Шумелка Мышь• 15 мая 2023
Як ви зрозуміли, що вигоріли на роботі?
І що зробили, якось змінили ситуацію?
Виниловая пластинка• 15 мая 2023
сходите в отпуск
и не рубите с плеча
каждую среду так думаю, в пятницу уже нет способности думать
в понедельник снова окунаюсь в работу с удовольствием
и не рубите с плеча
13чудоСВЕТА• 15 мая 2023
Нет сил, нет желания вставать с утра, нет желания выполнять работу. Только перемены могут помочь.
Да, я блондинка!• 15 мая 2023
Ноги на работу не несут, не хочется дальше на работе развиваться - нет отдачи, сотрудники ходят и все проклинают. Последняя работа такая: директор хам, техника старая и постоянно глючит, текучка огромная. Не выдержала - ушла. Рада и счастлива
Шумелка Мышь
• 15 мая 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
сходите в отпуск
и не рубите с плеча
Отож рішучих дій не приймаю, обдумую. Бо зарплату маю кожен місяць, можу знімати житло і навіть трохи донатити.
Але сама робота...я 10 років на одному місці. Щось в мені її більше не сприймає так позитивно, як раніше.
Копуша• 15 мая 2023
Я в 36 выгорела в продажах
Пошла учиться на другую специальность, год уже почти учусь, параллельно работаю
Меня начало много чего бесить: самодурство начальников, бешеные планы, хитрожопость с начислением бонусов
Хотя я не плохо зарабатываю, 90% здесь сидящих скажет,что я глупая,что хочу уйти с такой зп
Бочка порохУ• 15 мая 2023
Я ненавидела работу настолько что мне не помог и отпуск. Мало того у меня компьютер почти загорелся. Жёсткий диск разбух его почти разорвало. Ремонтники были в шоке. Уволилась долго восстанавливалась
Шумелка Мышь
• 15 мая 2023
Ответ дляГуби до вух
коли при згадці, що завтра на роботу, починало нудити
А що ви змінили, як вирішили цю ситуацію?
Шумелка Мышь
• 15 мая 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
А куди перейшли?
Знаєте, от чесно, мені зараз здається, що куди б я не перейшла, всюди буде так само. Може це якась пелена, від цього застою.
Губи до вух• 15 мая 2023
Ответ дляШумелка Мышь
пішла в декрет, за цей час директора звільнили)))) коли дитині був рік. вийшла на роботу знову)))
Шумелка Мышь
• 15 мая 2023
Ответ дляПирожкиня
Коли не змогла на неї прийти, приїхало керівництво додому і дали відпустку
А ви потім її змінили?
Ноунэйм• 15 мая 2023
Когда не начальник кричит на тебя, а ты на него! 😁
А вообще понятно, когда с утра жутко не хочется на работу
Теща дочки• 15 мая 2023
Я в школі працювала. Зрозуміла, що вигоріла, коли сни бачила, що я прибиральниця, тягаю собі швабру, слухаю музику в навушниках і ніхто мене не чіпає.
Спочатку пішла в репетиторство, подобалось. Зараз через переїзд в іншу країну працюю на заводі (але це вже 3 робота за рік), теж подобається. Я до чого, змінювати роботи я ніколи не боялась.
Пирожкиня• 15 мая 2023
Ответ дляШумелка Мышь
А ви потім її змінили?
Так перевелася на іншу посаду і через півроку пішла в іншу сферу
Шумелка Мышь
• 15 мая 2023
Ответ дляНоунэйм
Менять работу или начальника
Начальник нормальний.
Сама робота вимотала і ніби в болоті. Руху не має, все одноманітне. Просто рутина. А для мене це найгірше.
Я людина яка любить рух, щось нове, я від цього заряжаюсь.
Ноунэйм• 15 мая 2023
Ответ дляТеща дочки
Мне одна из бывших работ регулярно снилась в кошмарах не менее полугода. В разных вариантах, но сюжет всегда один: я во сне точно знаю, что уволилась, но по какой-то причине продолжаю там работать 😁
Шумелка Мышь
• 15 мая 2023
Ответ дляХвильоватиша
Когда решила, что уж лучше декрет, хотя от детей я не фанатею
Є теж думки про декрет
КаРаКаТиЦа• 15 мая 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Є теж думки про декрет
Я спеціально завагітніла щоб у декрет піти))) дитині пів року, а я як на курорті у зрівнянні з роботою)))
бибизяна• 15 мая 2023
Ответ дляБочка порохУ
Интересно, а какая у вас должность была?
Шумелка Мышь
• 15 мая 2023
Ответ дляПикарда
Не працювала рік. Коли пішла на співбесіду на менеджера з продажів, вже там згадала як воно є насправді і зрозуміла що я зовсім не хочу тим займатись і швидше піду на завод. Вигоріла задовго до того, але не визнавала
А зараз десь працюєте?
Люблю ВалЄру• 15 мая 2023
бісить все- начальник, сама робота, колеги, саме приміщення, розмір зарплатні (розумію,що війна і т.п., але то реально мізер)
раніше могло бути не два, а 3-4 вихідних на свята, то хоч трохи перепочинку
а тепер чекаю відпустки аж в серпні
Знаю бакси• 15 мая 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
год бифрена
Отжигающая• 15 мая 2023
Тошнить від роботи, від колег, агресія на кожне звернення до мене. Зранку не зотіла вставати, збиралась довго, спізнювалась на 30-40 хв ( на тій роботі не критично але), в обід ходила кругами по району, часто затримувалась на 30 хв. Від заскоків начальника хотілось ригати, спочатку все зводила на жарт, потім агресувала в його адресу( зараз розумію що наривалась на звільнення).
Швидко знайшла нову роботу, але повноцінно поацювати там не могла, від всього нудило, не розуміла нащо всі ті інтриги, розслідування і купа нарад.
Оскільки я сама боялась звільнитись, то винткали обставини які мене до цього змушували.
Зрозуміла що компроміси з собою до хорошого не приводять, потім собі дорожке і у фінансово і в емоційному плані.
Але не певно що так у всіх, може то я надто чутлива
Ответ дляШумелка Мышь
А зараз десь працюєте?
Вже змінила 2 роботи від початку року. Знову в пошуках. То зп 10 тис, то керівник неадекватний, то зп затримують на місяць, платять частинами. Це при тому що я живу в Ужгороді, у нас, фактично, сама війна не відчувається, а от економічна криза ще як відчувається. У мене нема вільної нерухомості, зато є кредити(
13чудоСВЕТА• 15 мая 2023
Ответ дляОтжигающая
Я сейчас примерно в такой же ситуации. А какие обстоятельства вынудили Вас уволиться? Тоже не решаюсь уйти сама.
Ответ дляОтжигающая
Щодо компромісів з собою - якби я не тримала в руках свою ’терплячку’, закриваючи очі на всі нюанси - все-одно наставав момент коли або сама звільнялась, або звільняли