Кринжова баба• 14 мая 2023

Батьки чоловіка переїжджають до нас. Що робити?

Батьки чоловіка з Херсона, приїхали до Києва та живуть поки у своєї доньки, сестри мого чоловіка. Зараз постало питання,що власниця квартири не хоче, щоб вони там жили,бо вона здає квартиру тільки сестрі ( теж якась дивна історія). І тут мій чоловік каже,а нехай в нас живуть! В нас свій будинок і є кімната вільна,але в стані після будівельників,тобто зовсім пуста і навіть ламінату немає на підлозі. Я трохи прифігєла,бо не розраховувала жити з батьками його. Я сиджу в декреті, тому постійно вдома,а вони похилого віку і також будуть сидіти вдома. Мені складно уявити як я буду цілими днями з чужими людьми. До речі, чоловік категорично проти знімати їм окрему квартиру. Дівчата, що робити? Я може якась неправильна,але не хочу жити ще з кимось.
Kosulia15• 14 мая 2023
Ответ дляЄдина Країна
что значит не помог?
автор предложила арендовать жилье.

А вы представьте, что из-за вас разрушится семья вашего ребенка и вашего внука?
Тут вообще не в помощи дело, а в том, что муж боится, как это будет выглядеть.
Самих свекров вообще никто не спросил, может им самим все эти дети-внуки уже надоели и они хотят покоя.
Так автор за него платить не будет, верно?
Может муж финансово не вытянет аренду. Сейчас мало у кого есть лишние 10 тыс на аренду жилья

Свій варік• 14 мая 2023
Ответ дляСекретница
Уверяю Вас ! Не фонтазируйте, хозяевами могут быть против.
Фонтазируйте?))) Класс.
Научительница• 14 мая 2023
Ответ дляNadine23
За що мене забанили незрозуміло, але я можу і без аноніму писати.
свекри постарались, не інакше
автор Nadine23 • 14 мая 2023
Ответ дляГороховаЯ
Что вы написали, я вам несколько раз задала вопрос почему вашему сексу не мешает ребёнок, но очень будет мешать свекры? Ответ будет?
Тому що дитині 5 місяців! І поки дитина спить, то ми маємо час на себе. Ну серйозно? В вас є інтимне життя? І взагалі ви розумієте, що мені і самій хочеться побути і в трусах походити і в душі співати! Свекри,то чужі люди для мене. Я буду відчувати себе як при гостях постійно.
Свій варік• 14 мая 2023
Ответ дляNadine23
Я з чоловіком це обговорювала. Написала сюди,щоб мені підказали якісь ще варіанти.
Не відповідайте їй, вона в бані)))
Зі злоби в екран на всіх плює))) щось там в деиі повний аут у людини, зла капець.
Єдина Країна• 14 мая 2023
Ответ дляKosulia15
не додумывайте)
о финансовом положении речь не идет.
Если гадать - так может свекры хотят жить сами?
Oks_kis• 14 мая 2023
Ответ дляМенее Более
Я вас прошу.
Максимум алименты.
Стаття 54. Право дружини та чоловіка на розподіл обов´язків та спільне вирішення питань життя сім´ї

1. Дружина, чоловік мають право розподілити між собою обов´язки в сім´ї.

Дружина, чоловік повинні утверджувати повагу до будь-якої праці, яка робиться в інтересах сім´ї.

2. Усі найважливіші питання життя сім´ї мають вирішуватися подружжям спільно, на засадах рівності. Дружина, чоловік мають право противитися усуненню їх від вирішення питань життя сім´ї.

3. Вважається, що дії одного з подружжя стосовно життя сім´ї вчинені за згодою другого з подружжя.

Права в семье равны. Поэтому ваше «я вас прошу. Максимум алименты» неуместно.
П´яна вишня• 14 мая 2023
Для мене реально дико, що чоловік батьків не може покликати до себе.
Я теж живу окремо від наших батьків. Але це війна до якої ніхто не був готовий.
Боже борони від таких дітей і таких невісток
автор Nadine23 • 14 мая 2023
Ответ дляСекретница
Може і дійсно проти. Не буду тут спорити.

Kosulia15• 14 мая 2023
Ответ дляNadine23
Вам 15 или вас воспитывали волки, которые не привили вам элементарных человеческих качеств.
Война! Люди жертвуют жизнями, а вы не можете пожертвовать пением в душе..,
Боже, это просто жесть
Пишущаяся• 14 мая 2023
Мої батьки прийняли до себе в будинок жити пару переселенців
І якось вже рік живуть
Не здають !
А просто вони в них живуть
Тут батьки чоловіка - його рідні люди і яка проблема
Цікаво, як би ваша дочка з зятем відправила вас з будинку, бо їм некомфортно
Oks_kis• 14 мая 2023
Ответ дляМенее Более
Были еще?
Какие?
Высосаны с пальца?
Это вы сейчас высасываете из пальца.

Спросите автора, какие у нее аргументы, не у меня: я этой информацией не располагаю. Могу отвечать только за себя
Свій варік• 14 мая 2023
Ответ дляП´яна вишня
Ось не розводьте драму. Було предложено знімати батькам окрему площу.
Кондуктор троллейбуса• 14 мая 2023
Ответ дляГороховаЯ
))) ничего не поняла, нормальный муж это который делает молча что сказала жена? Какая у вас с автором удобная фантазия)) нормальные люди ищут компромисс, а не сильно нормальные считают что их слово истина в последней инсталляции)) надеюсь у вас сын, и вы забудете про его существование, что бы никому образом не травмировать нормальную жену
Я і писала про компроміс. А де він, якщо автор має мовчати і запхати свої думки далеко? Ви б меньше негативу тут скидали б на людей, то може були б здатні зрозуміти написане.
Вапщета• 14 мая 2023
Ответ дляKosulia15
Так родители же оформили ВПО, это 4 тыс, половина аренды почти как раз, сын и дочка добавят разницу и все отлично!
Хи хи, ну ну• 14 мая 2023
Ответ дляКуплю орехи
Отличный вариант для всех- снять квартиру. И родителям должно быть хорошо и Вам не напряжно. Не понимаю Вашего мужа.
Він один має на все заробити, так зрозуміліше? У нього на утриманні дружина, дитина, недороблений будинок...
Пригощаю кашею• 14 мая 2023
Автор, а они сами хотят с вами жить? В этой недоделанной комнате? Вы с ними общались?
Пишущаяся• 14 мая 2023
Ответ дляКринжова баба
Так, чужі. Бо вони жили в іншому місті. Я з ними бачилася раз на рік.
Звідки ви знаєте тоді, що вони нікуди не ходять ?
Як раз на рік бачили
Ой, брехушка 🙈
П´яна вишня• 14 мая 2023
Ответ дляСвій варік
Якби мій чоловік відправляв моїх батьків на зйом, я би дуже добре подумала з ким я живу.
В моїх батьків вже рік живуть чужі люди, рік.
А тут батьків прийняти проблема. Не драма. А трагедія.

Свій варік• 14 мая 2023
Ответ дляПишущаяся
Як раз на рік бачили
Ой, брехушка 🙈
Хоч читайте, жили у доньки до цього.
Научительница• 14 мая 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
В вас є, автор. Бо поки ви сім´я, гроші у вас спільні. І грошей в вас немає зараз, бо ви з його дитиною в декреті, а не просто так.
а до декрету вони в неї були? судячи з постів, щиро сумніваюсь
Kosulia15• 14 мая 2023
Ответ дляП´яна вишня
Да, это ужасно.
Быть в браке с тем, кто не готов помочь тебе и твоим родителям.
У меня свекровь болела, я с огромным уважением и любовью делала то, что б она максимально с комфортом прошла последние годы своей жизни.
Я искренне не понимаю, как может быть по другому. При этом меня муж нк просил ни о чем.
Кондуктор троллейбуса• 14 мая 2023
Ответ дляKosulia15
Зачем родные тогда, если в сложный периодичные могут оказать поддержку?
Я в шоке с темы, с ответов, с автора. Война идет, родители уехали не просто так.
А зняти окрему квартиру - це вже не підтримка? От не комфортно автору, не хоче вона жити так, є інші варіанти. Але ж ні, бо треба, щоб вона терпіла? Інакше така підтримка не рахується?
автор Nadine23 • 14 мая 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Ви лише для себе комфорту шукаєте
Не лукавте
Так а що поганого,що я хочу комфорту?
Kosulia15• 14 мая 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Что не комфортно, если она истеричит не понятно из-за чего. Проблемы по факту нет, но автор ее сама себе придумала
Свій варік• 14 мая 2023
Ответ дляП´яна вишня
А я, а мій, а якби)))) Скільки можна осуджувати? Хто ви, щоб це робити? Без гріха? Свята? Живіть і звіть кого хочете. У автора інше бажання.
Oks_kis• 14 мая 2023
Ответ дляKosulia15
Да, это ужасно.
Не манипулируйте. Предложение арендовать квартиру для родителей - это не отказ в помощи, а альтернативное решение проблемы.
Kosulia15• 14 мая 2023
Ответ дляП´яна вишня
++++++ миллион
Я тоже
НеВРотик• 14 мая 2023
Ответ дляПишущаяся
І якось вже рік живуть
Не здають !
А просто вони в них живуть
Родителей нужно любить на расстоянии. И чем дальше, тем крепче.)))
А если серьезно, то родителям тоже намного комфортнее будет жить в отдельном жилье, а не чувствовать себя приживалками в комнате в доме сына и невестки.
Кондуктор троллейбуса• 14 мая 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Те кто напишут,что эгоистка --просто не жили со своими родственниками!!
А диванных экспертов тут куча!!
Я не обращаю внимания..
Я через это прошла,я пожить ещё хочу.
Мені теж цікаво, чи ті всі, які тут на автора свій негатив виливають, живуть з батьками чоловіка, коли є інші варіанти і пишуть з власного досвіду, чи це диванні теоркґетики, які не були в такій ситуації?