Зяблик протестант• 15 мая 2023

Таки меня поздравили с Днем мамы

Вчера была тема о подарках, я написала, что мне может подарить ребенок в 2,5 года? А сегодня получила подарок. Понятно, что выбирал муж. Не буду писать что, но подарок получила. Так что «дулю» свою забираю назад.
__Jane__• 15 мая 2023
’Дуля’ была очень колоритной😁
Вишнёвая Леди• 15 мая 2023
Це тільки я не чекаю ніяких подарунків? подарують - зрадію, не подарують - жодної трагедії чи образи.
Котики-муркотики• 15 мая 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
От я в двоякій ситуації. Я б хотіла, щоб син мене привітав. Щоб купив мені хоча б якусь шоколадку. А він навіть не додумався до цього. Молодша донька купила маленький кактус і написала листівку. Мені так приємно. А син, як добрий день. Я йому це сказала. Може й неправильно, але що відчувала те і видала.
тогдалия• 15 мая 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Теж саме. Дитина зробила листівку вперше) приємно. Взагалі не розумію цих всіх шаблонних привітань. Сьогодні поїхала, купила дещо з косметики.
Мрію про космос• 15 мая 2023
Ответ дляКотики-муркотики
А на день сина і день доньки ви їм робили подарунки?
Весёлая морковка• 15 мая 2023
Син 25 років ,привітав по телефону,,вітаю з днем мами,, але він оплачує мені оренду квартири, і в цьому місяці оплатив стоматолога ,повністю.
автор Зяблик протестант • 15 мая 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Молодчинка. Мені дуже приємно таке читати
Дрібка щастя• 15 мая 2023
Ще сьогодні міжнародний день сім´ї - привітайте один одного.
Пузата Хата• 15 мая 2023
А я никогда не жду подарков, мне приятнее слова и внимание. Вот и сейчас не ждала ничего, но получила букет, а сынок на войне.... Но помнит обо мне и это мега приятно, не скрою.
автор Зяблик протестант • 15 мая 2023
Ответ дляПузата Хата
Я теж за вас радію:) Синочок молодець
Пузата Хата• 15 мая 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Я теж за вас радію:) Синочок молодець
Дякую за теплі слова!