спальное место• 15 мая 2023

У кого в ванной накладная раковина

Как вам к эксплуатации?
Доставучая• 15 мая 2023
Не практично

Чорт і Шо• 15 мая 2023
У мене Девіт - все ок. Експлуатую вже довгенько )
Нічого вдягти• 15 мая 2023
Нормально.
А що не так ?
Най хоч раз• 15 мая 2023
Норм абсолютно
Най хоч раз• 15 мая 2023
Ответ дляДоставучая
Не практично
Для яких цілей не практично?)
Маю натхнення• 15 мая 2023
Мені подобається. Але диспенсер для мила треба брати повище. Бо ж столешня зазвичай під такі робиться нижче ніж звичайна і тоді умиватися норм, а от мило низькувато. Ксяомі автоматичний нормально по висоті виходить.
Голубка миру• 15 мая 2023
Накладна вмонтована чи настольного монтажу? Є і така і така, в експлуатації обидві нормальні. Вбудовану можу використовувати як тазик для невеличких постірушек.
Викасикрет• 15 мая 2023
У меня вот такая, все отлично.
Колгоспниця• 15 мая 2023
А какую вы имеете ввиду?

Вічний двигун• 15 мая 2023
А из чего тумба под раковиной, столешница? Не разбухает от влаги?
автор спальное место • 15 мая 2023
Ответ дляМаю натхнення
Спасибо, даже не подумала об этом
автор спальное место • 15 мая 2023
Ответ дляГолубка миру
Которая сверху стоит как тазик) не знаю как называется
Маю натхнення• 15 мая 2023
Ответ дляВикасикрет
У меня вот такая, все отлично.
Хіба це накладна? Я так зрозуміла автор про такий овал чи круг питає який ставиться на столешню. Та різних форм і матеріалів буває, але ставиться такий собі такий тазок.
Маю натхнення• 15 мая 2023
Ответ дляВічний двигун
Саму тумбу роблять з різних матеріалів, головне щоб кромка була якісна. А столешню з аклилу чи каменю
Вічний двигун• 15 мая 2023
Ответ дляМаю натхнення
Видела много вариантов из ДСП и удивилась (тумба и верхняя ее часть все из ДСП). Умывальник просто на ДСП стоит когда
Нічого вдягти• 15 мая 2023
Ответ дляВічний двигун
У мене плитка.
Нічого вдягти• 15 мая 2023
Ответ дляВикасикрет
У меня вот такая, все отлично.
У Вас не то, що автор має на увазі.
Але одна з двох найкращих ванних кімнат, що я тут бачила.
Викасикрет• 15 мая 2023
Ответ дляНічого вдягти
У Вас не то, що автор має на увазі.
Дякую. Это накладная раковина, просто такая форма, я не хотела круглые, овальные, без углов, чтоб вода не забегала и не развивались новые формы жизни 🤣
Викасикрет• 15 мая 2023
Ответ дляМаю натхнення
Да, это накладная) я пока выбирала уже спецом стала) я не хотела те формы, о которых вы пишете. Искала именно такую.