Дівчата, порадьте модель, хто розуміється. Я взагалі дуб дубом в них.
Хочу 70-річному тату в село купити електросамокат - в магазин по хліб їхати в сусіднє село 3км, на велосипеді йому важко вже педалі крутити проти вітру і залазити на нього.
Порадьте якийсь, недорогий і достатній для такої їзди.
По ціні - певно буду б.в. купляти. Хотілось би до 10тис максимум вкластися. Бажано дешевше.
ПоЗиТиВнАя• 16 мая 2023
А там є дороги що дозволяють на ньому їздити? При наявності ям і грунтових дорогах - можна сильно травмуватися
Хлопаю ресницами• 16 мая 2023
Самокат пенсіонеру? Та ви що! Це небезпечно. Купіть електровелосипед. Б/у може. Є навіть трьохколісні.
Ответ дляХлопаю ресницами
там півсела на них, то й тато каже подивися, може й ми купимо.
Там село в апендиксі, машин на дорогах практично немає, навіть автобус в наше село не їде. Тому відносно дороги - все безпечно.
Велосипеди гляну, навіть не думала про них.
Хлопаю ресницами• 16 мая 2023
Ответ дляtimyrkina
Питання не безпечності дороги. Це зовсім не практичний вид транспориу для людей у віці. Десь трохи перехилився і все, перелом можна отримати мінімум. Велосипед - інша справа, не такий чутливий.
всемВсёИмного• 16 мая 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Повністю згідна. Або електровелосипед або мопед.
Стриптизерка• 16 мая 2023
Электровелосипед лучше. Как покупки везти в самокате? На спине только
всемВсёИмного• 16 мая 2023
Ответ дляtimyrkina
бюджет 10тис потолок. ... на олх 20тис і вище. До 10тис поломані під ремонт.
Зрозуміла. Головне дивіться, щоб безпечно було. Якщо він не може на звичайному велосипеді іздити...
Вумна вутка• 16 мая 2023
В мого дядька електроскутер. На більших колесах легше по грунту і ямах вирулювати. Ще й спеціальні широкі шини для грунта.
Ще бувають електровелики. Б/в не дорогі.
Самокат для сільських доріг не дуже зручно.
всемВсёИмного• 16 мая 2023
Ответ дляtimyrkina
Може подивіться електровелосипеди з Європи привозять б/в
Дон Пэдро• 16 мая 2023
Ездила я один раз на том электросамокате, ну его нафиг, стремно капец, лучше уже на велосипеде
Я така бойова• 16 мая 2023
Вам не прібен самокат, він дуже небезпечний.Умнас два і вчора я ледь не втрапила в канал , бо вибігла качка , а дорога з поворотом, але пройшов легесенький дощик. Там тормоза зразу мокнуть
При чому в меня хороший самокат за 900 евро.
Із всього що в мене є , найкраще це скутер
Безпечний, легко управляється, для похилих людей-саме воно
Але єлектричний не радила б
Малий запас і дуже швидко розряджується на важких у частках: пісок, ями тощо
Але єлектричний не радила б
Смайликівна• 16 мая 2023
Електросамокат це для молоді.
- Там треба відчувати рівновагу, не натискати сильно кнопки, тримати їх в повітрі. Це зможе літня людина?
- вага самокату ~15кг. Лишати його на вилиці біля магазину- самі ж розумієте. Батько зможете його підіймати і заносити в магазин разом із сумками?
Це точно не для літньої людини.
Натиснув трохи сильніше і вже полетів.
Навіть в простих самокатах це 20км/годину. А в більш потужних 30км/г+.
Вам батько набрид?
Це точно не для літньої людини.
Натиснув трохи сильніше і вже полетів.
Вам батько набрид?
Дайте подумать• 16 мая 2023
Лучше Эл/велосипед или скутер. На самокате не удобно за покупками. Это я из практики вам пишу. Максимум в рюкзак. Плюс б/у будет слабая батарея, может вырубаться в неподходящий момент.
Гарачий Чокалад• 16 мая 2023
Ответ дляtimyrkina
Так и самокат норм 20000, копите и покупайте скутер или мопед, никаких самокатов, это дурня
Поміркована думка• 16 мая 2023
Автор, на жаль, це реально не дуже безпечно. Навіть якщо покриття дороги норм. Мій чоловік їхав з помірною швидкістю велосипедною доріжкою, і тут раптово на неї вибігла дитина. Він загальмував, з дитиною все ок. А от сам він сильно забився. Минуло кілька років, а досі є проблеми з ліктем.
Дайте подумать• 16 мая 2023
Ответ дляtimyrkina
Якщо пів села на самокатах, то хай спробує проїхатись на ньому. Це не так легко, тільки двома руками тримати, однією ні в якому разі. І за покупками з ним не зручно. Якщо голова запаморочиться чи в ямку вскоче, то капець. Це транспорт не для літніх людей. Я б рекомендувала все-таки скутер подивитись
Ждушечка• 16 мая 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Нет конечно, у нас же как у лаптей, в сёлах ни дорог ни газа ни магазинов
Області пітьми• 16 мая 2023
может, лучше мотороллер на бензине? или как называется тот типа мотоцикл, где ногу не надо перекидывать, а просто две ноги ставишь перед собой