Ще з цiкавого Посоветуйте основу под макияж +1 Краска для волос BBcos, кто пользуется? Скажите плиз, как она вам? +3 Дитячий крем на пляж від сонця +11 Какой тональный крем держится у вас весь рабочий день без поправок? +35 Каким кремом будете мазаться после 3-его августа? +71 Он ж или м? +14 Парфюм на лето +44 Prostor +24 На косметику витратити 12 тисяч, це забагато? +202 В якому сегменті купуєте косметику (тональні, туші, помади)? +40
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Переезд во Львов. Только прошу без срача11+30211 У вас немає часом враження, що час валити звідси? Я про Німеччину8+2088 У вас в семье были те, кого раскулачили коммунисты?6+1676 Чи існують дитячі/підліткові табори, де контролюють режим і порядок?7+1607 Я три роки збирала кошти, щоб поїхати з дітьми на море, але чоловік6+1596 Врач сказал пить ребенку вино 5+1355 Бачили вже відео із Зеленський, що був присутній на параді у Франції 5+1195 ещё
Сейчас читают! Я три роки збирала кошти, щоб поїхати з дітьми на море, але чоловік6+626 Хочу собаку середнього розміру в квартиру відмовте мене хто може!+541 Неправильная стрижка или как объяснить мастеру, что не нравится?+461 Что приготовить вкусного и удобного для похода в гости?+371 Какой же страшной она стала за 5 лет.2+362 У вас немає часом враження, що час валити звідси? Я про Німеччину8+298 Киев. Напишите что из продуктов покупали сегодня и сколько обошлось в деньгах+251