палка-копалка• сегодня в 11:27

У вас немає часом враження, що час валити звідси? Я про Німеччину

У мене є. Оце рішення не надавати тимчасовий захист чоловікам призовного віку це вже прям набат. Плюс антимігрантсткі настрої. Плюс економічна криза (ну таке в усьому світі). Інтеграція і натуралізація тут вимагає надзусиль. Питання чи воно треба, бо щось хорошого для нас варіанту розвитку подій я не бачу
Моя думка така, що як війна закінчиться і Україна все ще буде існувати як держава, то з нами буде те, що було з біженцям з Югославії. Причому при будь якій владі в Німеччині, хоч прийде до влади афд, хоч Мерц залишиться. А якщо Україна таки впаде, то війна дійде сюди.
коротше я в роздумах куди валити і як. Думаю не прямо зараз, але в наступному році вже саме час буде
У кого які думки?
Грабля• 1 час назад
Ответ дляпалка-копалка
У нас їх тут як гівна да банею, тих квартир
где это дофига? Мы в Баварии, Мюнхен дороже Берлина в 2 раза

Грабля• 1 час назад
Ответ дляніколи такого не було
Так да, антимигрантские настрои были всегда, есть и никуда не денутся. Причем, в любой стране есть те, кто не любит чужих
Моя кума переехала с мужем и детьми в Польшу навсегда (муж в СЗЧ, путь домой закрыт). Переехали в этом году, очень довольны, продали имущество в Киеве, собираются брать ипотеку. Муж дальнобойщиком там работает. Подруга с мужем тоже в Польше, всем довольны. Он в ІТ, она в устроилась мастером маникюра (дома тоже так же работала). Еще одна подруга с семьей в Польше, она какой-то помощник учителя, он работает в украинской компании. И все довольны, всем хорошо, никто с открытой ненавистью не столкнулся.
То может еще в людях дело?
Так если Польша осуществит то, что трындит и выставит военнобязаных нафик, то куда они все поедут? В Молдову?
Грабля• 1 час назад
Ответ дляпалка-копалка
Що саме вам допомогти? У вас в внж стоїть прив´язка до землі, як ви збираєтеся їхати фіг зна куди?
Через 3 года привязка к земле закончилась, можно ехать куда угодно.
Руда ліса• 1 час назад
Ответ дляпалка-копалка
Ну я планувала повертатися в Україну до якогось моменту. Та я не шкодую про вибір: відпочила, вирішила безкоштовно проблеми ді здоров´ям, вивчила німецьку (питання нафіга), підкорила грошей. Просто зрозуміло що треба далі рухатися. Ця країна не приваблює більше навіть за умови що вдалося б тут залишитися
Що вам не подобається в Німеччині? Як раз думаємо над вибором країни, балістика щоночі нереально б´є по нервах.
СкумбріяП8• 1 час назад
Ответ дляпалка-копалка
Так було донедавна, але зараз все змінюється. В цьому році вперше поліція охороняла дитячу ходу з ліхтариками на сент Мартін в нашому містечку
От кого?
ПодругаМужа• 1 час назад
Ответ дляСкумбріяП8
Классная страна. И это не связано с выплатами.
Я естет, тому їхні сірі брудні міста не подобаються
СкумбріяП8• 1 час назад
Ответ дляПодругаМужа
Господи, где ж вы были?
ПодругаМужа• 59 минут назад
Ответ дляСкумбріяП8
Господи, где ж вы были?
Десь більше 10 міст відвідала, жодне не сподобалося. Які гарні можете порадити для 1-денноі поїздки?
автор палка-копалка • 59 минут назад
Ответ дляГрабля
Ну так в Мюнхені мабуть найдорожче в Німеччині житло, а в Баварії найбільшв зарплати. Є ще Хеймніц, росток і всякі інші подібні жопи світу. Я навіть не в такій, але близько. Заповідник прихильників АфД

Грабля• 57 минут назад
Ответ дляпалка-копалка
ну его нафик, АфД те еще твари, открыто ездящие в мацкву лакать помои из корыта кремля
ніколи такого не було• 57 минут назад
Ответ дляГрабля
Польша не одна. Полно стран, куда можно поехать. Венгрия сказала, что будут принимать. И Словакия. А даже, если и в Молдову - все равно лучше, чем в Украине
СкумбріяП8• 57 минут назад
Ответ дляПодругаМужа
Мюнхен, Дрезден, Гамбург, Лейпциг…На Мозеле были в городах? Мюнстер?
Грабля• 56 минут назад
Ответ дляніколи такого не було
Так в Венгрии и Словакии тоже Украину ненавидят. Сказали будут в пику ’друзьям Украины’. А потом сами же как поляки морды бить и посылать будут.
ніколи такого не було• 54 минуты назад
Ответ дляГрабля
Решать проблемы надо по мере их поступления. На сегодня все ок
ПодругаМужа• 54 минуты назад
Ответ дляСкумбріяП8
Була в Мюнхені , Дрездені і Лейпцигу з вашого списку, про інші почитаю, дякую. Зимою хочу поїздити по баварських містах
автор палка-копалка • 53 минуты назад
Ответ дляГрабля
І зарплати тут одні з найнижчих в Німеччині і роботи нема. А от квартир зато хоч жопою жуй
Грабля• 53 минуты назад
Ответ дляніколи такого не було
Нет, надо проблемы не создавать себе в будущем априори. И для этого в прорашистские страны не ехать изначально, чтоб потом не бегать бездомным зайцем по полям-по лесам-по странам.
СкумбріяП8• 53 минуты назад
Ответ дляПодругаМужа
Бавария это отдельная страна в стране )) Там очень красиво. Мы в НРВ живем, обожаю Кохем чтоб недалеко
ніколи такого не було• 51 минуту назад
Ответ дляГрабля
Это ваше мнение. А лично я не считаю нужным переживать о том, что может никогда не произойти

Грабля• 51 минуту назад
Ответ дляпалка-копалка
Та хоча б той самий ЄС, але подалі від кордонів з Росією і де влада прямо каже ’ми зацікавлені в людях’. Іспанія наприклад
Где безработица и зпл 1200 вау какая
а еще окупасы, преступность и жара +40 летом.
ПодругаМужа• 51 минуту назад
Ответ дляСкумбріяП8
Я планую подивитися Ротенбург і навколо нього
автор палка-копалка • 50 минут назад
Ответ дляГрабля
Где безработица и зпл 1200 вау какая
Щоб боятися окупасів треба для початку мати житло
@dyutant• 43 минуты назад
езжайте в Сумы или Запорожье и сразу поймёте ответ на ваш вопрос!
Бабця в мештах• 30 минут назад
Ответ дляМатьЧасть
Так автор не в Украину собирается валить, что вас подзаклинило?
Да хоть на Луну. Отдавать-то не хочется квартирку. Самооутвердилась за счет оставшихся и пошла в свою спокойную жизнь.
Блакитна устриця• 12 минут назад
Ответ дляlilul990
Якого скотства?я літаю досить часточерез польшу. Ще ні разу ніякого скотства не було
Грубое обращение. Разбили крышку ноутбука. Прилетаешь - зачем вы в Польше? Посмели ступить на святую землю. Отношение очень недоброжелательное.