Встидаюся запитать• 17 мая 2023
А ви бачили Репяхову і Павлика? Це задоволення не для всіх….
Що думаєте?
Я_не_аноним_100%• 17 мая 2023
Ответ дляsur_sur
Більше того, у держ. дитячій лікарні наприклад, Київській міській, теж зроблять за гроші будь-які обстеження)
Тільки погугліть для початку в якій київській міській є мрт,бо не скрізь є. Це так ,щоб байка достовірна була
Мішечок щастя• 17 мая 2023
Ответ дляПаспортний стіл
Я на неї підписана. Спочатку вона мені подобалася. Молода, цілеспрямована і т.д. Але, після того, як вона потягнула півторарічну дитину на МРТ голови ’бо він не розмовляє’, я засумнівалася в їїадекватності.
Как она могла вам нравиться? Она же откровенно некрасивая, неприятная и глупая...
Счастье_же_вот_оно• 17 мая 2023
В рашке там сейчас шелестят, всех блогеров инфоциган трясут, деньги на войну собирают. Жаль, у нас так не делают, проще с обычных людей сдирать
Дюймовочка• 17 мая 2023
Ответ дляIsa Dora
Вы серьёзно ?
Люди о них вспомнили ,а значит она прекрасно справилась с работой PR)
Выхлоп какой?
А нет выхлопа
Посмотрели и забыли ткан пев а и тд
Лошадь сдохла, все, писец
А нет выхлопа
Посмотрели и забыли ткан пев а и тд
Лошадь сдохла, все, писец
Дюймовочка• 17 мая 2023
Ответ дляПросто звязда
Люди про них згадали, але з‘явилось обурення. PR-це тонка робота, треба щоб згадували, але при цьому імідж не псувався. Дехто з коментарів вже написав, що скоро Павлік тільки на «утренниках» в дитячих садках пісеньки свої співатиме.
Он и так их только там и поёт
Хотя нет
И там не прет
Он весь уже вышел
Хотя нет
И там не прет
Он весь уже вышел
Счастье_же_вот_оно• 17 мая 2023
Ответ дляСкляна миша
У них все попереду
так, а шо попереду? нарика этого киевского выпустили, так его жена теперь пво фоткает и выкладывает. По хорошему выйти на заказчиков и расстрелять по закону военного времени.
Кофе в лобби• 17 мая 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Серьезно? Те день и не пошли на лечение его сына тогда?
Знаю, что , к сожалению, болезнь победила. Но все эти подробности не знала....жаль его бывшую жену...
Павлік збір для лікування сина в Ізраїлі закрив , сказав що в Україні лікують не гірше тому потреби збирати на Ізраїль немає, ну а за пару місяців вийшло наяву що в нього молода любов ,нове життя і все таке , стрьомно виглядало би якщо бьвін просив про збір коштів на лікування для сина а сам в цей час свої кошти витрачав на молоду любов .
Кофе в лобби• 17 мая 2023
Ответ дляПаспортний стіл
в Репяхової підстава - шо дитина в 1,5 року не розмовляє. Йомайо, шо вона хотіла побачити на тому МРТ? і шо вона взагалі хотіла від малого? шоб він Коцюбинського цитуав?
Не, я їх взагалі не дивлюсь і не бачила ніколи в інсті , але в новинах читала що Павлік казав що малий на них не реагує, тобто вони його кликати можуть на ім´я кілька разів , він їх чує але не реагує, або реагує рідко, на 10ий раз - щось таке , тобто там не просто ЗПР, є ,видать ,інші ситуації які насторожують.МРТ , наприклад, може показати чи немає якогось запального процесу зі сторони вуха чи вух , тобто не коли звичайно болять вушка , а інше , вже в зоні голови, так було в моєї знайомої, але вони виявили десь в років 4 орієнтовно, саме на МРТ , до того ставили аутизм , дівчинку пролікували і у неї пішов розвиток , з затримкою бо вже на той момент було відставання , але на даний момент малу вони вже витягнули.
Всім шампаньського• 17 мая 2023
Хлопчику майже 2 роки. Він зовсім не говорить. Немає вказівного жесту і ще є не дуже хороші ознаки. Тому обстежують його не марно.
Mrs.Sexuality• 17 мая 2023
Ответ дляПовітруля
Виктор Павлик подарил своей любимой военный пропуск через Южный мост, она сняла видео,что не все такое могут себе позволить
Дурнувате(((. Соррі.
Всіх підсаджую• 17 мая 2023
Ответ дляКофе в лобби
Пиз....ц чмо