Кнопкотиць• 15 мая 2023
Порадьте зубну щітку, будь ласка
Була Braun Oral-B Vitality Sensitive.
Потім вирішила оновити й купила Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 (HX6807/51) - зламалася через 5 місяців.
Яка у Вас? Подобається? Дякую!
СМСница• 15 мая 2023
Звичайна з червоного маркета, м*яка за 13 грн. Була електрична, зуби посипались за пів року. Не знаю як це пов*язано але викришились. Не до, не після, такого небуло.
Дую на вітер• 15 мая 2023
звичайно , з мякою щітиною ) не з червого маркету, а єви, за 20 грн )))))
Чудо Ф_ф КеДаХ• 15 мая 2023
Мені стоматолог не рекомендував електричну. Максимум 1 раз на тиждень нею користуватися.
А так користуюсь швейцарською edel white( середня жорсткість,м´яку стоматолог не рекомендував). Ціна в районі 150 гривень
месяцкие• 15 мая 2023
нас стоматолог лет 6 назад подсадил на такие
с того времени только ими. все электро валяются. не пользуемся.
Вилами по Воде• 15 мая 2023
У меня и у мужа с Али,звуковые. Тьфу тьфу. У мужа около 8 лет уже .
Норм
Криниця щастя• 15 мая 2023
Також хотілося б почути відгуки щодо використання електричної щітки. Ми перейшли з місяць тому. Дуже подобається, але напружили відгуки що це некорисно для зубів. Чому? Поки тільки позитивні враження, висвітлився тон зубів, ясна загартувалися. Чому не можна постійно користуватися? Нам лікар нічого не казав
Stepa_nida• 15 мая 2023
Наразі Oral B електрична, дивлюся в сторону Philips DiamindClean, але боюся, що мені не вистачатиме механічного впливу
Захекалася читать• 15 мая 2023
У мене Sonicare звичайна вже майже 2 роки. Все ок. Ви в сервіс не звертались? Там же гарантія на неї має бути.
Захекалася читать• 15 мая 2023
Ответ дляКриниця щастя
У мене гарні враження. Навіть мій стоматолог з цього приводу змінив свою думку ( раніше вважав це лише маркетиговим ходом). Коли ходила чистити зуби до нього ( до цього десь рік не була), то сказав що чистити дуже не багато що є, тільки в глибоких місцях. Каже був здивований, що дуже гарний стан. А я всього лише почала користуватися електричною щіткою. Чоловік теж ходив лікувати зуби до ноьго, так от, каже у чоловіка набагато брудніше, хоча він чистить зуби 2 рази на день тільки звичайною щіткою (ніяк його не вмовлю).