Задираю носа• 15 мая 2023

Как избавиться от собаки?

Живу в частном доме и у моих соседей большая собака которую они не привязывают. Уже давно все соседи жалуются на то что она кидается на всех, но хозяевам пофиг. Моё терпение окончательно лопнуло когда эта тварь укусила моего ребёнка, собираюсь прикончить эту суку. Понимаю что сейчас будет много хейта, но поставьте себя на моё место. Вопрос следующий, кто знает как это можно сделать, буду благодарна.
Глаза_в_3_карата• 15 мая 2023
Ответ дляГорлаю зрання
У меня у мужа на лице 8 шрамов. Соседская собака , встретил за двором. Дед взял ружье зашёл во двор к соседям и пристрелил.
Київщина. якраз перед війною у нас закінчилась ’ера бідності’,і тому люди,не маючи за що годувати собак, -просто тупо почали їх викидати по трасах в селах... Знали б ви, якої кількості зграї носилися по селу... летить до тебе так 10-15 таких злобних ’теляток’.. по селу було страшно ходити.. Волонтери їхать не хотіли.. Після багатьох ексцесів людей з собаками- староста просто найняла мисливців. Проблему вирішили.
да жорстоко,але що робити??? питання до людей,котрі викидають тварин, НАФІГА ви їх заводите??? от будете в курсі,як з вашими ’улюбленцями’ можуть поступити. Волонтери забирать часто не хочуть.., Люди хто могли-вже понабирали собі тварин. Аще -часто ті тварини привчені до гарного корму..,уявляєте-потім їх годують аби як...,вареною картошкою з меленим зерном... та відходами. В селі- дорогі корма купувати не будуть, зарплати мал,якщо ще вони є ,тут аби своїм дітям вистачило.
--
..також запитання про домашніх котів, так само викинутих своїми дорогими господарями. От ними, часто , оті бігаючі собаки і харчуються.
короче мрак.. (((((.

Губки-уточкой• 15 мая 2023
Ответ дляБелочкой зови
Ви взагалі мене не розумієте
Прекрасно розумію. Але перед тим, як звинувачувати в негуманності і нецивілізованності варто вивчити законодавство. Гуманним можна бути, якщо ти захищений і не змушений захищатися власноруч.
НеКонец-Света• 15 мая 2023
Ответ дляГубки-уточкой
Ви пробували? Поліція нічого не зробить.
Конечно нет,но может соседей сам факт приезда патруля как-то образумит
Губки-уточкой• 15 мая 2023
Ответ дляБелочкой зови
А в чому вона винна?
Нехай далі бігає? Я не суд для собак, виносити їм вину. Я вважаю, що проблема має бути вирішена так чи інакше.
НеКонец-Света• 15 мая 2023
Ответ дляМарфа Українівна
На самом деле это проблема, которую я например не знаю как решать. Я живу в частном секторе, тут постоянно хозяева выпускают собак на улицу. Идёшь и не знаешь, кого встретишь.
У соседей крупный пёс, они его во двор только вечером запускают. Хорошо, он не агрессивный. Просто ходит одинокий и грустный, всегда один, с тоской смотрит на всех.
купить отпугиватель для собак,у нас есть,недорогой но действует на всех собак
Путающаяся• 15 мая 2023
Ответ дляОябунчик
Другую заведут ,всех травить /стрелять будете ? Собака это чужое имущество и хозяин вправе по суду требовать компенсации и моральной и материальной .Все надо делать по закону
Якщо автор викличе поліцію, і вони побачать, що собака несе реальну загрозу на той момент-Вони можуть собаку пристрелити. І це буде законно.І нічого хазяїн не буде вимагати
Бабулька• 15 мая 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
--
короче мрак.. (((((.
В нас в селі мисливці викинули молодого алабая , От просто награлися , потім вирішили що нема куди дівать ( квартира мала , дружина проти і залишили і поіхали) , ну ви розумієте що то за собака , одразу люди не могли зрозуміти звідки , то воно взялося , бігало по городах , потім прийшло до річки де рибалки ловлять рибу зазвичай , там вже вони його годували літо , хто чим міг -хліб сосиски м‘ясо смажать пригощають , осінню як вже сезон закінчився ( а собака то підріс вде з теля добре ростом) істи йому стало нічого , ну тут пощастило тому псу , місцевий алкоголік розлучився з дружиною , було йому сумно щабрав до себе того пса , звісно ходить він з ним без намордника і навіть поводка , але собака виріс серед купи людей , і зараз до того алкана гості ходять без кінця , то на людей взагалі не реагує , такий наче мирний. Але особисто мені аж дурно як він підходить ( ну щоб почухали його та чимсь пригостили )

Горлаю зрання• 15 мая 2023
Ответ дляНезламна
Жаль, что не тех уродов, что собаку завели и бросили все на самотек в ее воспитании
Нет , не жаль. Сесть и сломать себе жизнь из-за дибила не стоит
100pudov• 15 мая 2023
Автор, ау, вы где? Как со6ачка? Ещё живая?
Котя_люлю• 15 мая 2023
Ответ дляПироженкА
Удалено администрацией...
Их так и травят, изониозид и противорвотное в колбасу, но метод не гуманный да и если это чья-то собака потом еще отвечать будет за жестокое обращение с животными.
Булку Дай• 15 мая 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
--
короче мрак.. (((((.
молодець ваша староста. бо по-іншому ніяк не вирішить це питання. в нас дільничий тільки руками розводить і розповідає що ’нічего сделать невозможно’.