Анти-анонім• 16 мая 2023

Замужние, у кого любовник, вы с ним с презервативом?

вопрос к тем замужним, у кого есть любовник.
Вы с ним всега пользуетесь презервативом?
А с мужем?
Результат:
вже голосів: 130
78 (60%) Никогда не изменяла
16 (12.31%) Изменяла, всегда без презерват
14 (10.77%) Изменяла, иногда без презерв.
12 (9.23%) Изменяла, всегда презерватив
10 (7.69%) Я не замужем
Забризкана водою• 16 мая 2023
Ответ дляТреба підробіток
У них вільний шлюб. Тобто у них постійно є стосунки поза шлюбом.
Але вони вже дуже давно в такому шлюбі і їх все влаштовує. Єдине що точно знаю що коли вони родили дитину то робили аналіз ДНК хто батько.
Так що вони один одного знайшли
Най хоч раз• 16 мая 2023
Ответ дляГейСюда
Без. Раніше займалися без презерватива тільки оральним та анальним сексом. Тепер я пью ок і презервативи не використовуємо
Простите, за вопрос. Но как вы занимаетесь? У него там что стручек? Все наши с мужем попытки в этом плане заканчивались плачевно для меня. Про удовольствие вообще молчу, тут бы выжить . Всегда удивляли те кто этим занимается и им ок. Там или партнёры с мизинцем или у вас уникальная конституция..... Или я что пропустила....
Най хоч раз• 16 мая 2023
Ответ дляГейСюда
Я ще була незаміжня як він зʼявився. Тепер вже маю чоловіка, а коханець той самий
Удивительно, а что вас тогда останавливало от серьезных отношений с ним? И как муж, всю жизнь с рогами? Или это у вас оговорено ....
ГейСюда• 16 мая 2023
Ответ дляНай хоч раз
Та нормально якось. Було боляче пару перших раз, але тоді, коли він в мене входив. Потім взагалі без проблем. Добре зволожує, спочатку пальці вводить, трохи розтягує. Мені легше анальним займатись, ніж вагінальним, бо при класиці в мене болить і матка і яєчники
ГейСюда• 16 мая 2023
Ответ дляНай хоч раз
В нього вже була дружина і дитина лиш народилась коли ми познайомились. А мій чоловік…так з рогами…ми нічого не обговорювали, правда він колись сказав, що в нас така велика різниця, що його не здивує якщо я буду зраджувати. Хоча зараз у нас чоловікам в сексі все добре. Але і з коханцем я попрощатись не змогла
ГейСюда• 16 мая 2023
Ответ дляНай хоч раз
Партнери далеко не з мізинцем.
Най хоч раз• 16 мая 2023
Ответ дляГейСюда
Ого, таки вы уникум .... У меня прям до кровотечения.... А не просто больно. Ну правда и у мужа размеры будь здоров. ☹️ Ему все завидуют мужики, но я как-то за все годы оценить это не могу.
ГейСюда• 16 мая 2023
Ответ дляНай хоч раз
В мене у чоловіка нормальний розмір, в коханця досить великий. Але я чужу по собі) мені багато не потрібно. Мізинець засновую і вже в шийку матки впираюсь. А коли займаюсь сексом, то боляче
Най хоч раз• 16 мая 2023
Ответ дляГейСюда
Да уж, простите, но мне это не понять. У меня первый муж был старше, когда поняла что нынешний муж может стать любовником ушла от мужа. Не могу жить двойной жизнью , лицемерить и калечить другим жизнь. Про его жену и ребенка, вашего любовника, вообще промолчу......
Бараболька• 16 мая 2023
Ответ дляГейСюда
Я кохаю його. Ну і він колишній зампрокурора області
Любимым не изменяют)) у вас скорее второй пункт )
ГейСюда• 16 мая 2023
Ответ дляБараболька
Ну другий пункт теж зіграв не останню роль.