Дівчата, підкажіть, як заблокувати її сторінку в інстаграм, чи буде це дієвим способом? Гроші повернути не сподіваюсь, та щоб інші покупці не постраждали. Замовила туфлі shoes_shop_107 12 травня. Посилки немає, я у блоці. Картка її 5366 3911 0155 3626 Поліна Мельничук
Сиджу тихенько• 16 мая 2023
Ответ дляДівка в намисті
В 6:30 утра начала человека задрачивать....это жесть
а, еще и в 6 утра. не увидела....
Сиджу тихенько• 16 мая 2023
Ответ для Shady lady
Як цікаво)
Відповіли що туфлі є в наявності, а після оплати поправочка: «відправка протягом 7 днів». З чого б це?
Відправка у всіх продавців сьогодні-завтра, якщо не виходить то треба було продавцю написати одразу «в наявності, але зможемо вислати через тиждень», а не заявляти про це після оплати.
Цирк!
Мене б таке вибісило. Хоч я також і продавець і покупець.
Мовчу вже про те, що може і реально аферисти
Цирк!
так автора это устроило. не написала сразу же верните деньги. в чем тогда проблема?
Пліснявілий сир• 16 мая 2023
Ответ для Shady lady
Як цікаво)
Цирк!
Та дропшипер 100%, або шахрайка. Не відповідають на повідомлення бо не знають що відповісти.
СирОжино пирОжино• 19 мая 2023
Ответ дляПліснявілий сир
так дропшипер 100 відсотків чи все таки шахрайка?