Ацетилсалициловая кислота• 15 мая 2023
З дитини витягли кліща. Живемо в селі.
Чи є якісь онлайн-педіатри, до яких можна звернутися за консультацією як діяти далі? Місцеві лікарі скажуть нічого не робити, це точно.
Чи взагалі місце проживання впливає на можливість зараження лаймом, наприклад? Тобто якщо в цій місцевості немає випадків зараження, чи це гарантія, що його не може бути, чи краще все таки профілактично пропити щось?
Я всю ніч не спала і зараз сижу як прибита, не знаю куди бігти і що робити
Аристократка-тунеядка• 15 мая 2023
Я спрашивала в амбулатории - сказали нет заразы. Просто наблюдала. Все нормально. Если полностью вытащили и нет покраснения, и не появится, то все должно быть нормально думаю
4есотка• 15 мая 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Антибіотик не давали зразу?
ні нічого не давала, ужу минуло 8 днів, поки все ок
Пес Патрон• 15 мая 2023
Ответ дляВесотехник
Роблять, тільки кліщ повинен бути живий. Ми робити, кліщ виявився хворий, але ми до того як отримали результат вже давали дитині антибіотик. Потім ще дитині здавали аналізи на антитіла.
То может в Киеве разве. В Днепре не делают
Весотехник• 15 мая 2023
Ответ дляПес Патрон
Ми в Полтаві робили.
Весотехник• 15 мая 2023
Ответ дляПес Патрон
Куда вы его несли?
Приватна лабораторія, здається Інвітро.
Подтяжка• 15 мая 2023
Ответ дляАнонім Секретар
нам врач сказал, что эта практика оказалась не информативной
Нам наша участковая педиатр тоже на вопрос куда девать снятого клеща ответила: «Смойте в унитаз или сожгите». Это лично ваше дело - и здоровье ребёнка, и что с клещом сделаете. Можно узнать что он здоров и успокоиться, а можно узнать что клещ-переносчик, и далее взвешивать решения. «Неинформативность» заключается в том, что если клещ заражен, то он не обязательно заразил вас. Тоже так себе лотерея. Но однозначно знаю что сберечь пару нервных клеток, получив хороший результат - для меня важно. А для участкового педиатра ещё и знать реальную статистику по заболеваниям клещей было бы неплохо, а такие как ваша и моя врачи - слов не хватает описать…..
ШобВам_КакНам• 15 мая 2023
Я в п’ятницю була в сімейного, питала що робити, якщо вкусить кліщ. В мене чоловік в окопі, хочу знати, які наші дії в цьому випадку. Виписала цефуроксим, але він по рецепту. Казала якщо вкусить, то щоб пив зразу.
Я б вам радила здати аналіз, бо це не жарти з тими дурними кліщами
Подтяжка• 15 мая 2023
Ответ дляПес Патрон
Возле 7 больницы отдельное здание, там в лаборатории делали в Днепре.