люблю_тортики• 15 мая 2023
Бесит лифчик!!! Вас тоже?
Вот прям до ужаса неудобно. Миллион лифчиков и все не удобные. Сисек нет, и лиф хоть какую-то видимость груди создает. А сейчас еще лето пришло, полупрозрачные футболки и это ужас. Зимой можно было под свитер без него ходить. А сейчас никак. Стыдно светить своими прыщиками(((
Научительница• 15 мая 2023
Бісить, але без нього 5 розмір носити - ще більш трешово)) Треба шукати комфортні моделі.
Я инженер, меряю от 1• 15 мая 2023
Ответ дляНаучительница
Я н носить стала с 4, только 70 н
Ро30BbIu_CJIoHuK• 15 мая 2023
Понятия не имею зачем ’создавать видимость груди’. Хожу без лифчика почти всегда (исключение какая-то прозрачная одежда и т.п.), мне так удобнее.
Святатабожа• 15 мая 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Поселок, все друг друга знают, друга друга обсуждают. (И парни в том числе, помню по молодости, как обсуждали девушек. Еще хуже самих девушек. Даже что ремень не подходит к одежде. )
Кто в чем одет, кто поправился,кто похудел. когда поправился это хорошо, когда похудел,плохо.
С моим ростом и маленькой грудью мне стыдно и идти, и перед знакомыми стоять (а если выходишь на улицу, то по-любому с кем-то будешь говорить) было б чем хвастаться,тогда да.
Хотя что нужно ходить без лифчика,я только недавно узнала и в основном с форумов. До нас эта мода еще не дошла,видимо. И мне самой в нем удобнее и теплее) ношу без поролона
Люблю Украину• 15 мая 2023
Ответ длялюблю_тортики
Футболки до 500 грн все просвечивают (белые). А вот плотную за 1500грн не могу себе позволить.
Нет. И дешёвые есть не просвечивающиеся.
Хропочка з гривкою• 15 мая 2023
А я влітку купила 3 футболки НМ з щільного трикотажу оверсайз і одного разу вийшла по справах і вже в дорозі зрозуміла що забула вдягти ліфчик. І так все літо і проходила, це супер-відчуття, всім раджу). Але в мене другий розмір, тому все пристойно)
Святатабожа• 15 мая 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
З 2м гарно, а як 0 чи 1, то вже не красиво
Хропочка з гривкою• 15 мая 2023
Одного разу лише було незручно без ліфчика, коли проходила через рамку в аеропорту і щось там запікало. Поліцейський покликав жінку-колегу і вона стала мене обшукувати, провела руками по грудях і як відскочить, ще й зойкнула голосно😆. Потім вони вдвох так зніяковіло : проходьте мадам, у вас все Ок😂
дамаАмстердама• 15 мая 2023
Не люблю лифчики. Дома хожу без них, а на улицу конечно одеваю. Покупаю простые трикотажные. Грудь тоже маленькая.
Стефанія• 15 мая 2023
Ответ длялюблю_тортики
А где эти топы можно купить?
На сайті у них. Або в інстаграмі. Знайдете. Так і називаються TopMe
Стефанія• 15 мая 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
💯
Правильно робите. Як на мене, стрункі жінки з невеликими акуратними грудьми виглядають набагато молодше в будь-якому віці. В цьому є свій шарм і енергетика.
Я не скажу, що аж геть худенька, швидше в тілі. Але мені це теж не заважає))) Взагалі людям все одно, обісрати можуть за великі сиські/малі, худощава/жирна, розумна/дурна… Я живу тут і зараз, і нікому нічого не винна окрім себе коханої
Бокс-орун• 15 мая 2023
Автор я теж не люблю ліфчик. Тому ходжу без нього вдома . Надягаю як їду в місто. А живу я в селі. В мене груди теж малі. І я якось соромилась, теж надягала вічно ліфчик щоб створити видимість грудей. А потім чоловік почав мені мізки проїдати цим, що я дурна і що йому все подобається. І купив сам мені топи літні. Я почала їх одягати без ліфчика, і якось звикла. Самій навіть почав подобатися вид моїх грудей в топах) але чогось не можу ходити я без ліфчика як чоловіка вдома не має. Як хтось приходить чи йду до батьків навіть - надягаю. Тільки наодинці без ліфчика.