ПультОт_БМВ• 14 мая 2023
Хочу з дитиною поїхати до мами
Дитині 2 місці, чоловік постійно їздить у справах по різних містах України. Десь дня 2 повноцінних дома буває. А я одна не встигаю. Хочеться і з дитиною провести час і собі увагу приділити. Тож вирішила пожити у мами. Вона допоможе з дитиною. Чоловіку пропоную приїжджати до нас. Він категорично проти. Не розумію, яка йому різниця 🙄 А мені морально складно 24/7 з дитиною і самій все робити... Він каже що то за шлюб що хочу жити у мами. До нас маму не варіант забрати, оскільки в різних містах і вона не може поїхати з особистих питань.
В мене ще чоловік що взагалі в побуті не допомагає. Тільки гроші дає. Категорично проти будь-якої сторонньої допомоги , адже я не працюю, тож моя робота вдома. Як бути ?
Бутерброд з ікрою• 15 мая 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Муж автора хочет ночевать дома. Он и так неделями по чужим углам ночует.
Пусть ночует дома. Я не против.Хоть каждую ночь
Бутерброд з ікрою• 15 мая 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Вам вообще не знакомо понятие ’побыть дома’?
Думаю проблема автора в том, что ей неведомо понятие ’помощь’ и ’забота’.
Спішу - перекидаюсь• 15 мая 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Ну так автор почему-то не предлагает мужу работать где-нибудь в своём городе и ночевать дома. Наверное, её что-то в таком варианте не устраивает.
Бутерброд з ікрою• 15 мая 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Чекаю завтра• 15 мая 2023
Я би поїхала до мами в такому випадку ,на пару тижнів наприклад. Не факт,що з мамою буде легко жити. Не знаю маму автора, але ми з моєю теж в різних містах живемо, дуже сумую, але коли приїздить в гості хватає 2-3 дні і не можемо вжитися))) Ось ці поради ,то роблю не так щось,вікно відкрила -дитина захворіє, легко вділа,погано кормлю і тд. Якось важко жити з мамою, вислуховувати все, та і 2 хозяйки в домі це жесть)) І хочеться допомоги, та ще більше стомлююсь з мамою поруч.
Але всі мами різні, можливо автор у вас не така
Шальная коклетка• 15 мая 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
А какая разница в какой город ехать из командировки ’по різних містах України’? В один или другой? Это вообще бредовый довод. Может к маме и ближе будет.
Ехать при наличии собственного дома, к матери жены?? Что за дичь?
Бутерброд з ікрою• 15 мая 2023
Ответ дляШальная коклетка
Дичь в том, что жене нужна помощь.
Мій не такий• 15 мая 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Ну 2 місяці то ще не важко, я розумію, бо діти заспіль сплять. Але у кожного своя ступінь важкості.
А хто Вам сказав, що всі діти сплять???
Я з своїм півтора року засинала щодня в 04:30, при тому, що вдень спав недовго і зривався постійно.
Я думала здурію, то якраз мама і допомагала, бо крига точно б поїхала
Блиск думки• 15 мая 2023
Ответ дляЧекаю завтра
То дякувати Богу ще в автора чоловік додому не приходить. Бо мій працював віддалено і був як ваша мама: і то не так, і це не так. Не так голову тримаєш не так кормиш груддю , все не так
Крошка Енот• 15 мая 2023
Ответ дляЩедрик
Йдіть на роботу, візьміть няню , мама у вашій сім´ї зайва
Краще дитбудинок.
13чудоСВЕТА• 15 мая 2023
Ответ дляЩедрик
Яка няня? Дитині 2 місяці. Їй мама потрібна, а не тітка чужа
постою_послушаю• 15 мая 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Ну а если маме без салона никак?
З понеділка на дієті• 15 мая 2023
Если надо объяснять-то не надо объяснять (с). Ни фига вы ему не объясните,т.к. он не только с ребёнком не помогает,но и дома не живет. Мой с нами жил и все равно не понимал,почему я уезжала периодически с младенцем к маме. А у меня был ребёнок спящий по 20 минут,я у мамы хоть поспать могла. Так что не доводите себя до состояния зомби,делайте,как вам лучше ,если мама может помочь,вам нужен отдых, даже если не сон ,то просто хоть в магазин ,на прогулку выйти одной. Я была без сил объяснять мужу и напрягать обстановку не хотелось,зато напрягалась сама. Сейчас бы уезжала столько и настолько, как нужно было мне.
постою_послушаю• 15 мая 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Если друг другу не объяснять ничего, то нафига тогда семьи создавать? Есть мама и банк спермы
З понеділка на дієті• 15 мая 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Отличный вариант)
З понеділка на дієті• 15 мая 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Все-таки объясню)т.к. замужество для меня пройденный этап,раз вам с мужем повезло и вы не понимаете. Мама моя видела,что я не сплю,муж,живя со мной в 1 квартире, в упор не видел.И да, я поначалу рассказывала ему и пыталась,но если человек глух?...
Мафиозная• 15 мая 2023
Так на эти 5 дней поедьте к маме, потом вернетесь. И у мамы побудете и с мудем
Цигарний шланг• 15 мая 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Он против нянь, та и сама боюсь такую кроху на посторонних оставлять ... где хорошего человека найти
Какой молодец - против нянь, сам не помогает, к маме не пускает. Эксперимент может ставит, сколько вы протяните и как выглядеть будете?
Скляна миша• 15 мая 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Елементарно поїхати в салон, або на тренування. Для мене це як ковток повітря. Дитину не тягати ж з собою скрізь...
Так то ви балувана
Щепотка_совести• 15 мая 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Я ви щось можете сама вирішитив вашій сім´ї. Муж то муж сьо... капец
Щепотка_совести• 15 мая 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
муж деньги даёт.
сомневаюсь, что автор скопила, накопила, отложила и тд перину из евро и долларов на роды и первые 3 года, из которой она может взять финансы на домработницу.
І що що дає гроші? На те він і чоловік
Щепотка_совести• 15 мая 2023
Ответ дляElenaMari
А вам в два месяца ребёнка нужен салон и развлекухи)
А чому салон не потрібен? В скільки місяців дитини можна туди йти?
Ду да ду да ду• 15 мая 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Ну Вы про природу начали, так кто в природе матери помогает детей нянчить пока отец на охоте?
В природі, як на те пішло, багато тварин живуть зграями і мають підтримку. Ті самі вищі примати, наприклад.
У мене є подруга, чоловік на фронті, мають маленьку дитину. І я бачу як це. Ви думаєте, що це дуже прикольно- не мати змоги сходити до певних магазинів і просто спокійно поміряти собі нову кофтину, бо на тобі дитина висить? Чи не мати абсолютно ніякого часу та ресурсу на себе, адже ти за маму і за тата. І не мати змоги передихнути, вийти і пройтися в парк самій і не думати ні про що?
Поки діти були зовсім малими, то я тиждень в місяць була у батьків.
Вони ждали і були не проти, люблять онуків. Дітям було цікаво змінити обстановку. Не скажу, що мені геть легко було, влітку треба помагать було батькам на городі.
Але мама старалась їсти готувать.
Правда, мені треба було лишить чоловіку їжу на днів 4 хоч. То я ніч перед тим готовила, бо вдень не було коли.
Так що такий собі ретріт виходив.
Приїзжала і знов ніч готовила і прибирала
Але мама старалась їсти готувать.
Так що такий собі ретріт виходив.
Ду да ду да ду• 15 мая 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Няня потрібна не дитині, няня потрібна мамі. От уявляєте, так буває. Жінка з народженням дитини не перестає бути людиною, не перетворюється на робота. І діти бувають різні, хтось більш спокійний, хтось менш. Якісь мами печуть торти в цей час, бо дитина їсть і спить, а якісь в сомнамбулічному стані і без наявності хоч найменшої підтримки, виходять у вікно. Буває, що і з дитиною. Зате ви білий плащик вигуляли, молодець!
ИНЬэтовамниЯНЬ• 15 мая 2023
Ответ дляЩепотка_совести
І що що дає гроші? На те він і чоловік
ну значит, имеет право голоса, так сказать.
с таким мужем нужно садиться и разговаривать, он такой же родитель, как и мама, а то сперматозоидом поделился - и против любой помощи в доме, а быт - это ’работа’ жены, только теперь к быту + ребенок.
и он же не домработницу себе купил за свою зп, в конце концов.