Играю у края• 16 мая 2023
Токсичні родичі та молода дівчина. Сестра з дітьми. Ваша думка
Почну з себе. Мені 24 роки, я родом з міста де зараз складна ситуація. В 2020 році переїхала до Львова і лишилась там. Батьки дуже токсичні (слово модне,знаю), батько п‘є, мама яка завжди мене принижувала. Маю двох рідних сестер. Одна молодша (13 років) іншій 29 і в неї троє дітей. Першу дитину вона народила в 18, інших двох ( в них різниця в рочок) два роки тому. Тобто дуже малі. Вона НЕ працює, з чоловіком розведена (такий самий алкаш як наш батько) Я сама поїхала будувати своє життя в інакше місто. Маю досить непоганий заробіток та винаймаю собі гарне житло в новому житловому комплексі, зустрічаюсь з хлопцем,працюю та розвиваюсь. Стосунки з родиною дуже віддалені. Вчора дзвонить мама і каже «поможи сестрі (СТАРШІЙ!!!) і прихисти до себе,або хоча б візьми дітей, а я буду час від часу «підкидати кошти їй та малим»)
Я не знаю як мені діяти, сестра майже ніколи не працювала. Сама собі ради не дасть хоч їй майже 30. Але чому я в 24 роки маю тим займатись? Я хочу жити своє життя. Хочу запрошувати хлопця,друзів. Але з іншого боку - це родина.
Як би ви вчинили і як би ви відповіли на таке «прохання»? В мене все кипить всередині. Коли я жила з ними - я була ніби ворогом та килимком об який можна витерти ноги . Принижувати через вагу ( мала колись зайву вагу),насмішки,цькування та інше. А коли я почала життя і досить успішне - одразу я «єдине спасіння».
Всім дякую хто дочитав.
Анонім Завгосп• 16 мая 2023
Сложно. Но что значит час від часу? А остальное время кто кормить эту орду будет?
Забобонний фрукт• 16 мая 2023
Откажите, вы не нянька, сестра пусть напряжется немного, ее дети. А вам что, на работу и свою жизнь забить ради взрослой тёти? Ну такое
Отжигающая• 16 мая 2023
Я б просто відмовила без докорів сумління , не маю з сестрою близьких стосунків
Пацан к успеху шел• 16 мая 2023
Ваша позиція правильна.
Не крайте себе.
Можна довго розбиратися, але ви точно не маєте приносити себе в жертву заради сестри.
Не крайте себе.
Первая ласточка инфляции• 16 мая 2023
А яким чином ви маєте їй допомагати? Посадити собі на шию???
Кажіть - давай,мамо, ти будеш їй допомагати, а я іноді може буду грошей підкидати.
І нехай розбираються.
У вас своє життя, а вона жіночка теж доросла
І нехай розбираються.
тяжкаялюдина• 16 мая 2023
Обирайте себе і робіть так, як зручно саме вам
Ну хоча б тому що ви для таких родичів не будете достатньо хорошою, скільки б для них не зробили
Я не в теме• 16 мая 2023
Я б відповіла, що хазяйка квартири категорично проти підселеня тим більш з дітьми. Все
Играю у края
• 16 мая 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
Сестра каже що їхні материнські виплати перекидати буде.
Але мені 24 роки!!! Що я буду робити з малесенькими дітьми і на кого лишати якщо я працюю?! Вони цього не розуміють і лише цькують тим що «ну ти ж добре живеш собі,на таксі трохи менше поїздиш якийсь час»
Н@Диете• 16 мая 2023
Это проблемы сестры и отца детей. Пусть едет за границу на пособие . Чего тут седит? Как вы их прокормить!? Послать лесом ещё и умная вам детей сплавить. Нет и все!
Надежда наш компас• 16 мая 2023
Сестру не брати ні в якому разі до себе! Дітей я б взяла,бо шкода їх дуже.
Пацан к успеху шел• 16 мая 2023
Ответ дляИграю у края
Квартиру дітям не здають, я працю, не маю часу, гроші всі йдуть на оренду та харчування.
Все.
Ёшки_Матрёшки• 16 мая 2023
Так это не ваше жильё, куда брать кого то
Так и скажите, что хозяева жилья против, особенно детей
Что вем некуда брать родичей, что вы сама на птичьих правах, могут выселить в любой момент
Анонім Завгосп• 16 мая 2023
Ответ дляИграю у края
Нет. Отказать. Выше вариант про хозяйка против идеальный. И уверена, что будет против. Трое и мелкие. Нет.
Анонім Завгосп• 16 мая 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Трое и мелкие. Их на оставить одних. Кто будет кормить автора? Ей на работу надо ходить
Ёшки_Матрёшки• 16 мая 2023
Ответ дляНадежда наш компас
За детьми кто ухаживать будет? 24 года девке, работает, траххается со своим мужиком, нуляет, квартира не ее, каким хозяевам нужны дети в квартире?
Я не в теме• 16 мая 2023
Ответ дляИграю у края
Як виплати покривають потреби дітей, то чому ж сестра сама не живе з дітьми на ці гроші?
Забобонний фрукт• 16 мая 2023
Ответ дляНадежда наш компас
И что автор будет делать с 2 маленькими детьми? Ее жизнь как? Забить на себя полностью, с какого?
Кучерявочка• 16 мая 2023
Ни в коем случаи не соглашаться. Не портите себе жизнь. А час от часу подкидывайте денюжку, если будет возможность.
Анонім Завгосп• 16 мая 2023
Почему сестра не выезжает? С тремя детьми будет выплаты нормальные получать.
Надежда наш компас• 16 мая 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
Цілком розумію автора. Але я уявляю що з дітьми буде,якщо вони будуть з мамою і татом алкашем.
Анонім Завгосп• 16 мая 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
С тремя маленькими.
Бюст Березуцкого• 16 мая 2023
Ответ дляЯ не в теме
Да, и что вы еле себя обеспечиваете. Вы не тянете эту роль совсем, у вас ни своего жилья, ни бизнеса чтоб помогать родственникам.
Забобонний фрукт• 16 мая 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
С тремя маленькими.
Старшему 11, не такой уж и маленький ребенок
Надежда наш компас• 16 мая 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Я кажу за себе, я б взяла. Бо це маленькі діти і вони не винні,що їх батьки такі ледащі. Тим паче, я так розумію,що діти у прифронтовому місті.
Бюст Березуцкого• 16 мая 2023
Совнтуйте им поехать зп границу, распишите пособия и условия,и мама как помощник туда пусть едет. Ну какая хозяйка вам разрешит такое подселение, скажите что отказала.
Ищу Аленя• 16 мая 2023
Автор, максимум, що Ви можете зробити і то іноді, і то по можливості— це давати якісь гроші тій ораві.
Не вздумайте нікого до себе забирати.
То дорослі люди, які самі будують своє життя, які самі обрали таке життя.
Не вздумайте нікого до себе забирати.
Анонім Завгосп• 16 мая 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Но сестра рожала же себе. Видела от кого. Ладно, с первым не разобралась от кого делает его. Но потом еще двоих ума хватило родить. Так не проблема же это автора сейчас. Ей свою жизнь строить. Пускай автор маме предложит сестру в Германию с детьми отправлять. А то мама лихо придумала вопрос решить
Играю у края
• 16 мая 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Сестра живе в будинку з мамою та нашим татом. Тато її дітей « за хлібом пішов». Ну і за горілкою.
Н@Диете• 16 мая 2023
Сестра когда их на ахала какой жопой думала?! Послать нафиг! Пусть бабушка берет внуков свою младшую и едет за границу на пособие. Вы тут не причем!!!