоловіча, що за ним хочеться йти. Працює він в органах, не поліція. Поки військовий стан, то графік нестабільний, можуть в будь-який момент вирвати його на роботу. Є квартира, дві машини, будує будинок зараз за містом. Гуляли ми десь години 4. І в процесі йому подзвонили і визвали на роботу. Але він не зірвався прям зразу, ми ще годинку погуляли, він мене відвіз додому, сказав що робота трохи ще почекає. І вже потім поїхав. Склалося в мене позитивне враження від нього. Склав враження чоловіка з сімейними цінностями, відповідальний, вихований, цікавий, поводився як справжній чоловік, навіть на першій зустрічі намагався створити для мене комфорт. Одним словом все добре, якби не його таке недавнє розтавання. От це мене заставляє сумніватися. Чи не зарано йому ще? І чи потрібно мені це? ( хоча ми просто спілкуємося зараз, але в майбутньому я хочу серйозні стосунки) Не хочу бути жилеткою для заліковування ран. Якби не всі його позитивні якості, то точно б спілкування на цьому закінчила. А тут сумніваюсь, бо рідко зустрінеш зараз таких чоловіків. Можливо у вас був схожий досвід? Чи знаєте такі історії? Може із цього в майбутньому щось вийти хороше?
P.S Зразу після зустрічі написав мені в тіндері. Перед цим попросив дати мій телефон. Я дала телеграм, туди теж зразу написав.
ИзЮмрудная• 14 мая 2023
Ответ дляФедорино Горе
Как вы меня раскусили…. Экая мисс Марпл
Удалено администрацией...

Сумка з негодою• 14 мая 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Автор, так ще парочку таких побачень - кава і морозиво і все буде)) ви ВЖЕ ним зацікавились настільки , що аж створили тему тут, це червоний прапор. От мужики дають) а де букети, де ресторани?
Автор, я вже 4 роки в тіндері, не поспішайте , прошу
Удалено администрацией...
люблю_тортики• 14 мая 2023
Все так гарно і добре, але я не прочитала між рядками його закоханості у вас, якоїсь хімії чи що... Ви ж знаєте, що інтуітивно чоловік вирішує у перші секунди, його це жінка чи не його. Інакше він точно б приховав від вас, що спілкується ще з однією із СЗ, яким би щирим він не був.
автор Страхованная • 14 мая 2023
Ответ дляПодмигашка
Первая встреча без намеков, потом пару дней будет молчать, вы уже думаете о нем, почти замуж вышли в мечтах, на следующем свидании, если оно будет, готовы будете на все.
Та ні, в мене в цьому плані інша реакція. Якщо пропаде на пару днів, то я таких зразу викреслюю.
KaterynaBoyko• 14 мая 2023
Ответ дляСтрахованная
Дякую, я і не поспішаю. На даний момент у мене просто сумніви чи взагалі варто продовжувати з таким спілкування. Про секс і мови не йде
Спілкуйтесь, не звертайте уваги на те що пишуть тут) Час покаже, якщо ви будете ПРОСТО СПІЛКУВАТИСЯ як знайомі, це нормально. Люди ж спілкуються не лише заради стосунків) Тому не рубіть з плеча, але і не будьте наївною, час покаже)
Федорино Горе• 14 мая 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Удалено администрацией...
Сумка з негодою• 14 мая 2023
Ответ длялюблю_тортики
Никто не общается в тиндере только с одним человеком.
Общаются с многими, с многими ходят на свидания, потом выбирают.
Мужчина просто честный и не спешит в омут с головой, настрадался
ИзЮмрудная• 14 мая 2023
Ответ дляФедорино Горе
Удалено администрацией...
автор Страхованная • 14 мая 2023
Ответ длялюблю_тортики
Можливо. Він як сказав, що спілкується ще з дівчиною, в мене перша реакція була розвернутись і піти. Але потім якось все легко і цікаво пішло

Глаголиця• 14 мая 2023
Автор, тільки час покаже що і як.
Не очікуйте чогось і не будуйте плани, так само як не треба себе зараз накручувати і пірнати в такі роздуми. Так розмірковуєте наче він вас вже заміж покликав.

Сподобалась компанія - супер, видно шо це взаємно. Спілкуйтеся далі, з іншими чоловіками теж. Приїде цей, напише - супер, підете ще раз на побачення.

Ви ніколи не зможете достовірно «прочитати» людину щоб бути впевненою на сто відсотків, навіть не один і не п’ять років іноді треба щоб зрозуміти людину, а іноді все життя проходить, а так до кінця і не пізнаєш шо з себе людина представляє.

Він може бути дійсно таким яким ви собі його намалювали, і описали тут. А можливо він вдало підібрав собі образ. Такі чутливі історії - ви одразу прониклись.
Можливо дійсно розлучений, а можливо жінка закордоном і він розважається і знає підхід до жінок. Найвишуканіші пікапери на першому побаченні та й на другому зроблять все щоб максимально не показати зацікавленість до сексу, щоб ви сама захотіли його звабити бо типу «як так вже три побачення а він і досі не затягнув мене у ліжко?». Це дуже тонкий підхід)
А можливо взагалі дружина в іншому місті (ну типу у Вінниці 😁)
І він зараз був у відрядженні і мав час розважитись.

Корочє, лише час покаже. Але ставок на нього не робіть. Не варто одразу очаровуватись шоб потім не розчаровуватися
Глаголиця• 14 мая 2023
Ответ дляСтрахованная
Це нормально що людина на сайті знайомств спілкується з багатьма людьми. Нормально навіть що піде на побачення не тільки з вами, а й з іншою дівчиною. Нормально обирати хто більше довподоби.
люблю_тортики• 14 мая 2023
Ответ дляСтрахованная
Значить, так і сприймайте його - легко, навіть легковажно. Оця створена вами тема, до речі, значно обтяжила цю легкість. Просто не беріть до голови, теж продовжуйте спілкуватися з іншими, насолоджуватися життям і тд. Повірте, ваше повз вас не пройде.
автор Страхованная • 14 мая 2023
Ответ дляГлаголиця
Автор, тільки час покаже що і як.

Дякую
Луноходик_Ик• 14 мая 2023
Конечно напишет и позвонит. Вы ему понравились. Ничего не бойтесь
автор Страхованная • 14 мая 2023
Ответ длялюблю_тортики
Дякую
Язикувата Хвеська• 14 мая 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Так вы и 20 лет там просидеть можете... Ещё и автору насоветуете.
всемВсёИмного• 14 мая 2023
Скильки він там разів ДЯКУ сказав? Хто порахував?
Попразендовна• 14 мая 2023
Если вам с ним приятно проводить время так проводите. Зачем думать далеко наперед, это только одна встреча была. Может вы в сексе потом не сойдётесь или еще в чем то
Шукаю трусики• 14 мая 2023
Ответ дляПодмигашка
Он слился.
Не успел,на работу уехал.

Золота орда• 14 мая 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Якщо він такий простий і щирий, хай розповість, в яких це таких органах працює. І звідки у нього ’квартира, дві машини, будує будинок зараз за містом’
ага)))) моя кума рік зустрічалась з чоловіком і не знала, що він в ’органах’ працює
Золота орда• 14 мая 2023
Ответ длялюбименькая
В чем ? Мент диагноз , даже с центра Киева
це точно, і колишніх їх не буває(((
Золота орда• 14 мая 2023
Ответ дляhrushyk
Ніколи не питайте порад тут
Тут в цьому плані справжній серпентарій
Дійте по обстановці
По-моєму норм чувак,а там як казала моя баба «дасться знати»
оце - сама вірна порада
Золота орда• 14 мая 2023
Ответ дляСумка з негодою
Как говорит мой младший братик, которому 10 лет:’3 квартиры, 3 дома, 3 машины и 3 года колонии’
ні, тепер таким цінним кадрам ’умовно’ дають)))
Луноходик_Ик• 14 мая 2023
Я зарегистрировалась в тинкер. Это пипец конечно, я даже фото не добавляла, а они уже пишут, один даже привет, дай номер телефона. Фото, обнять и плакать, почему то многие вызывают жалость
Та_все_ок_будет• 14 мая 2023
Я уехала с детьми заграницу от мужа абьюзера и подала на развод. Присмотритесь к нему получше, не торопитесь, от хороших мужчин жены не сбегают, тем более если он работник органов, они часто властные и тираны.
Заюшка_хозяюшка• 14 мая 2023
такой славный и один...надо брать))) если серьезно у вас просто приятное первое впечатление и только время покажет какой он на самом деле. И что вам решать то, вот прямо сейчас нужно, очередь из других кандидатов в дверь ломится?
Глаголиця• 15 мая 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
В деяких «органах» взагалі заборонено розповідати про род діяльності, навіть дружині.
Є знайомий який працює в органах, йому вже під сраку років, так от більше 30 років назад коли він вирішив одружитись, його майбутня дружина проходила ціле навчання як жити з таким чоловіком, щоб не задавати ніяких питань і тп, вона і досі не знає чим він займається.

А герой теми я думаю налапшав гарно, знайшов образ який чіпляє - бідний чувак з розбитим серцем, кожна друга травмована жінка буде лізти зі шкіри щоб довести що вона краще за колишню. Максимально не натякав на секс, щоб героїня вже на третьому побаченні обурилась і сама потягнула його в ліжко.
Заінтригував роботою.
Да і чоловіки ніколи не хизуються квартирами і будинками, знаючи що багато жінок падки саме на гроші і нерухомість, можуть до останнього мовчати про це. А цей одразу все виклав.
Думаю шо такий простий і відвертий - це вдалий образ. Ну і те шо може раптово поїхати в інше місто - дуже гарна відмазка щоб вчасно злитись.
А скільки разів він написав дякую за проведений день в переписці, ой… ну їздить по вухах.

Але хай би я помилялась
аромат Жука• 15 мая 2023
Я зі своїм чоловіком познайомилася на етапі, коли документи на розлучення вже були в суді, жили окремо вони ....
Дійсно, все було ще по гарячому, були певні неприємні моменти.
Але ми це пройшли і сьогодні я маю прекрасного чоловіка .
Нехай Вас це не зупиняє, не створюйте проблем там де їх немає.
Хороший чоловік - не накладайте на нього зараз обов´язки та очікування - прийде час ,все стане на свої місця
аромат Жука• 15 мая 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Автор, я просто в шоці з вашої наївності 🙈
На тіндері місяць і з вами першою зустрівся - так вони це кажуть ВСІМ!
Ми з подругою познайомилися зі своїми чоловіками правда не на тіндері, а на баду.
І в кожному з випадків - що її, що мій чоловік прийшли на перше побачення ) Чого не скажеш про нас - я ходила безуспішно на побачення 2 роки, подруга 6 місяців.
Тому в житті різне буває. Якщо у Вас такого не було - не означає що це нереально.

Автор, Вам не тут треба питати - а у своєї душі
Грибной_Дождик• 15 мая 2023
Автор написал что то за сутки? Кажется мне что с женой он разводится не собирается, иначе бы уже развелся. И командировка кажется вымыслом или может как раз в Виннице жена)))