ПультОт_БМВ• 14 мая 2023
Хочу з дитиною поїхати до мами
Дитині 2 місці, чоловік постійно їздить у справах по різних містах України. Десь дня 2 повноцінних дома буває. А я одна не встигаю. Хочеться і з дитиною провести час і собі увагу приділити. Тож вирішила пожити у мами. Вона допоможе з дитиною. Чоловіку пропоную приїжджати до нас. Він категорично проти. Не розумію, яка йому різниця 🙄 А мені морально складно 24/7 з дитиною і самій все робити... Він каже що то за шлюб що хочу жити у мами. До нас маму не варіант забрати, оскільки в різних містах і вона не може поїхати з особистих питань.
В мене ще чоловік що взагалі в побуті не допомагає. Тільки гроші дає. Категорично проти будь-якої сторонньої допомоги , адже я не працюю, тож моя робота вдома. Як бути ?
Я такая - жду трамвая• 15 мая 2023
Автор, мене, найбільше, напружує у вашому запиті згадування, що чоловік категорично проти сторонньої допомоги.
Може то мені так наклалося на мій досвід, але мій колишній так само казав. І так само допомагати відмовлявся.
З дитиною мені допомоги непотрібно було, а от у хатніх справах - дуже. Причому, гроші у мене були свої.
Врешті, розійшлися ми з ним, коли дитині два роки виповнилося, із образами один на одного. Він для мене став козлом, який не розуміє, що родина - то взаємодопомога, а я для нього - нікудишня хазяйка в домі і ледащо.
Ясамаякрасивая)• 15 мая 2023
У Вас сім’я з чоловіком, а не з мамою.
Якщо готові залишитися з мамою, а не з чоловіком, то їдьте до мами та живіть, чоловік буде аліменти відправляти, але сума буде меншою, ніж зараз дає. Ви ж розумієте, що відсоток розлучення зросте в такому випадку?
Зрозумійте, чоловіку не комфортно з мамою Вашою бути, відчувати себе в примах. Він пниїжлдає додому, де його чекає дружина та дитина.
220В• 15 мая 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
у вас сейчас с ребенком, кстати, самое лёгкое время, чем старше будет ребенок, тем тяжелее будет вам.
но в вашем посте меня насторожило предпоследнее предложение.
задумайтесь.
Не знаю почему все так говорят,что в 2 мес типа самое лёгкое время. Для меня легче стало с 6 мес. До этого времени я не спала, мне некогда было помыться, в туалет иногда терпеть нужно было,какой там спорт. Ребенок постоянно то мокрый,то есть хотел,ночью тоже каждые час-два вставай. Сейчас в 9 мес спит с 7 вечера до 5-6 утра,можно в манеже оставить играть,сам на коврике себя развлекает, с ним в кафе пойти можно,да и просто стало интереснее,уже такой прям взрослый человек,а не орущий клубок.
Я инженер, меряю от 1• 15 мая 2023
Впевнені,що чоловік шлюх не трахає різних в цей час?
Ніколи от не розуміла оцього ’по різним справам їздить’ чоловік це сприймає ,як свободу,як правило і робить,що заманеться йому
Я инженер, меряю от 1• 15 мая 2023
Ответ дляпостою_послушаю
А вы не знали, что семьи бывают разные? И у моряков есть семьи, и у подводников, и у проводников, и у пилотов
І секс із шлюхами чудовий в них теж є і сім´я тому ніяк не заважає)
ИНЬэтовамниЯНЬ• 15 мая 2023
Ответ для220В
очень хорошо, что он сам себя развлекает в 9 мес, подождите того ’волшебного’ времени, когда он сам пойдет
, а вы за ним хвостиком, пока договориться с ним не сможете о том, что стекло кубиком фигачить не нужно, а доместос и подошву обуви облизывать не рекомендуется.
220В• 15 мая 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Двери закрывать не пробовали? Прятать химию и обувь?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 15 мая 2023
Ответ для220В
вы не поверите, пробовали.
ваш тоже подрастёт.
220В• 15 мая 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
вы не поверите, пробовали.
ваш тоже подрастёт.
Так мой ползает быстрее чем некоторые ходят и что? Вся обувь в шкафу,в коридор и ванную доступа нет, кухонные шкафы не открыть,а если и открыть,то внизу опасного нет,таблетки и всякое стекло на уровне моих глаз,даже если на стул научится залазить то ничего не достанет,духовка высоко,плита индукция не обжечься,все розетки в заглушках. Ну будет ходить стулья двигать максимум,на диван залазить,у нас дома минимализм.
13чудоСВЕТА• 18 мая 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Няня потрібна не дитині, няня потрібна мамі. От уявляєте, так буває. Жінка з народженням дитини не перестає бути людиною, не перетворюється на робота. І діти бувають різні, хтось більш спокійний, хтось менш. Якісь мами печуть торти в цей час, бо дитина їсть і спить, а якісь в сомнамбулічному стані і без наявності хоч найменшої підтримки, виходять у вікно. Буває, що і з дитиною. Зате ви білий плащик вигуляли, молодець!
Ви мене вирішили повчити своїм «білим плащиком»-одиноку маму з дитиною 3,5років? Смішно. Підмінити маму і допомагати якийсь час повинна бабуся, або інша РІДНА людина. Запрошувати у хату чужу жінку з вулиці для новонародженого-неадекватно і жорстоко для маляти.Ось про що я! Авторці я раджу їхати саме до своєї мами, а не винаймати чужу тітку (т.н няню)! Де я казала, що мати не заслуговує на помічь!? І ще: природа надає мамі основні ресурси (моральні і фізичні) щоб виростити дитину, це я точно знаю. І говорити про втому на другому місяці-для мене дивно. У цей час живешь життям дитини не дивлячись ні на що. Я була невідлучною від дитини до його 3-х років. Побачивши , що він вже більш-менш самостійна, окріпша маленька людина-трохи заспокоїлась і починаю відпускати у життя..