Встидаюся запитать• 17 мая 2023

А ви бачили Репяхову і Павлика? Це задоволення не для всіх….

Що думаєте?
Isa Dora• 17 мая 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Думаю, що ця Репʼяхова - дуже тупа й обмежена особа. І він недалеко втік
Не думаю.
Что для звёзд главное - чтоб о них говорили.
Она пиарщица, это хорошо продуманная акция.

автор Встидаюся запитать • 17 мая 2023
Ответ дляПез Году Неделя
Вчера ж обсудили
Є ще хто не знає.
Зоряний Шлях• 17 мая 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Те кто при бабле ,но умнее Павликов и их жен -те не выставляют это в сетях ,при этом покупают все ,что хотят .
Ну то, что Павлик с приветом, как и его молодуха - очевидно))
Вообще мерзкий он, как человек.
Укр_жіночка• 17 мая 2023
Ответ дляIsa Dora
Не думаю.
Какая акция?
Показать, как у них пропуск забрали?)
Пирожкиня• 17 мая 2023
Я раніше думала, що вона трошки дурненька. Тепер я так не думаю.
Відбита на всю голову.
Радикальная• 17 мая 2023
Больше интересует,почему не наказывают тех,кто выкладывает фото работы ПВО и тд.За этим стоят человеческие жизни.
из_под_тишка• 17 мая 2023
Ответ дляIsa Dora
Не думаю.
Я сумніваюся, що їй є чим думати взагалі 🤣
Просто звязда• 17 мая 2023
Щодо неї я не здивована, но Павлік, я думала, розумніший. Тем паче на його очах вона вела зйомку. Тому роблю висновок, що один одного вартий.
Isa Dora• 17 мая 2023
Ответ дляПирожкиня
Відбита на всю голову.
Вы серьёзно ?

Люди о них вспомнили ,а значит она прекрасно справилась с работой PR)

Пишна молодиця• 17 мая 2023
Вообще не понимаю почему закрыли Южный мост. Что бы бабло дополнительное собирать? Вначале войны ясно. Но блин, сейчас почему????
Пирожкиня• 17 мая 2023
Ответ дляIsa Dora
Вы серьёзно ?

Мене PR лайна не цікавить.
ЯНаПэПэ• 17 мая 2023
Ответ дляПовітруля
Виктор Павлик подарил своей любимой военный пропуск через Южный мост, она сняла видео,что не все такое могут себе позволить
От мені цікаво, а що вони за такі важливі люди що мають такі привілеї? Навіщо їм взагалі кудись їхати в комендантську годину, що за надважливі справи...Клоуни блін.
Та_все_ок_будет• 17 мая 2023
Конченые
Старый дед в маразм пошел
И эта носатка решила похайпить🤮
Просто звязда• 17 мая 2023
Ответ дляIsa Dora
Вы серьёзно ?

Люди про них згадали, але з‘явилось обурення. PR-це тонка робота, треба щоб згадували, але при цьому імідж не псувався. Дехто з коментарів вже написав, що скоро Павлік тільки на «утренниках» в дитячих садках пісеньки свої співатиме.
ротцвеники• 17 мая 2023
Ответ дляМимо_шла
Вот и у меня это главный вопрос.
Если Павлик был военным генералом,то понятно почему все шишки на него, но он же обычный певец, значит у нас в МО сидит главный виновник. И сколько ещё таких пропусков продано? Сколько ещё закрывались глаза на закон?
Якщо під МО Ви маєте на увазі Міністерство Оборони, то пропуски не вони видають, а місцева влада, тобто КМДА.
СКИБИДЫШь• 17 мая 2023
У меня другой вопрос? Как можно быть такими дебилами, чтоб выставлять это в интернет? Ну есть пропуск, катайтесь, нет, нужно показать, чтоб потом прилюдно отобрали .
Кредитная• 17 мая 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Павлик вчера говорил что постоянно дает концерты благотворительные и ему надо ночью возвращаться.
Анонім Перший• 17 мая 2023
Ответ дляРадикальная
Вже є шість пик, яких підозрюють.
Правоохоронці встановили особи шістьох мешканців столиці, які незаконно поширювали інформацію про роботу сил ППО під час масованої атаки Росії на Київ.

Джерело: пресслужба СБУ, Київська міська прокуратура
Деталі: В ніч на 16 травня ці кияни здійснили несанкціоновану фото- та відеозйомку роботи української протиповітряної оборони та розмістили відповідні матеріали у соцмережах.

Серед іншого – фігуранти зафіксували результати ураження російських крилатих і балістичних ракет. Тим самим вони могли розкрити місцеположення та специфіку роботи вітчизняної ППО.
За лічені хвилини ці відео ’підхопили’ численні Телеграм-канали та російські пропагандистські пабліки. Серед них – інтернет-ресурси, які підконтрольні спецслужбам країни-агресора.
Однією з викритих правоохоронцями зловмисників є дружина наркодилера Юрія Чернецького, який нині відбуває термін у в’язниці, співачка Інна Воронова.

Крім того повідомляється кіберфахівці СБУ заблокували роботу онлайн-камер, які в автоматичному режимі фіксували роботу української протиповітряної оборони.
Зайканалужайке• 17 мая 2023
Меня ця тітка вибісила коли на днях казала так авторитетно - чого всі бояться якщо дитина аутист. я ж не тупа, я все знаю. це не горе, це норм
ДУРА

ЯНаПэПэ• 17 мая 2023
Ответ дляКредитная
Боже ..та хто його слухає взагалі
Зайканалужайке• 17 мая 2023
Ответ дляПез Году Неделя
Вчера ж обсудили
тему можна? Дякую
Просто звязда• 17 мая 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Бо дурні. Раніше нічого в Реп‘яхової не було, а зараз їй хочеться визнання, заздрощів. Утерти всім носа).
Та прям багіня• 17 мая 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Конченые
Старый дед в маразм пошел
И эта носатка решила похайпить🤮
Она уже не носатка,нос укоротила.
Та_все_ок_будет• 17 мая 2023
Ответ дляТа прям багіня
Она уже не носатка,нос укоротила.
Носатка так и осталась
Ну чуть меньше, но такой же страшный
Но ей он идеально подходит, какая она внутри - такая и снаружи
Зайканалужайке• 17 мая 2023
Ответ дляПаспортний стіл
Я на неї підписана. Спочатку вона мені подобалася. Молода, цілеспрямована і т.д. Але, після того, як вона потягнула півторарічну дитину на МРТ голови ’бо він не розмовляє’, я засумнівалася в їїадекватності.
при всій повазі - САМЕ ЦЕ І Є ВІРНИМ ВЧИНКОМ коли є показання
Краще так аніж вірити головою об стінку з нерозмовляючою дитиною через ННН років битися
Mariya Prokhorova• 17 мая 2023
Ответ дляnezhinka
А хто їм продав таку перепустку? Це ж незаконно.
Павдик сказав , що йому видали , бо він дуже часто їздить на концерти , а повертається вночі !
Теща дочки• 17 мая 2023
Ответ дляМимо_шла
Может стоит зайти к тому кто ее выдал?
Уже, в статье об этом писали
Mariya Prokhorova• 17 мая 2023
Ответ дляПросто звязда
А Каменскіх обісралася , також для хайпу ?
Ні , просто війна показує, хто є хто !
Кредитная• 17 мая 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Ні , просто війна показує, хто є хто !
А с этой что случилось?
Скляна миша• 17 мая 2023
Ответ дляРадикальная
У них все попереду