Баррикадница• 16 мая 2023

Так захотіла оновити гардероб вишиванкою і ....перехотіла((

Ціни недоступні, але мрія тепер буде.
Зайшла на ринок- подивилася на себе вишиваночку-3 т ((( продавець каже :дорого? Ну беріть із тюлі за 1,5т. А там все наскрізь просвічується і вишивка така собі.умовна
МамОмужа• 16 мая 2023
Футболки на промі були непогані раніше, до 600 гривень.

Тішуся неперетішуся• 16 мая 2023
Так,ціни не адекватні. Тому теж не купую.
МамОмужа• 16 мая 2023
В мене є блузочка з Вайкікі, умовно вишиванка, але мені подобається, якось по акції купила, наче за 250 грн.
Олечка79• 16 мая 2023
Платье хочу , белое или зеленое . Но цена до 20 тыс оба. Пока жабка давит
Не цілуюсь з бодуна• 16 мая 2023
Да, очень дорого. Я тоже давно смотрю.
автор Баррикадница • 16 мая 2023
Ответ дляМамОмужа
Ні, це не те, обман желаний(( щось таке національне має ж бути в гардеробі
Накладні мюслі• 16 мая 2023
Сами вышейте
МамОмужа• 16 мая 2023
Знайома замовляла пошив сукні вишиванки, тоді я вважала, що це дуже дорого, роки три тому 13 тисяч грн.
МамОмужа• 16 мая 2023
Ответ дляБаррикадница
Ну я так поки не заробляю, тож мені норм. Та і витрачаю швидко на трьох дітей, піде.

Жена брата Админа• 16 мая 2023
Ответ дляОлечка79
Как ваши дела,я не могу вас забыть,вашу божественную красоту !❤️❤️❤️
Как_б_не_так• 16 мая 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Серьезно неадекватные?
Вы видели цены на ткань и нити хотя бы?
Только материалы для вышиванки стоят около 1000грн.
Машинка вышивает небольшой узор полдня.
Потом сшить заготовки вручную.
Жаль, что в Украине не ценится ручная работа
Олечка79• 16 мая 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Серьезно неадекватные?
Вы видели цены на ткань и нити хотя бы?
Машинка вышивает небольшой узор полдня.
Потом сшить заготовки вручную.
Ценится
Просто не все могут себе это позволить .
И я понимаю как долго вышить то платье что я хочу , и что это кропотливая работа .
Но в теперешних реалиях жалко отдать 20 тыс за одежду не первой необходимости
Просто болталка• 16 мая 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Серьезно неадекватные?
Вы видели цены на ткань и нити хотя бы?
Машинка вышивает небольшой узор полдня.
Потом сшить заготовки вручную.
Какая ручная работа машинкой?
Как_б_не_так• 16 мая 2023
Ответ дляПросто болталка
Какая ручная работа машинкой?
Минимально сшить заготовки машинкой.
Их не робот шьет, а человек.
Но машинная вышивка не стоит 3тыс, полно вариантов за 800-1000грн
Мама Чели• 16 мая 2023
можно купить прекрасную вышиванку за 1200-1500 грн
Видна міленіалка• 16 мая 2023
в мене теж нема(( єдине шо купила вишиту футболку, за 500 грн, була знижка у Мережки. Мені мали рік тому на ДН подарувати колеги, я навіть вибрала яку хочу, до війни у лютому ціна була 3000 грн в Етнодомі, але через війну ми відминила всі свята. Тепер навіть не знаю скільки вона зараз коштує. Жалію що не купила собі раніше((
КоКоКоКоКоКо...• 16 мая 2023
Я неодноразово замовляла вишиванки у Наді Кондрук з ФБ.
Колись першу купила у неї на базарі в Коломиї,взяла візитку,з тих пір замовляю у неї і для себе,і на подарунок.
Ціни дуже приємні,варіантів дуже багато,подивіться її альбоми в ФБ
Как_б_не_так• 16 мая 2023
Все, кто обесценивает такой труд и хотят купить вещь за копейки, я бы их заставила хотя бы день посидеть за машинкой.
Не говорю о больших магазинах, которые накручивают цены до небес за бренд.
Мне аж плакать хочется, когда люди продают даже машинную вышивку за копейки
Вы блин не знаете сколько туда труда нужно вложить...
Пані з калабані• 16 мая 2023
Ответ дляМама Чели
где?

Мама Чели• 16 мая 2023
Ответ дляПані з калабані
где?
в интернете естественно. На рынке они же за 3000 и будут. Лично я брала на olx. Речь о качественной машинной вышивке
Мама Чели• 16 мая 2023
вот моя, фото продавца. Брала за 1350, сейчас проверила -1550 грн цена
Угги в горошек• 16 мая 2023
Порекомендую сайт мережка, поищите в инете
Хорошие модели и отличное качество
Шумелка Мышь• 16 мая 2023
Купила в Онли за 25 евро молочно-белую и довольна. И в прошлом году в кунде тёмно-синюю за 20 евро. Ношу обе на повседневку. Не стала бы в жизни платить за вышиванку 3 тыс грн
Мафиозная• 16 мая 2023
https://www.etsy.com/listing/1443660844/beloe-vyit...
любиый сайт итси
тут покупала, самый лучший выбор на американском сайте
Спілий баклажан• 16 мая 2023
те, что нравились мне 15-28 тыс
ГейТуда• 16 мая 2023
Ответ дляМама Чели
На базарах в Коломиї, Косові, Верховині, Космачі за таку ціну можна купити, і це буде вєдиному екземплярі, ручної роботи. Звичайно, є і по 10-15 тисяч, чого ж їм не бути)
СережкинаЯ• 16 мая 2023
Ответ дляГейТуда
Ми зараз у Франківську, хочу поїхати на нічний ринок в Коломию. Скажіть, будь ласка, як у коменд год зараз працює?
Анчо Ус• 16 мая 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Що за нічний ринок? Розкажіть детальніше - де, куди, коли?
СережкинаЯ• 16 мая 2023
Ответ дляАнчо Ус
Я знаю лише що він є)
До війни працював вночі з 2 ночі. Там можна було виловити такі екземпляри.
А от зараз цікавлюсь як працюють. Лише раз в тиждень- у четвер
Анчо Ус• 16 мая 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Я знаю лише що він є)
А де саме?