Альдебаран• 14 мая 2023

Сесдерма азелак класний крем? для шкіри з розацеа

Після нього якийсь як перламутровий тон, сьогодні раз нанесла, таке враження, що шкіра як посвітліла
Цікаво чи є толк від цього крему при довгому користуванні?
Tasya-Natusya• 15 мая 2023
У мене не розацеа, але реактивна шкіра, реагує на перепад температур, сильний холод, спеку, вітер. Зазвичай, коли холодна зима я хожу червона, навіть крізь тональний крем проступає, але з Азелаком я була біла-біла при -15 і сильному вітрі позаминулої зими.
Басина• 15 мая 2023
Я недавно почала користуватись і поки задоволена. В мене розацеа + себ.дерматит. На щоках і в складочках біля крил носа постіно були червоні плями, лущення, іноді аж до тріщин, пекло, зуділо... На лобі, по краю нижньої щелепи плями з тими ж відчуттями... Зараз все притихло! Мені аж дихати легше)) не думаю постійно про те, що хочеться почухати обличчя
Не боюся осуду• 15 мая 2023
Азелаиновая кислота показана при розацеа. В этом году столкнулась с этой проблемой, дерматолог выписала 3 курса лампы с чудокремом на 12тыс грн. Лишних денег нет изучаю этот вопрос, надо привести в порядок жкт, следить за питанием, не давать нагрузку на печень, попить базы чистили печени. Исключит алкоголь. Пользоваться спф, криопротектором, наносить азелаиновую кислоту и лёгкие крема.
автор Альдебаран • 15 мая 2023
Ответ дляБасина
Чим ще користуєтесь?
Почервоніння значно зменшились?
Я взяла умивалку Obagi и тон спф , наче нічого так
Принаймі за тиждень загострення пройшло
Бо так пекло обличчя і червоне було , жах
Басина• 15 мая 2023
Ответ дляАльдебаран
Чим ще користуєтесь?
Почервоніння значно зменшились?
Принаймі за тиждень загострення пройшло
Я не наношу на азелак більше нічого. Окремо від нього ще пару раз на тиждень наношу сироватку з віт.С Сесдерма і зверху закриваю зволожуючим Пайо. Але він закінчується... ось думаю, чим замінити, бо зволожує так собі
західний_діалект• 15 мая 2023
Девочки, а флюид азелак с спф 50 не пробовали?
Мне нравился - легкий , подсвечивает слегка кожу, 2 года только им и пользовалась
Colombina.• 15 мая 2023
Я его забросила, потому что этот перламутр сильно раздражал, плюс, мне всегда хотелось сверху увлажнить чем-то, так это у меня ещё жирная кожа.