Амелі на мілені• сегодня в 16:49
Я три роки збирала кошти, щоб поїхати з дітьми на море, але чоловік
вирішив, що ці кошти мають піти йому оплату лікування зубів !
І все б нічого (звісно, одна родина і маємо підтримувати одне одного), проте є АЛЕ: ми заробляємо однаково, я весь цей час економила на собі, нікуди не ходила і не їздила (буквально робота-дім-раз на тиждень парк), відкладала кожну вільну копійку. Чоловік про це прекрасно знав і перший час навіть підтримував, казав, що допоможе і дещо докладе зі своєї зарплатні, коли вирішимо поїхати.
І ось настало те літо, коли я можу взяти відпустку, у дітей канікули і потрібна сума нарешті зібрана.
Чоловік почав обурюватись, що я думаю лише про СЕБЕ, і замість моря маю віддати йому кошти, адже в нього багато проблем з зубами, треба лікувати і встановлювати імпланти. Він елементарно ніколи не дотримується правил гігієни: чистить зуби раз на день, буває що навіть раз на декілька днів. І дивується, чому у нього пів щелепи з проблемами!
До цього сім років тому він вирішив купити авто (хоча потреби гострої в ньому не було), взяв усі кошти, які були відкладені і поставив перед фактом, що він пізніше заробить і докладе назад (це теж були кошти на море). Звісно, нічого він назад не поклав.
Ок, авто це покупка для родини. Я змирилась, що тих грошей не побачу.
Але зараз ! Чому ми з дітьми маємо жертвувати своїм відпочинком, якщо я обмежувала себе, аби відкласти кошти. Для мене це досить велика сума. Діти ростуть, лише школа/дім/інколи дача.
Розсудіть, хто правий, хто ні. І як мені діяти? Як розмовляти з чоловіком?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Я права
Чоловік правий
Результат
Треба підробіток• 2 часа назад
Ответ дляБаба Йога
Ну ви троль, очевидно ж)
- Ты троль!
- Нет, ты троль!
- Нет, ты...
Вот и поговорили
Даже если Автор троль, то сколько таких эгоистов с плохими зубками уже плюхнулись на диван и ждут когда их позовут кушать? Об этом не нужно молчать, нужно кричать!!!
- Нет, ты троль!
- Нет, ты...
Вот и поговорили
Баба Йога• 2 часа назад
Ответ дляТреба підробіток
- Ты троль!
- Нет, ты троль!
- Нет, ты...
Вот и поговорили
- Нет, ты троль!
- Нет, ты...
Вот и поговорили
З плакатом на майдан ще вийдіть
Хропочка з гривкою• 2 часа назад
Знаете, если муж невыездной, может стоит попробовать хороший отель с питанием и аквапарком на западной или в Одессе, но все вместе.
Его эмоции можно понять. Другое дело, что экономили только вы, а не он. Вас я больше понимаю.
Рекомендую посмотреть на ’Три сини та донька’ 5* в Сходнице. Там с детьми прекрасно, отличное питание, а еще мед центр и спа. Зубы можно поличить в Бориславе рядом, дешевле чем в столице и без потери качества. Если есть места и муж доедет, езжайте все вместе туда. Зоопарк, детские площадки, аквапарк, всё включено. Мужу понравится, на следующую поездку он и сам будет экономить. В Турции чейчас слишком жарко, а в Карпатах не хуже, кайфонёте. Рекомендую как компромис. А зубы пусть муж лечит с кредитки.
постою_послушаю• 2 часа назад
Ответ дляАмелі на мілені
А ще мені дуже прикро, що питанням відпочинку дітей переймаюсь лише я. Він вважає, що і місцева річка підійде. Типу це ж діти, вони раді усьому.
Даже если так. Они дети, и они рады всему. Но есть еще Вы, и Вы хотите на море! Почему это его не волнует?
постою_послушаю• 2 часа назад
Ответ дляСвезло так свезло
Автор, вас вже питали всі. То скільки коштує ваш відпочинок?
А какая разница?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 1 час назад
Ответ дляАмелі на мілені
В тому то й ситуація, що ні ! Аби у мене був гарний заробіток я б не переживала так. Але коли щомісяця відкладаєш по 80-100 євро - дуже важко та довго збираються гроші.
О, вже є сума) від 2880 до 3600 євро.
Ростки жимолости• 1 час назад
Везти дітей на море а він хай іде лісом на річку. Що це за життя що діти моря не бачили, це триндець яке тупе мислення у вашого чоловіка..
Ро30BbIu_CJIoHuK• 1 час назад
Ответ дляАмелі на мілені
Це не я писала !
У нас бюджет до 2500
не сходиться) по 80-100 євро 3 роки це мінімум 2880.
Khmelnichanka• 1 час назад
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Ні, ми витрачаємо не 3 копійки, коли їздимо з дитиної в поїздки. Але ми не збираємо на ці поїздки по три роки. Якби треба було збирати роками, то не їздили б
ось і все.
Ну а багато хто збирає. У всіх родин різний достаток і пріорітети.
Я можу зрозуміти автора.
Проте, якщо в чоловіка реальні проблеми із зубами, то я все ж оптимізувала би відпочинкові витрати.
Звозила б дітей в низький сезон або обрала би скромніший готель.
Щоб і вівці і вовки залишились задоволеними.
Я можу зрозуміти автора.
КонхфЭдкаТузик• 1 час назад
Ответ дляФима Собак
І чиє житло?
У мене лиш одне питання виникло після прочитаного: як автор спить, цілується з чоловіком, у котрого гнилі зуби і чистить він їх раз на кілька днів?
КонхфЭдкаТузик• 1 час назад
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Чесно, я не бачу сенсу в відпочинку на морі, коли на цей відпочинок треба збирати кілька років, при цьому ще маючи пробоеми зі здоров´ям у члена сім´ї
ну який тут відпочинок
Ви що, а фоточки виставити?
Слава Українi• 1 час назад
Ответ дляАмелі на мілені
Зараз наш дохід однаковий, але в нього не стабільний заробіток, буває, що заробляє більше і якщо, наприклад, в кінці місяця треба докинути гроші на їжу - докладає він. Чим і маніпулює. Коли я кажу, що в нас діти спільні , а не лише мої, тоді чому таке відношення до нас, він лише обурюється, що я не ціную те, що він робить, типу, старається з усіх сил в межах своїх можливостей.
Житло спільне.
він ДОКЛАДАЄ???? На вас діти, готовка, робота, чистота, все. А воно докладає? Автор, навіщо вам воно? Діти мають побачити море, він вже раз вибрав авто. Куди він витрачає гроші? На себе коханого?
Я б давила що він егоїст, діти спільні, і нормальний чоловік дав би роші на поїздку. З ним, або без нього. А так- співчуваю, я в шоці, це не чоловік, 0 підтримки, 0 поваги, 0 віддачи.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 1 час назад
Ответ дляKhmelnichanka
Я можу зрозуміти автора.
Мені на думку спадає таке старе-старе жартівливе відео, коли сім´я весь рік заварює чай з одного пакетика, шо там ще, вже не пам´ятаю, сенс в тому, що вони у всьому собі відмовляють, а потім олінклюзів. Не жити три роки заради умовних двох тижнів в олінклюзиві? Фраза ’коли не вистачає на продукти’ взагалі
але ж олінклюзів... Це якесь дивне мислення. Не закриті базові потреби у родини, немає подушки безпеки, і олінклюзів...
КонхфЭдкаТузик• 1 час назад
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Не поняла, бюджет общий или раздельный? О каком размере дохода идет речь?
Судячи з ’кілька років збирала’, то дохід із серії ’голі дупи, гоп докупи’
Ро30BbIu_CJIoHuK• 1 час назад
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Ви що, а фоточки виставити?
оце мабуть і є головна мета. ’Ми не гірше за інших живемо’
Khmelnichanka• 1 час назад
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Всі ми різні.
Якби моя воля, то я на море їздила б і на останні гроші.
Не заради оллу, а заради моря :)
КонхфЭдкаТузик• 1 час назад
Ответ дляАмелі на мілені
Сума для нашої родини суттєва. Я хочу повезти дітей в готель олл інклюзив, щоб не думати про те, куди піти поїсти і не стояти біля плити. Щоб були нормальні умови, розваги для дітей. А це в сезон вартує не малих коштів.
А що заважає не в пін сезону поїхати? В тій же Греції к вересні ціни набагато нижчі, а відпочинок і погода набагато комфортніші. Тільки не треба розказувати байки про школу, особливо в теперішніх реаліях
Khmelnichanka• 1 час назад
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Плюсуюсь
Малая Налегке• 1 час назад
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Ну да, зате на пенсії (якщо до неї доживемо) думати, а я чай пила з печеньками, а сусідка Маня без печеньок (образно). Зате сусідка Маня класно відпочивала кілька разів.
ПС Якщо стоїть питання супер-пупер кросівок з 150 доларів, то я походжу в ноунеймі за 30 (зараз ходжу), а різницю відкладу на оллінклюзів в Туреччині чи ще деінде. Чоловік міг би відкласти на зуби.
Малая Налегке• 1 час назад
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Такі люди не мають права на відпочинок?
Якщо ж чіплятися до слова ’діти’ типу нашо народжувала кілька, то іноді ці кілька приходять одразу
КонхфЭдкаТузик• 1 час назад
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Ні, до ментального здоров´я і розвитку це теж не має абсолютно ніякого відношення.
До ніщебродських постів і комплексів це має відношення))) як то кажуть, голе-босе, у віночку.... ой, на морі бодай на пару днів і збиранням на нього шляхом максимальної економії. Зате могьом, хай завидують
Малая Налегке• 1 час назад
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Я так зрозуміла, що у Авторки зараз відпустка. У вересні її вже може і не бути.
КонхфЭдкаТузик• 1 час назад
Ответ дляТоматико
Жлоб обикновенний, нажаль не пощастило вам з чоловіком(
Тут не пощастило тільки дітям, на жаль, з такими батьками
Рву и мечу• 1 час назад
Я когда в браке жила с мужем были только в Карпатах в затоке и на месяц в Бердянск ездили (у меня там был дом) как развелась появились деньги и на Рим и на Барселону и на Диснейленд и на Мексику
Семь лет кайфа
Вот только сейчас с унынием стала думать про замужество, потому что не вывожу немного, страна дорогая и поддержка все же нужна
Но как представлю штаны в доме и кто-то мне что-то вякает аж дурно становится
Семь лет кайфа
Малая Налегке• 1 час назад
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
З папкою їм не пощастило, який живе одним моментом.
КонхфЭдкаТузик• 1 час назад
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
це ж не автор написала. Чи може в неї два акаунти
Штірліц, як ніколи, був близький до провалу)))))