ВундерКИНГ• 15 мая 2023
Цікаво, чи мають право запрошені гості влаштовувати скандали в ресторані?
Запросили, наприклад, на День народження - ні за що платити не треба - і починаються претензії на повишених тонах до офіціантів, до адміністрації закладу по типу чому з печених овочів не зняйли шкірку, чому в цезарі курячі яйця і салат а не перепелині і айсберг., чому так довго готують.
Мені було дуже соромно за таку гостью.
Але задумалась це родичка наша не вихована, чи таки мала право?
Мені було дуже соромно за таку гостью.
ВундерКИНГ
• 15 мая 2023
Ответ дляОле Лукойе
Она невоспитанная, больше бы не приглашала
погоджусь. таке враження що то діло принципа принизити обслуговуючий персонал.
це дуже близька родичка чоловіка - але тепер все що завгодно - але з нею не ходити по таким закладам.
Я тертий жук• 15 мая 2023
Не знаю, я бидло не запрошую і навіть з ним не знайома, задумайтесь чому ви разом?
4есотка• 15 мая 2023
Ответ дляЯ тертий жук
А Ваші з чоловіком сім´ї ідеальні? Сумніваюся.
Заюшка_хозяюшка• 15 мая 2023
Тільки раз бачила подібне - гості просиди замінити тарілки у забігалівці з орендою альтанок на природі. Ще подумала на скільки ми усі різні.
ВундерКИНГ
• 15 мая 2023
Ответ дляЯ тертий жук
маму чоловіка не обирають :)
але чоловік вихований, але тихий. робив вид що він не чує нічого.
Белочкой зови• 15 мая 2023
Ответ дляoboeva
Потому что это его мать
Ему же не матом это предлагают сделать. Мягко, но доходчиво.
Бодіпозітівна• 15 мая 2023
Ну, я не знаю как оно должно быть правильно. Смотрела как-то в передаче, что и блюда меньше по весу и ингредиенты подменяют - т.е., по-факту, обворовывают заказчика. Но.. одно дело когда ты сам заказал и заметил что что-то не то и совсем другое устраивать такое в гостях. Хотя... может она вам дорогой подарок сделала?
Я тертий жук• 15 мая 2023
Ответ для4есотка
Сумніваєтесь бо судите по своїх?
В мене дуже виховані родичі, ті які бидлуваті я не спілкуюсь, в чоловіка взагалі шикарна вся родина, обожнюю їх
Стопясят раз обсуждала• 15 мая 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Я б голосно вибачилась перед офіціантом і попросила не звертати увагу. Без пояснень родичці. Був випадок, довелось.
Белочкой зови• 15 мая 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
А в чем проблема, если они не хамят, а просят заменить тарелки? Они наверное грязные были? А должны быть безупречно чистые хоть в забегаловке, хоть в лакшери ресторане.
Ответ дляБелочкой зови
Нам когда-то налили что-то в грязные стаканы,на просьбу заменить,бармен сказал,у меня все такие))
ВундерКИНГ
• 15 мая 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Та діло не в конкретній ситуації. ( хоч там подарунок просто пообіцяли колись)
Є логічні претензії коли муха в борщі або цвях в рибі.
А тут саме вон вчила офіціантів як то має бути.Бо колись вона була в італії і тепер все має бути як у сеньор.
Белочкой зови• 15 мая 2023
Ответ дляoboeva
Слушайте,ну своей маме вы бы сказали, Люся вон такси,ты едешь домой? Своей лично я сказала бы,успокойся,мы им не заплатим за это.
Так цель же была не удалить гостья, а уговорить? Вот я бы легко попросила маму успокоиться и прекратмть комментировать.
Мне кажется близкому человеку наоборот проще сделать замечание, чем не очень близкому.
ВундерКИНГ
• 15 мая 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
я їм залишила гарні чайові. бо це наш улюблений ресторан, ми ще хочем туди повернуться
Леди Г• 15 мая 2023
Ответ дляВундерКИНГ
маму чоловіка не обирають :)
І тут я б міцно задумалась , чи така тютя мені потрібна в житті як чоловік в батько моїх дітей
Ответ дляВундерКИНГ
а реально,шкурки с овощей гриль должны чистить,или нет? всегда видела со шкурками
Перша леді колгоспу• 15 мая 2023
Ответ дляВундерКИНГ
маму чоловіка не обирають :)
Якщо це мама чоловіка, то їй дозволено.
Тим більше, якщо дійсно були недоліки в обслуговуванні. Терпіння вам... ,у вас на неї алергія.
Белочкой зови• 15 мая 2023
Ответ дляoboeva
Вот потому, что оказывается попросить заменить грязную посуду это хамство даже для посетители.
ВундерКИНГ
• 15 мая 2023
Ответ дляЛеди Г
В нашій сімї я голова родини.
Але обєктивно він досить не поганий батько і чоловік.
Леди Г• 15 мая 2023
Ответ дляNuisance
А вам подібні вимоги свекруха ще не висуває? Я б вибирала і свекруху також.
Дозволено бути невихованою хамкою?
ВундерКИНГ
• 15 мая 2023
Ответ дляoboeva
Ви шо! В італії знімають шкурку з печених помідорів, перцю, баклажанів бо вони налипають на стінки шлунку.